nasiona marihuany

Maastricht - gdzie kupić zioło?

Wyszukiwarka Forumowa:

Rolnik_Małorolny

(-(-(-(-_-)-)-)-)
Rejestracja
Mar 10, 2020
Postów
1,946
Buchów
5,207
Odznaki
9
Witam,
Będę dziś zwiedzał Maastricht w Holandii.Czytam że nie idzie kupić zioła w coffiku bez meldunku w NL albo jakiegoś kwitu z urzędu miasta (Polacy piszą na opiniach Google że nie obsługują turystów). Sprawdziłem i rzeczywiście jest jakaś ustawa czy wyrok sądu zakazujący sprzedaży turystom aby ograniczyć narkoturystykę.Jakieś pomysły jak ogarnąć tam zioło?
 

crowncfh

Member
Rejestracja
Wrz 29, 2022
Postów
24
Buchów
2
czasami Turek moze zapytac czy cos Ci trzeba ja odradzam okolice przygraniczne zarowno z belgia jak i niemcami prawdziwa holandia to
Nord Holland South Holland i Utrecht - chodzi mi o ichsze "wojewodztwa"
 

Rolnik_Małorolny

(-(-(-(-_-)-)-)-)
Rejestracja
Mar 10, 2020
Postów
1,946
Buchów
5,207
Odznaki
9
Też właśnie tak myślę zrobić.Złapać jakiegoś tubylka i zapytać :"Broda ken już help mi?".😉
 

Danczan69

Respekt czuje przed naturą
Rejestracja
Wrz 14, 2021
Postów
532
Buchów
1,726
Albo moze poprostu pojechać w głąb Holandia to nie jest duży kraj a sieć autostrad mają chyba najbardziej rozbudowaną całej Europie
 

Seiter

Pam param pam
Rejestracja
Mar 21, 2021
Postów
476
Buchów
1,863
Odznaki
7
@Danczan69 dobrze prawi, z każdego miejsca jest blisko , ja blisko maastricht jeździłem do heerlen do cofa, polecam,
 

BmwM3

Well-known member
Rejestracja
Lip 28, 2011
Postów
148
Buchów
17
Witam,
Będę dziś zwiedzał Maastricht w Holandii.Czytam że nie idzie kupić zioła w coffiku bez meldunku w NL albo jakiegoś kwitu z urzędu miasta (Polacy piszą na opiniach Google że nie obsługują turystów). Sprawdziłem i rzeczywiście jest jakaś ustawa czy wyrok sądu zakazujący sprzedaży turystom aby ograniczyć narkoturystykę.Jakieś pomysły jak ogarnąć tam zioło?
Jak chcesz to mogę dać ci namiar na kanał na telegramie co go Polacy w nl prowadzą i mają wysyłkę i bezpośrednio można kupić

Priv jak co
 

Rolnik_Małorolny

(-(-(-(-_-)-)-)-)
Rejestracja
Mar 10, 2020
Postów
1,946
Buchów
5,207
Odznaki
9
Panowie,
Przed coffikiem stał mały Black Life Matters który za 5 euro ogarnął mi temat bo mi nie chcieli sprzedać.
Tydzień później w mieście Zwolle normalnie sprzedają każdemu.
 

slow burn

HPS 250
Weteran
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
1,531
Buchów
1,322
Odznaki
1
ja sie wlasnie zastanawiam czy nie pojechac zeby sobie kupic zapasu tabletek?? ale skoro mowicie ze nie da sie tak o kupic to chyba sobie odpuszcze.
 

Rolnik_Małorolny

(-(-(-(-_-)-)-)-)
Rejestracja
Mar 10, 2020
Postów
1,946
Buchów
5,207
Odznaki
9
ja sie wlasnie zastanawiam czy nie pojechac zeby sobie kupic zapasu tabletek?? ale skoro mowicie ze nie da sie tak o kupic to chyba sobie odpuszcze.
Problem jest tylko w większych miastach przygranicznych,aby zapobiec narkoturystyce.Wystarczy jechać 20km w głąb NL i kupujesz normalnie palenie czy tam np.żelki z THC.Polecam jechać i spróbować 😉
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół