nasiona marihuany

Marihuana obniża płodność

Wyszukiwarka Forumowa:

ANONIM :)

Well-known member
Rejestracja
Lut 7, 2006
Postów
157
Buchów
0
Jak to jest prawda to przerypane. Jakis dlugi detox przed poczeciem dziecka bedzie potrzebny :)
 
D

DAVE_PL

Guest
jest pelno bajek ze thc szkodza a inne ze pomagaja... mnie to pie****i mam nadzieje ze jak bd myslal o rodzinie to palic nie bd. a to sie pewnie tyczy takich co jaraja dzien w dzien.
 

-=*Rotasila*=-

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
1,225
Buchów
1
ja powiem tak
papierosy tez wpływają na płodnosc nikt nie płacze
mam kumpla 10 lat uprawy znakomita wiedza growera jakies 12 lat pali ma zone ktura nienawidzi alkoholu wiec palą razem co prawda nie pali duzo bo jakies 0.5 g - 1g w weekend ale zato długo pali ma dwójke dzieci i zajbiscie mu sie układa
 

Aurax

Well-known member
Rejestracja
Lis 17, 2006
Postów
475
Buchów
2
-=*BerniO*=- napisał:
ja powiem tak
papierosy tez wpływają na płodnosc nikt nie płacze
mam kumpla 10 lat uprawy znakomita wiedza growera jakies 12 lat pali ma zone ktura nienawidzi alkoholu wiec palą razem co prawda nie pali duzo bo jakies 0.5 g - 1g w weekend ale zato długo pali ma dwójke dzieci i zajbiscie mu sie układa

no odnośnie papierosów nie którzy mówią że tylko mentole ale ja w to nie wierze myśle że zwykłe też obniżają płodność
 

quakemind

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2006
Postów
1,067
Buchów
425
SCuN napisał:
Odkrycie zespołu z Buffalo wskazuje ponadto, że mężczyźni i kobiety nadużywający marihuany mogą mieć obniżoną płodność

Co to jest definicja nadużywanie ? Czy to palenie raz w roku? raz w miesiącu? Tygodniu? czy tez regularny skręt co godzine ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół