nasiona marihuany

Mam w domu psychopatę!

  • Autor wątku freedom smoker
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:

farmer4711

Well-known member
Rejestracja
Lip 5, 2012
Postów
259
Buchów
0
Ja za to przyszedłem na długiej przerwie do domu narobić sobie kanapek na gastro ( po przedszkolnym bakaniu :] ) a w dużym pokoju spał mój ojczym po 3 zmianie (nocka) . Gdy smarowałem kanapki to słyszałem jakieś dziwne dźwięki jakby ktoś chodził po pokoju i coś przestawiał , poszedłem zobaczyć i nic , tylko ostro śpiący ojczym . Po jakimś czasie jak już pakowałem kanapki do plecaka to pomyślałem o tym ile się spóźnię i czy będę miał obecność i dosłownie na momencie usłyszałem "Idź już" szeptem jakieś kobiety . Przeszły mnie ciary i od tamtej nie przychodze po jedzenie na przerwach ;d
 

Anasaer

Well-known member
Rejestracja
Maj 12, 2012
Postów
130
Buchów
0
Każdy zjarany po wiadrach.
Nagle straz pozarna, policja, syreny..... kazdy po ciemku pobiegl w inna stronę.... (wiadomo - skuci)
Ja z muzą w słuchawkach, czułem się jakbym unosił się w powietru i leciał ze shizy - też dobra fazka... i gdzies sie w koncu zgubilem, po 20 min odnalazlem wszystkich hehehe

Gdybym ja miał dobry bit na słuchawkach to bym mógł na zachód emigrować z buta w 10 minut :D
 

Mazzzo

New member
Rejestracja
Wrz 2, 2012
Postów
2
Buchów
0
Szał

No cześc wszystkim chciał bym opowiedzieć swojego wczorajszego tripa i zadać pytanie co to było za sztof ?? .
Sprawa wyglada tak , generalnie jasnawe zbite twarde łodygi w mocniejszy zapaszek , w smaku kurcze bardzo taki moncny i haratkerystyczny smak w ustach może ze 4 razy w zyciu czułem ten smak po paleniu .

Na początku strasznie pobudzający haj , wystarczył bat na 4 a ja sie usmazyłem świetnie , żrenice normalne , zero czerwonych oczu . po godzince stwierdzilem ze ide do domciu posiedizałem jeszcze chwilke pojadłem i poszykowalem sie do spania , leże sobie wierce sie za chwile zaczyna serducho dawać swoje siewe znaki , ciarki zaczynaja obchodzic ciało zaczynajac od nogi przechodząc do góry nagle coś w klacie kuje ale wiem ze to tylko shizy i efekty działania , lecz w trakcie snu nagle sie przebudziłem i wyrwało mnie z łózka , okazało sie ze moje serducho chodzi na bardzo słabiutkich obrotach az wręcz myślałem że nie chodzi poleciałem do łazienki przemyć oczy porobiony leciutko za sekunde patrze w lustro oczy jak pięcio złotówki < podobnie jak po kwasie > po mojich ogledzinach prawdopodobnie tak sie wkręciłem w sen ze zapomniałem oddychac ;p potem snu nie pamietam pobudka 4 rano wszystko sprawnie do pracy " ***..a" po pracy przyszłem i jakoś mnie na spanie wzieło więc sie połozyłem a to co sie stało w tym snie to nieprawdopodobne , ten sen był prze kolorowy , prze realistyczny prze cudowny . Zostaje pytanie czy przestac z paleniem na jakiś czas czy to wina nieziemskiego sztofu :O:pr:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół