nasiona marihuany

Red no 2 Marihuana dostepna w aptece za okazaniem recepty!

Wyszukiwarka Forumowa:

Gangus

Well-known member
Rejestracja
Mar 3, 2018
Postów
83
Buchów
1
ja też czekałem tydzień. Ziomek od ręki miał. Czyli zależy.
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Przyszło mi jeszcze do głowy że moga to być apteki które maja pozwolenie na sprzedaż narkotycznych leków jak morfina czy fentanyl. Takie z regóły są w większych miastach - powiatowych czy coś.
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
A ogólnie jest jakis limit na recepte ?
znaczy musze nmiec na niej min 5 g czy 1-2 gramy tyz da radę ?
 
J

Jake Sully

Guest
5g to jest minimalna ilość jaka musisz kupić na receptę mniejszych opakowań na razie nie ma więc ani ci lekarz nie przepisze mniej ani nie kupisz mniej ;)
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
ok
czyli 5g i to juz w opakowaniu nie zadnej torebce tak :)
 

Gangus

Well-known member
Rejestracja
Mar 3, 2018
Postów
83
Buchów
1
[MENTION=89438]pozytyw[/MENTION]
nie jestem smakoszem, mało pale. Musze powiedzieć że kopie po głowie:) ale nic wiecej nie dodam, nie potrafie rozróźniać smaków, za mało tego miałem w ręce. Moim zdaniem warto kupić takie pudełko i trzymac w domu i jak sie skonczy cannabis ten apteczny to pakujesz towar ze growa swojego i śmigasz. Cena za wysoka ale co najważniejsze LEGAL [MENTION=82183]geraldzik[/MENTION]
tak, fajne pudełeczko jak na zdjęciach podałem i 5g suszu:)
 
P

pozytyw

Guest
hej ziomki,
i jak tam sie miewacie ?
wszystko spoko z medyczną w pl ?
pozdro
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
To są leki z wykazów leków narkotycznych N i P. Trzymane są w szafkach pod kluczem i są ścisłego rachowania raczej są w każdych aptekach bo są to substancje pierwszego rzutu. Marry będzie na innych zasadach np. Nie każda apteka ma leki wszystkich firm, zapewne za parę lat tak będzie z trawą że będziesz w jednej miał od jednego producenta jakiegoś kuscha a w innej już dostaniesz haze'a. A to czy nędzie w każdej to prawo popytu i podarzy na pewno załatwi sprawę za parę lat jak teraz jest z kodeiną

---------- Post Zaktualizowany 14:48 ---------- Data pierwszego postu 14:46 ----------

Przyszło mi jeszcze do głowy że moga to być apteki które maja pozwolenie na sprzedaż narkotycznych leków jak morfina czy fentanyl. Takie z regóły są w większych miastach - powiatowych czy coś.

To są leki z wykazów leków narkotycznych N i P. Trzymane są w szafkach pod kluczem i są ścisłego rachowania raczej są w każdych aptekach bo są to substancje pierwszego rzutu. Marry będzie na innych zasadach np. Nie każda apteka ma leki wszystkich firm, zapewne za parę lat tak będzie z trawą że będziesz w jednej miał od jednego producenta jakiegoś kuscha a w innej już dostaniesz haze'a. A to czy nędzie w każdej to prawo popytu i podarzy na pewno załatwi sprawę za parę lat jak teraz jest z kodeiną
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Ja to mam obawy, czy oni nie będą chcieli kontrolować tych pacjentów, którzy otrzymali takową receptę. Wykaz tych osób chyba nie będzie ścisle tajny i Policja może mieć do nich dostęp, tak mi się wydaje. To takie trochę podawanie siebie na tacy. Tym bardziej, że juz tu napisano, że do opakowań można powkladać swoje zbiory. Należy wsio dobrze pochować, pogłówkować. Iść czy nie iść po receptę, oto jest pytanie.

Z drugiej strony jest to świetne zabezpieczenie oraz sposób na uniknięcie kary, oby nic więcej nie znaleźli w razie czego.

Mniej jaraj bo chyba nie służy. Skoro ktoś trzymał receptę to może jarać całkowicie legalnie, więc kto i po co miałby go w jakikolwiek sposób kontrolować? Te zioło co partie jest totalnie inne, więc ni chu*a nie ma możliwości żeby stwierdzić czy to co masz w opakowaniu jest suszem który tam był, czy suszem który sam wsadziłeś.
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,105
Buchów
9,707
Odznaki
10
Też mi to wygląda na lekką paranoję xD Gdyby tak się policja miała brać za nas wszystkich, to już każdy by za coś siedział :V A poza tym teraz wychodzą duże braki kadrowe, więc tym bardziej nie będzie komu bawić się w taką inwigilację ;)

O tym, że dostęp do tej medycznej marychy to żałość, a nie dostęp, to już nawet nie ma co wspominać. Niby udostępnili, a po drodze wszystko spie****ili xD
 

Gangus

Well-known member
Rejestracja
Mar 3, 2018
Postów
83
Buchów
1
ja już ponad miesiąć dzierżę zioło od psychiatry +-19%THC i zero przypału....
Polecam, jak ktos z poznania to prosze na priv
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
i jak smakuje, jak działa?

Odpowiem za niego bo próbowałem ostatniej partii red no2. ch***wo i słabo hehe Jak by mi takie zioło w boxie wyrosło to bym chyba stryczek szykował :( Zioło za 60zł a warte najwyżej 1/6 z tego.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Dzięki za rekomendację, marne pocieszenie, no cóż. I tak wybiorę się na jesieni do lekarza, to wstawię jakiś subiektywny smoke-report. Może i słaba moc czy smak, ale za to chroni nas przed pudłem :D, więc działanie mega xd

Spotkałem się równocześnie z pozytywnymi opiniami od niektórych moich znajomych czy ludzi w internecie. Ale to daje mi tylko obraz że to co palili wcześniej musiało być już totalnym śmietnikiem.
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Zupełnie nie kumam o jakim przypale ty gadasz. Mordo to jest ku**a legalne w110% skoro możesz to kupić w aptece i dostajesz na to receptę. Na drogę do domu jak falujesz rajtuzami ze strachu bierzesz fakturę z apteki i mogą Ci skoczyć i si pobujać .
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół