nasiona marihuany

Magnez czy znajdę go w ziołach

Wyszukiwarka Forumowa:

zwanka

Member
Rejestracja
Wrz 16, 2020
Postów
14
Buchów
1
[FONT=&quot]Czy znajdę go w ziołach? Jaki najlepiej kupić? Jestem młodą osobą, dużo się stresuję, ostatnio jestem zmęczona, śpię długo ale dalej czuję się niewyspana, co jakiś czas drga mi powieka. Piłam magnez taki rozpuszczalny w wodzie, bolał mnie po nim brzuch. Przyjmowałam aspargin ale tam jest więcej potasu niż magnezu a wolałabym przyjmować magnez. Taki który nie szkodzi na żołądek, ponieważ czasem ze stresu żołądek mnie boli.[/FONT]
 

DoktorGreen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 11, 2012
Postów
604
Buchów
779
Najlepiej chyba spróbować znaleźć przyczynę stresu i ją wyeliminować jeśli się da. Te rozpuszczalne magnezy typu plush czy jak im tam to zwykłe gówno. Jeśli szukać magnezu w aptece to kup magne b6. Ja brałem kiedyś i myślę że dało to korzystny efekt. Jest to lek wydawany bez recepty a nie jakieś gówniane suplementy diety które nie działają. Magnezu możesz szukać też w różnych warzywach. Co do ziół to nie jestem pewny, raczej nie w tych które się pali :crazy: myślę jednak że jak wpiszesz w Google to się dowiesz.
 

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
Z ziół to Cząber czy Majeranek ale najlepiej i najprościej jest wprowadzić do diety kakao,czekoladę gorzką i podjadać pestki dyni. Też kiedyś drgała mi powieka i tak jak napisał DoktorGreen możesz sobie uzupełniać magnez ale najważniejsze to usunąć przyczynę stresu. Zadać sobie pytanie co mnie tak stresuje i wprowadzić zmianę. Potem nie będziesz już musiała skupiać się uzupełnianiu magnezu.
 

ziomeq

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2008
Postów
418
Buchów
1,872
Odznaki
2
Jak boli brzuch to lepiej iść do lekarza, niż coś spekulować lub bawić się w zielarza znachora , ale co ja tam wiem ... zdrówka

a magnezu dużo znajdziesz w owocach
 

AdamJLB

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2010
Postów
52
Buchów
0
Migdały!! Najlepszy sposób na uzupełnienie magnezuuuuuu ;)
 

Partyzantos

Well-known member
Rejestracja
Kwi 10, 2020
Postów
106
Buchów
292
Jeśli chodzi o magnez to polecam ZMA jest to magnez+cynk+witamina b6. Samo zdrówko szczególnie dla aktywnych chłopów.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół