nasiona marihuany

Marihuana a erekcja

Wyszukiwarka Forumowa:

deczek

Active member
Rejestracja
Paź 19, 2020
Postów
27
Buchów
0
Czy marihuana polecana jest czy raczej odradzana osobom które w dużym skrócie mają problemy z erekcją?
 

tat

Member
Rejestracja
Wrz 16, 2020
Postów
20
Buchów
2
No u mnie akurat wpływało to negatywnie na erekcję. Po prostu byłem bardzo rozluźniony i rozluźniało się praktycznie wszstko. Z drugiej strony nie odżywiałem się zdrowo. małem trochę stresu w pracy tak więc pewnie to rownież dało o sobie znać w łożku. Obecnie staram się uprawiać sport , zdrowiej się odżywiam. Nadal palę ale wspomagam się suplementami na erekcję.

Warto jest kupić sobie coś z żeń szeniem ( cum on, penis complete czy man power).
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,012
Odznaki
3
Dobre baku baku i walisz jak dziecioł
 

deczek

Active member
Rejestracja
Paź 19, 2020
Postów
27
Buchów
0
No w sumie też to zauważyłem, że zależy co się pali, bo rzeczywiście czasami jest większa """"chcica"""" :)
A wspomagacie się jakimiś dodatkowymi środkami, wspomagaczami jeżeli chodzi o wzmocnienie erekcji?
 

bereno

Member
Rejestracja
Kwi 14, 2021
Postów
24
Buchów
0
Sama marihuana jest już dostatecznym afrodyzjakiem :) Gdyby jednak było mało to polecam jeszcze penis complete - jest to właściwie suplement diety, ale polecam, bo elementy diety które zawiera mają bezpośredni wpływ na męskość :) mam tutaj na myśli np cynk i inne.
 

deczek

Active member
Rejestracja
Paź 19, 2020
Postów
27
Buchów
0
Nie jest tani, z czego wynika jego cena? No i czy działa i jak konretnie dział
 

C696

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2021
Postów
691
Buchów
519
ja tam mam wieksze checi po buchach niz bez ale moze zalezy co sie pali
 

bereno

Member
Rejestracja
Kwi 14, 2021
Postów
24
Buchów
0
Sorry, że dopiero teraz odpisuje, ale trochę mnie nie było. Tak chodzi konkretnie o ten środek. Może nie jest najtańszy, ale za to dobry. Działa na erekcję i nie przynosi efektów ubocznych. Pierwsze efekty przychodzą po kilku dniach.
 

Pabloss

Member
Rejestracja
Lut 1, 2014
Postów
14
Buchów
1
Ja odczuwam pozytywne wnioski palenia, a mianowicie problem z przedwczesnym rozwiązany, aczkolwiek skutki uboczne wymagają uzywania środka nawilżającego, :oczy:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół