nasiona marihuany

Mam problem z Sadzonkami juz 2 raz

Wyszukiwarka Forumowa:

NoLImit007

New member
Rejestracja
Mar 17, 2021
Postów
3
Buchów
0
Witam najpierw opisze warunki 2 automaty critical ziemia canna bio terra plus lampa marys hydro led 100 wat lampa od sadzonek około 30 -35 cm wilgotnosc 40-50 % temp 24 mierzone przy sadzonkach nie wiem o co chodzi jasno zielone przebarwienia i popalone końcówki żadnymi nawozami nie podlewałem woda jaka je podlewam to Dobrowianka juz z 2 sadzonkami mi sie tak dzieje dodam ze wcześniej miałem w tym boskie automaty i tez były z nimi problemy tak o koło 30 dnia zycia zaczeło wyginać im liscie ku górze zaczeły być przebarwienia itp doczytałem sie ze to moze byc wirus mozajki a teraz nie moge wystartowac z tymi sadzonkami jak myślicie co to moze byc dodam ze uprawa była bio naowzy bio bizz oczywiśćie sadzonek teraz nie podlewałem nawozem czy to moze byc ziemia za bardzo nawozona ? i małe padaja poprostu co robic Mordki ...

 

DevineTheDude

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 22, 2013
Postów
1,797
Buchów
1,998
canna bio terra plus, ziomek ona ma za dużo nawozów w sobie do kiełkowania sadzonek... potrzebujesz jakiegoś lightmixa albo ziemi do kiełkowania z ogrodniczego/marketu.
A to że podlewasz dobrowianką to nic mi nie mówi bo nie wiem jakie ma pH... najlepiej bierz wodę która ma jak najmniej kationów/składników mineralnych czyli dobrze filtrowaną jak Żywiec np.
 

HollyWeed

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2019
Postów
206
Buchów
69
dałeś na kiełki ziemię na kwitnienie naładowaną nawozami.
 

C696

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2021
Postów
691
Buchów
519
zapewne za duzo nawozów na kiełkowanie , do tego lampa troche nisko jak na 100w z gniazdka tyle to daja przy flo
no i ph jakim podlewasz ? ewentualnie jakie wyplywa z donicy ?
 

GROW BALDD

Well-known member
Rejestracja
Maj 12, 2020
Postów
660
Buchów
1,801
Odznaki
9
nie znam się na bio bizz, ale jak dla mnie to lampę bym podniósł zdecydowanie , a PH wody w tym stadium bym się nie martwił.
 

GROW BALDD

Well-known member
Rejestracja
Maj 12, 2020
Postów
660
Buchów
1,801
Odznaki
9
Ja aktualnie mam na 60 cm ( 2 dzień)- i w późniejszym czasie stopniowo obniżam.

s-l1600.jpg
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół