nasiona marihuany

Mafia w Polsce

Wyszukiwarka Forumowa:

Sys

Well-known member
Rejestracja
Maj 1, 2006
Postów
89
Buchów
1
Myslicie ze jesli gangi nie mialyby wplywow w polityce to byla by legalizacja w Polsce lub przyczynilo by sie to na przymykanie oka na trawe
 
R

Rider

Guest
co do mafi to z mojej dzielni pochodzi słowik, ćieć spie****ił do pruszkowa bo tu wytrzymać nie mogł...
Miałem kiedyś sytuacje, siedze u kolesia obok na dzielni, w oknie jaramy dzide, a tu nagle antyterrorka ze szczecina do sąsiada... akcja jak z filmu, szkoda że sąsiad niedopadł do giwery żadnej, mimowszysko życze mu śmierci, wszystcy mają jakieś pie****one zatargi, ku**a co plemiona mnie otaczają.
 
R

Rider

Guest
polityka = organizacja , zorganizowana = problemy wewnętrzne = afery = mafia = gangsta w BMW 750i = kolacja z głownym menu = podano 2 kaczki, wedzone. = szara eminęcja, powszenie na świecie = pewna niewiadoma.
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
o czym wy wogóle mówicie ??? W polsce nie ma szans na legalizacje , może dla tego że 80% społeczeństwa jest przeciw legalizacji ?? A wy mi tu o gangach pie****icie
 
H

haszyszekk

Guest
Polska to powalony kraj... gangi ku** :pr: Kto widział w polsce jakiś wiekszy niezależny gang ostatnio... teraz to sie nazywa polityka i nie ma już gangsterów, tylko biznesmani, politycy i "wysoko postawieni obywatele". Polski nangster jest za leniwy żeby sie babrać... to co łapie i rozbija policja to ***** ciecie, co im sie wydaje że coś mogą... żadna gagsterka, tylko zabawa w złych ludzi :pr:
Jak chcecie przykład polskiego ojca chrzestnego to prosze:
Ojciec Ku** jego w du** zap** mać dyrektor Tadeusz Rydzyk!
Defrałduje kase, ma w hu** szmalu, bierze characze od biednych starych ludzi, pier*** głupoty i robi co chce, ma koneksje w polityce i "biznesie"...
Czy on nie przypomina mafioza??? Wydaje mi sie ze tak. pzdr
 

Lewi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 25, 2006
Postów
1,311
Buchów
3
bogusik2 napisał:
Kto widział w polsce jakiś wiekszy niezależny gang ostatnio...

Nie widział, bo zazwyczaj duże mafie nie rozgłaszają, że są bossami...
 

Sys

Well-known member
Rejestracja
Maj 1, 2006
Postów
89
Buchów
1
Moim zdaniem na swiecie jest paru ludzi co ma wplyw na wszystko co sie tu dzieje ,wypuszczaja rozne wirusy zeby przedzedzic nasza rase bo by miejsca braklo ktos jest na tym swiecie bogiem i w kazdym panstwie jakis gangster musi miec wplywy,a wiezienia sa zapychane drobnymi przestepstwami zeby ci co za***ia 10 mln lapowki nie mogli isc siedziec ,wszystko jest zorganizowane
 

Jendrol

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
366
Buchów
2
Hmmm zalezy co rozumiecie pod pojeciem MAFIA. Sporo ludzi mowi mafia na kazdego kolo ktory jeździ czarna bajca, albo golfem... a tym czasem mafia to jest cos naprawde poteznego.
W Polsce jest za malo kapitalu i nie sprzyja to istnienniu mafi, są gangi itp, ale to wszystko na mniejsza skale. U nas jak juz pisal bogusik2, wszystko kreci sie na zasadzie wałków w polityce, w wiekszosci nie dyktowanych z dołu (jak to jest w przypadku mafiozow wywierajacych naciski polityczne) tylko wlasnie z gory przez samym zaklamanych politykow.
Pozdro
 

Sys

Well-known member
Rejestracja
Maj 1, 2006
Postów
89
Buchów
1
Sku*****wys*****ny . Moze my tak damy lapowke kaczynskiemu z 5mln niech zalegalizuje.
 

Jendrol

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
366
Buchów
2
chetnie dorzuce z... 10gr Ty rzuć reszte i bedzie legal jak sie patrzy :)
Pozdro
 

Sys

Well-known member
Rejestracja
Maj 1, 2006
Postów
89
Buchów
1
Byscie sie zlozyli a ja bym wy***al z kasa do meksyku
 

XXXXXXXX

Well-known member
Rejestracja
Maj 24, 2006
Postów
458
Buchów
1
mafii jako takiej w polsce niema ,ale są takie sqr.wesynki co im się wydaje że wszystko mogą a nie poradzą sobie z licealistą, ale są też tacy ludzie którzy mogą wywieść do lasu i połamać nogi bo to się zdaża iu w moim mieście a raczej mieścinie ,bywa też tak że za 500zł idziesz do piachu ci którzy są niekumaci to otym nie wiedzą ale polska mini mafia się łączy z ruskimi ale są troche myślący i nierozgłaszają nic (inteligencja przede wszystkim)
 

Lewi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 25, 2006
Postów
1,311
Buchów
3
Wątpie, że mafii nie ma w pl... Chociaż to z***any kraj mafie napewno są.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół