nasiona marihuany

Main Lining - Czyli jak wyhodować idealne topy !

Wyszukiwarka Forumowa:

Shen Long

Well-known member
Rejestracja
Wrz 18, 2014
Postów
1,087
Buchów
0
Nie rozumiem tego treningu, przecież taki sam efekt na 6/8 równych szczytów mozna uzyskac poprzez toping i ostre LST na młodej roslince, tak jak ja zrobiłem to u mnie na fotorelacji :D
 
Ostatnia edycja:

suomynona

Well-known member
Rejestracja
Cze 2, 2013
Postów
711
Buchów
2
Nie rozumiem tego treningu, przecież taki sam efekt na 6/8 równych szczytów mozna uzyskac poprzez toping i ostre LST na młodej roslince, tak jak ja zrobiłem to u mnie na fotorelacji :D

zabłysnąłeś... czym jest main lining jak nie topingiem i lst?
 

Shen Long

Well-known member
Rejestracja
Wrz 18, 2014
Postów
1,087
Buchów
0
Na instrukcji jest to odrobine inaczej robione jak u mnie,w bardziej czasochlonny i skomplikowany sposob :p
 

Marian Huana

Well-known member
Rejestracja
Sie 11, 2015
Postów
81
Buchów
0
No dobra ale nikt nie napisał ile czasu zajmuje rozwinięcie 8 szczytów głównych jak i 16. Jak to wygląda czasowo ile taki trening potrzebuje tygodni do osiągnięcia sukcesu ?

Chodzilo mi bardziej ktora z odmian reaguje najlepiej na topping, i sie szybko regeneruje, z tego co wyczytalem bardziej nadaja sie rosliny z klonoscia do rosniescia na 1 topie aka sativy, lecz nugbuckets sadzil Ace od Spades co jest 30% sativa 70% indica i jak widac bardzo ladnie mu to wyszlo. Na Nastepnej uprawie przetestuje ten trening jeszce nie wiem na jakich odmianach najprawdopodniej White Widow iz to tez jest 30% sativa 70% indica nirvana seeds. Zobaczymy jak to wyjdzie, a w miedzy czasie takie male pytanie czy ktos wie ile mniejwiecej zajmuje wychodowanie 8 glownych palek ?

Lecialem wedle
http://www.growweedeasy.com/manifold

Topping dokladnie jak w tej tabeli
https://www.google.pl/search?q=nebu...jQX56qBeM:&usg=__O_hwIcSW08P0ksgd6Ris3t6jA1E=

Czasowo od kielka do 6 pieter zajelo moim pannom King Kong rowne 3 tygodnie - ciecie numer 1
Pestki kupione tu
http://www.herbiesheadshop.com/dr-underground-king-kong-feminised-seeds-3329

Po 4 tyg ciecie numer 2 i po nastepnych 6 dniach 3 i ostatnie ciecie czego wynikiem jest V8 :yeahh:
Tak to wyglada w 34 dniu:
https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?pos=-750908

Teraz daje dziewczynkom odpoczac i po tygodniu zmieniam na flo.
Czyli od kielka do flo bedzie 6 tygodni.
Mam jeszcze Delahaze mlodsza o 3 doby wiec tylko ML na 4 topy.
Powegowalbym jeszcze ze 2 tyg ale czas mnie goni bo na swieta musze miec wsio w sloikach :)

Mam nadzieje ze pomoglem kolegom.
 

WeedMarlboro

Well-known member
Rejestracja
Gru 12, 2005
Postów
310
Buchów
3
Sami Amatorzy tutaj Main Liningu ;D Może ja spróbuje sił. Na boxa 0.33m2 dwa krzaki po 8 odrostów styknie? Lub 4 krzaki po 4 odrosty :)
 
P

PiNiO88

Guest
A powiedzcie mi jak jak main lining sprawuje się na klonach, bo wiadomo klony nie dają równych pięter odrostow tylko jeden jest zawsze wyżej od drugiego. Czy to nie będzie kolidowac z odpowiednim rozłożeniem energi na poszczególne odrosty? Bo widzę że wszyscy stosują ten trening na planach z pestek.



Znalazłem bardzo ciekawy artykuł w internecie na temat main lining z klonów . nigdzie nie mogłem go znaleźć na forum ( moze zle szukałem albo po prostu go nie ma ) ale naprawdę dobry artykuł by Nugbuckets . jest anglojęzyczny ale mozna spokojnie zrozumieć co trzeba zrobić żeby nasze klony były bardzo dobrze wytrenowane .

tutaj macie link do tej strony : http://www.growweedeasy.com/main-line-clones-nugbuckets
 
Ostatnia edycja:

DesireOEM

4.618
Weteran
Rejestracja
Paź 13, 2014
Postów
1,519
Buchów
2,966
Odznaki
3
Właśnie kończę taką uprawkę. Wygląda to ładnie, ale gra chyba nie warta świeczki, jeśli komuś zależy na czasie.
 

takitamUK

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2014
Postów
81
Buchów
0
Ja tez od siebie dodam po paru takich uprawach, ze raczej gra nie warta swieczki, mimo sprawdzenia kilkunastu odmian robiac "V8" nie uzyskalem ani razu wiecej niz 5 dobrych szczytow, reszta byla sporo mniejsza nie raz nawet do wyciecia bo nic by z tego nie bylo... W porownaniu do LST przy ML trzeba doliczyc z dwa tygodnie czasu na wegu
 

WeedMarlboro

Well-known member
Rejestracja
Gru 12, 2005
Postów
310
Buchów
3
Ja tez od siebie dodam po paru takich uprawach, ze raczej gra nie warta swieczki, mimo sprawdzenia kilkunastu odmian robiac "V8" nie uzyskalem ani razu wiecej niz 5 dobrych szczytow, reszta byla sporo mniejsza nie raz nawet do wyciecia bo nic by z tego nie bylo... W porownaniu do LST przy ML trzeba doliczyc z dwa tygodnie czasu na wegu


Powiem Tak. Jeżeli chcesz mieć równe szczyty to światło musi równo miernie świecić. Najlepsze rozwiązanie to są ledy bo idzie je łatwo ustawić :)
 

WeedMarlboro

Well-known member
Rejestracja
Gru 12, 2005
Postów
310
Buchów
3
Sugerujesz, że przy chujowym oświetleniu będzie lepiej ? ;)

A czy ja mówiłem o jakimś chujowym oświetleniu HPS też da rade tylko i wyłącznie mi chodziło o równomierne naświetlanie. Poczekaj po Sezonie OUT to pokażę jak zrobić równomierne oświetlenie ale ledami :p
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół