nasiona marihuany

male zbrazowiale pomocy!!!

Wyszukiwarka Forumowa:
G

gacek

Guest
siemka mam taki problemik mamy u koleszki 2roslinki i wszystko bylo by spoko zeby nie to ze 2 z 4rech pierwszych listkuw(te taki normalne nie te okragle co wyrastaja 1wsze)sa na obrzezach i na nerwach z podspodu zbrazowiale,niewiemy co moze byc tego przyczyna??roslinki maja 3dni,oswietlenie to swietlowy energooszczedne 4x20w i 2x23w razem 7800lum-oddalone o ok15cm od lisci,temp w boxie ok28-30C,wilgotnosc 35-40%
niewiem ocb prosze pomocy!!!
 

Laska

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
650
Buchów
1
Wszystko masz ok, problem moze tkwić w ziemii - moze miec zle PH, za duzo nawozów itp. Problem by rozwiazalo przesadzenie do dobrej mieszanki, ale na to za wczesnie.
gacek jakie masz donnice?
 
G

gacek

Guest
zapomnialem dodac ze odmiana to feminizowana ww 1dna ma3 a 2ga 4cm,moze my poprostu panikujemy??
jesli chodzi o ziemi to wydaje mi sie ze jest ok mamy mixa 1/3ziemi ale takiej lepsiejszej wzbogaconej o nawozy,1/3perlitu,1/3torfu
ph zarowno torfu jak i ziemi to5,5-6 wiec tez raczej niejest tak tragicznie
a doniczki maja wymiar sr 11cm,wys8
koleszkamial skolowac aparat jak siem uda puzniej wrzuce fotke
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Swietlowki trzymaj nawet 3cm od roslin.

To moze byc wina ziemi. Kup dolomit i daj pare lyzek do wody i sypnij na wierzch ziemi. Dawaj lyzke na litr.
 
K

kkk36

Guest
miś ma racje według mnie jest o 1 ph za mało (ziemia jest za kwaśna)
albo sprubujcie od nowa , idż do sklepu , powiedz rze chcesz ziemie ca ma 7 ph i zasadż w tej cziemi
pozdro
 
G

gacek

Guest
jutro postaram siem skolowac jakis kwasomierz,amozeci mi jesce napisac jakie sa objawy nadmiernego podlewania??

[ Dodano: 2006-01-04, 21:43 ]
ijakie jest optymalne ph dla szczypiora??
 

Laska

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
650
Buchów
1
gacek napisał:
jakie sa objawy nadmiernego podlewania??

Ziemia, przypominajaca błoto, marniejąca powoli roślina, liście zawinięte w dół w taki róg.

gacek napisał:
jakie jest optymalne ph dla szczypiora??
6-7
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół