nasiona marihuany

Makumba

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.

ufoo0

Well-known member
Rejestracja
Maj 26, 2008
Postów
62
Buchów
0
HAHA JA DZIS Z SIEJKI ZROBILEM W BARDZO DUZO TEGO ROSNIE I FUKA;D 3L I POL KRZAKA W GARNEK Xd OSTRO
 
O

okon

Guest
Wlasnie jak moze z meskich nie dzialac skoro z samosiejki dziala(zenskich)...trzeba wlozyc w to troche serca<rotfl>
 
G

Gość

Guest
Apropo smaku makumby to jest super sposob na to zeby ja z przyjemnoscia wypic. Czytalem w tym temacie ze ludzie slodzili i takie tam, ja natomiast polecam na okolo 1L mleka dodac okolo 3/4 Snickersa. Ilosc batona zalezy od smaku, jak ktos lub slodkie to moze calego wrzucic. Pomieszac az sie cala czekolada i karmel rozpusci, potem orzechy odcedzic razem z roslina i smaczek jest poprostu pyszniutki, karmelowo czekoladowy. Powiem wam ze nie potrzeba nic wiecej, a taka makumbe pic na goraca w zimowy dzien na ogrzanie :D POLECAM
 
0

010011001

Guest
mam pytanko, nie wiemm czy juz bylo na forum, nie znalazlem.
mozna zamrozic makumbe?
 

Forghard

New member
Rejestracja
Kwi 14, 2008
Postów
2
Buchów
0
Witam,
Dzisiaj scialem mieskiego krzaczka, 2 tyg flo, tylko nie zrobilem zadnego flushingu przed tym, czy warto z tego zrobic "mleko" ?
Czy jakas chemia moze sie przedostac z tego ?
Dzieki
 
T

telemach

Guest
jesli nie podlewales wysoceradioaktywnym roztworem odapów z reaktora jądrowego to raczej nie umrzesz. Ale nie bedzie to zdrowe jak sok z kiszonej kapusty
 
Rejestracja
Mar 24, 2006
Postów
736
Buchów
10
ja nie rozumiem tych osob ktore lubia smak makumby pozatym ja mam taki problem ze raz mnie nie kopie raz kopie moze zle robilem ostani raz zrobilem taka mocna ze mnei w gardlo szczypala
mysle ze makumbe mozna spokojnie zamamrozic martwil bym sie jedynie o jej konsystencje po odmrozeniu lepiej poczestuj znajomych ;)
 

tarzan19992

Member
Rejestracja
Maj 4, 2008
Postów
18
Buchów
0
osobiscie nielubie makumby paskuctwo łee ale ładnie kopie szczeze niepolecam wole skrecic sobie 6 jojntów z lisci :)
 

kastet

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 10, 2008
Postów
909
Buchów
1,975
gdzies kiedys przeczytalem zeby liscie wygotowac najpierw pare razy w wodzie trzymac do zagotowania, odcedzic (zmienic wode dla niekumatych:p) i znow zagotowac i tak do momentu kiedy woda przestanie sie robic zielona. pozniej te liscie uzyc do makumby w tradycyjny sposob. testowalem i smak pyszny poslodzic albo ***nac kakałko i jest niebo w gebie. kiedys zrobilem sobie termosik z meskiej sieji do szkoly ale za krotko chyba gotowalem bo nie potrykala za bardzo. dzisiaj natomiast sciolem prawie 3 metrowego krzaka meskiego hawaii x maui waui i jestem ciekaw na ile osob wystarczy makumba przyzadzona z niego. lisci wyszla cala wypchana reklamowka "jednorazowka". prosze o odpowiedz. nie wiem ilu kolegow moge zaprosic a nie chce z drugiej strony nic nie poczuc.

Kostek: popracuj nad interpunkcją.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

999smoke666

Well-known member
Rejestracja
Cze 23, 2008
Postów
210
Buchów
2
A jak piłem makumbe wczoraj i mi bardzo smakowało tylko musiałem dużo cukru wsypać a faza po tym jest zaje****a :]
 

krafcyk

Active member
Rejestracja
Sty 7, 2008
Postów
33
Buchów
0
wyrusl mi 1 krzak meski i z kolega dikiem wypilismy okolo po 3 szklanki co byly z polowy krzaka uwazone!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i jka BOGA kocham niechce nigdy w zyciu miec takiej kapy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja pie***le tego sie nieda opisac!!!!!!!!!!!!!!!!!
POZDRO ZA WALKI DIKEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
KOCHAM CIE
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół