nasiona marihuany

Mały ScrOG

Wyszukiwarka Forumowa:
C

CoolGrow

Guest
Witam.
Można roślinę trzymać na weg tak żeby miała ok. 50 cm wysokości i później nagiąć ją siatką tak ok. 10 cm nad doniczką czy raczej trzon będzie już za gruby i prędzej się złamie?

---------- Post Zaktualizowany 13:23 ---------- Data pierwszego postu 13:18 ----------



---------- Post Zaktualizowany 13:26 ---------- Data pierwszego postu 13:23 ----------

Minimalnie 40 cm
 
F

Freshy

Guest
Witaj, z własnego przykładu ci powiem że lepiej trenować roślinę od małego (stosować LST) siatka jest bardziej inwazyjnym sposobem a przy takiej wysokości masz raczej duże prawdopodobieństwo na złamanie plantu...
Mam swoje planty 34 dzień życia (nie trenowałem jak należy i przy dużej wysokości bez pojęcia porwałem się na siatkę, skończyło się złamaniem...)
Tutaj znajomy prowadzi dość dobrą fotorelacje, polecam użyć sposobu na LST z tego materiału: https://www.forum.haszysz.com/showt...40W-0-19m2-2x-Gorilla-Glue-od-FastSeeds/page9
Ewentualnie poszukaj fotorela u kogoś kto używa siatki i stamtąd pobieraj wiedzę (obrazki czasem dużo rozjaśniają)
 
L

Lord of Bhang

Guest
Można bez problemu tylko z wyczuciem ja w tamtym roku wyginalem 100 cm bylo troche kłopotów ale udało SIę
Ale jak bedzie miala z 50 cm to na luzie tylko z wyczuciem pamiętaj :)
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Najpierw lst, pozniej siatka. Chyba, ze chcesz lamac przy 50cm i dac pod siatke - tez jest to opcja, ale jak masz mlode planty i mozesz robic lst to nie ma co kombinowac.
 
C

CoolGrow

Guest
Paliłem amnesie haze od RQS haj był super bo sativowo-psychodeliczny chciałbym spróbować teraz indici z efektem psychodelicznym wie ktoś może jaka jest różnica w haju? Prosiłbym o opis.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół