M
mateusz
Guest
witam mam zamiar założyć hodowle outdoor od czego mam zacząć ?? mam juz nasiona co dalej co mam z nimi zrobić ?? powie mi ktoś
?? o i co mam przygotowac co kłupic ,żeby nasionka mi wykiełkowały ?? help pomocy 
Od kilkunastu godzin nasze forum jest celem zmasowanego ataku DDoS, który powoduje zwiększone obciążenie serwera i może skutkować spowolnieniem działania strony, błędami podczas ładowania oraz okresowymi przerwami w dostępności serwisu.
Pracujemy nad wdrożeniem dodatkowych zabezpieczeń oraz ograniczeniem skutków ataku. W tym czasie niektóre funkcje forum mogą działać wolniej niż zwykle.
Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość. O wszelkich istotnych zmianach będziemy informować na bieżąco.
Administracja Forum Haszysz.com

