nasiona marihuany

Mam w domu psychopatę!

  • Autor wątku freedom smoker
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
F

freedom smoker

Guest
Opowiem wam historyjkę jaka mi się zdarzyła na 1 fazie. Kumpel skołował lufkę dobrego stuffu i zjaraliśmy to na klatce schodowej. Potem połaziliśmy przez chwilę i poszlismy na boisko (inny gość też po chmurce, nawet za***ał na pół godziny rower innemu :king: ) faza zaczęła działać i byłem nieźle wkręcony aż tu patrze że czas mi się skończył i muszę do chaty spadać (moji starzy mają strasznie sztywne zasady i muszę najpóźniej o 9 być w domu, chyba ż eidę na imprę albo coś podobnego ) i tak se myślę że będzie przypał bo ciągle byłem zbakany (gały czerwone, wkręt za***isty i koniec czasu ! ) Przerażony wróciłem do domu i patrzę... NIKOGO NIE MA ! (jak się otem okazało moji starzy byli w kinie) uradowany ropzwalam się przed telewizorem oglądam jakiś film i nagle słyszę że ktoś mi po mieszkaniu chodzi !. Wyłaczyłem głos w telewizorze i wyraźnie słyszałem odgłos odstawiania czajnika w kuchni i ruszania różnych przedmiotów. Potem moja wyobraźnia włączyła się do zabawy i miałem wrażenie zże słyszę jakby czyjeś oddychanie (sapanie?) i jego działalnośc w kuchni. Byłem kompletnie przerażony ale wkręciłem się w film i mi przeszło. Potem faza ze mnie zeszła i i było ok ale niezłą schizę miałem. Od tamtej pory nie przebywam sam wieczorem w domu jak jestem zjarany :sunny:
 

durielek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2006
Postów
1,073
Buchów
0
to wszystko po jednej tylko lufie??? :thumleft:
 

Dzasta

Well-known member
Rejestracja
Mar 13, 2006
Postów
186
Buchów
1
heh spoko wkrętka :p Czym sie przejmować?!
 

d3StRuCtOR

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2006
Postów
251
Buchów
0
moze twoj dom jest nawiedzony hehehe jakis ostry towar musial byc :) :pr:
 
F

freedom smoker

Guest
Nom, towar był niezły bo zawsze załatwiam od jednego gościa a on ma niezły stuffik... co do mojego domu to można owiedzieć że jest nawiedzony bo ciągle słyszę jak bachory się na górze kłócą albo bawią :farao:
 
L

lolq

Guest
ja czesto jak jestem za***any i jestem sam w domu(a mam duza chate) to mam takie shizy
 
P

predator

Guest
miałem coś podobnego ale ja wziołem tasaka i zaczołem scigać ducha :)
 

durielek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2006
Postów
1,073
Buchów
0
hehe to grubo miales predator :thumleft: i co dorwales tego ducha?? :pr:
ja mialem tylko raz schizy takie ze wszedzie slyszalem syreny policji a mialem 6 dropsow w kieszeni:p a zjarany bylem dosc konkretnie :thumleft:
 
D

Defee

Guest
Ja mam takie wkręty tutaj na chacie...
Szafa mi skrzypi po północy :cat: :cat: :cat: - jak palę to shiza jest niemała. Nie wiem od czego :/

Raz też przed samym spaniem spaliłem kankę dobrego towaru i sie położyłem.
Na ścianie mam taki jakby dywan.... zaczęły z niego wyłazic jakies czarne zjawy.... niem ogłem patrzec, odwróciłem się Ku centrum pokoju, a na stole był gepard ! shizka. obczajam a to była moja bluza hehehehe.
Dwa dni temu tez palilem przed spaniem i to bylo najdziwniejsze....
Tak jakby sen na jawie. Położyłem się spac, wchodzi matka po cos do pokoju.... a ja sie jej pytam o czary z Gry.... ona sie mnie pyta "o czym ty gadasz?" .... ja jej dalej nawijam, jak to jest , bo czegos w grze nie czaje.... Przypał zrobiłem jak ch*j. Ale nadal mi się wydaje, że to jakby Nie ja mówiłem. heh


Co do syren Policji do poprzedniego posta /\

Mieliśmy szałas w lesie i wiadro w środku (palenie po indiańsku)
Rozpalilismy gdzies przy drodze stary tapczan. Każdy zjarany po wiadrach.
Nagle straz pozarna, policja, syreny..... kazdy po ciemku pobiegl w inna stronę.... (wiadomo - skuci)
Ja z muzą w słuchawkach, czułem się jakbym unosił się w powietru i leciał ze shizy - też dobra fazka... i gdzies sie w koncu zgubilem, po 20 min odnalazlem wszystkich hehehe
 

BMS

Well-known member
Rejestracja
Kwi 5, 2006
Postów
87
Buchów
0
Ja miałem raz akcje. Siede przed klatka i nagle przebiega coś niewiem kot czy chomik taki cały czarny. Goniliśmy go z 1 km mój kolega żąucił sie na niego miał go w rękach w staje a kota niema nigdzie. :pr:
 
S

SiwY18

Guest
hmmm co wy takie galy robiecie ...wlasnie cos zauwazylem ze duzo ludzi mowi
po jednej lufie sie u***ales? ? i nie wiezą, to ja wam powiem ze zawsze z kumplem 1 lufe spalamy zadko co 2 i zawsze po tej 1 jestesmy mocno zayebani !!!!!1
 
D

Defee

Guest
1) staff (najwięcej od niego zależy)
2) samemu/z ziomkami

Od tego zależy czy się za***iesz. Np: Ja potrzebuję 2 mocno nabite kanki, żeby sie na maxa na***ac samemu. (taka moja norma na nieogara)
Jeżeli koleś pisze, że sie na***ał jedną kanką, leżał na ziemi, nie mógł oddychac, widział duchy..... to Taką Bujną... eh szkoda pisac. (bo tacy nie wiedzą co jest dalej jak palisz aż Na prawdę nie możesz)
Ale Można się na***ac jedną kanką we dwóch - są takie masakratory raz na jakis czas na rejonach.
Oczywiscie dla Poczatkujacych to normalka zbakac sie kanką z kumplem.
 
F

freedom smoker

Guest
Ja na razie jestem początkujący bo bakam od 2 meisięcy i wystarczą mi 3-4 buchy z lufki żebym miał fażę i 1 nabitka (ale duża) żebym miał haluny.... pwiecie że to mało ale ja zawsze kołuję tlyko od jednego typa a on ma wy***any towar że szkiełko lizać :jocolor:
 
F

freedom smoker

Guest
Chemia jest w każdym towarze ale w tym jest jej niedużo, mówię serio bo moji kumle którzy bakają od dłuższego czasu i znają się na rzeczy też od niego biorą i mówią że nie ma tam dużo chemii
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół