nasiona marihuany

MAM PROBLEM??!! HELP RODACY

Wyszukiwarka Forumowa:
Z

ziiba1

Guest
SIEMANKO MAM 4 ŻEŃSKIE GRAPEFRUITY I JEDNĄ SANTE MARIE POSIADAM WENTYLACJE W BOXIE PODLEWAM JE CO2 ROŚLINKI MAJĄ 3 TYG I WSZYSTKIE ZACZYNAJĄ ROBIĆ SIĘ ŻÓŁTE JAK MYŚLICIE MOŻE TO BYĆ WINA HPSA ŻE ZA NISKO TRZYMAM? CZY MOŻE ŻE WENTYLATOR NIE CHODZI CAŁY CZAS??
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
moze to byc wina złego ph...masz kwasomierz? albo dolomit do regulacji? jakie masz doniczki? jaka ziemie uzywałes z jakim ph? wszytkie lsicie robia sie zółte czy tylko dolne partie? jaka masz temperature?...napisz cos wiecej :wink:
 
M

MILKA

Guest
Najlepiej jak byś dał fotke albo możesz też sprawdzic na www.haszysz.za.pl i tak masz choroby napewno poznasz i będziesz wiedział co jest grane!!!
 
Z

ziiba1

Guest
robią się zółte plamy a później brązowe narazie na dolnych partiach problem w tym ze nie mam kwasomierza
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Mam taki sam problem men.... i narazie nie odkrylem zrodla problemu u siebie. Zmienilem ziemie kupilem dolomit popryskalem rozcienczonym nawozem z CO2. Teraz wetylacje bede zakladal bo wogole nei mialem.

[ Dodano: 2005-12-19, 20:31 ]
Sprawdzilem na haszyszu i wyszlo ze najprawdopodobniej moim problemem jest fosfor. Ale co zrobic by go dac roslinkom? W czym jest duz fosforu moze jakis nawoz? Zobacz czy u ciebie jest taka samo.
 
Z

ziiba1

Guest
to moze byc przyczyna faktycznie ale nie wiem jak dostarczyc tego fosforu poniewaz moje roslinki maja niecale 4 tyg i jeszcze nie mozna ich nawozic
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
4 tygodnie spokojnie mozesz nawozic moje maja 19dni i jezeli jest potzreba to nawiesc niewielka iloscia trzeba. Tylko jak im dostarczyc tefo fosforu to neiwiem.
 
Z

ziiba1

Guest
ja mam takie pałeczki nawozowe szare jak myslisz bedzie to dobry pomysł rozpuścić je w gorącej wodzie wystudzić i podlać?
 
M

MILKA

Guest
ziiba1 napisał:
ja mam takie pałeczki nawozowe szare jak myslisz bedzie to dobry pomysł rozpuścić je w gorącej wodzie wystudzić i podlać?

musisz poczytać na opakowaniu jaki mają skład a potem mozesz stwierdzić czy sie nada poszukaj preparatu który ma dużo fosforu :!:

[ Dodano: 2005-12-20, 16:37 ]
Poczytej na tym http://hyperreal.info/kanaba/go.to/art/699 a jeśli nie wiesz co dodać to ja Ci nie mogę pomóc!!!! :(
 
S

szuwar

Guest
ziiba1, sprawdz ph gleby prawdopodobnie masz za niskie dwutlenek w wodzie ma tą wlasciwosć ze zakwasz glebę dodaj troche wapna i bedzie ok
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
Fosfor (czysty ) taki do roślin można kupić na allegro jest tani około 3-4 zł za 50g.

PS. Misiu mnie odpisałeś na moją pw... :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół