nasiona marihuany

Marihuana powoduje problemy z sercem? Nowe badania

Wyszukiwarka Forumowa:

smoke&joke

Well-known member
Buchów
0
Nie ja jeden mialem tak ze mialem migotanie serca po zbyt duzym ujaraniu sie, znajomego karetka zabrala, czujesz sie jakby ci serce mialo przestac pracowac, zapasc, zimne poty, zawroty glowy nie da sie lezec siedziec nic i tak mozna odpasc.

Prawdopodobnie masz nerwicę i za bardzo przejmujesz się stanem do jakiego doprowadza Cię MJ. To wszystko też zależy od samej odmiany. Konopie jak wszyscy wiemy są psychodelikami, a ten rodzaj używki często pokazuje w jakim stanie mamy psychikę. Podobne scenariusze dostaje się po grzybach

NattyDread

Well-known member
Buchów
0
To ja się wypowiem trochę w temacie, często jak zapale trochę mnie ciśnie serce (pewnie przez przyśpieszone tętno), 2 razy miałem coś takiego, że serce mi biło jak dzwon - mocno i szybko z 5 razy na sekundę jak bym miał zawału dostać, czasami mi drętwieją ręce po paleniu, nie byłem nigdy u lekarza żeby to sprawdzić, nie mówię, że to bezpośrednio efekt uboczny MJ ale na pewno częste palenie nawet w małych ilościach obciąża organizm, dla tego wszystkim koneserom ganji zalecam prowadzić zdrowy tryb życia - dobre żarcie, ruch itp. Wszystko używane niemądrze może zaszkodzić.

moskit

Well-known member
Weteran
Buchów
1,169
Odznaki
2
Odgrzeje kotleta bo też zauważyłem że po mj mam wysokie a nawet bardzo wysokie ciśnienie np. 110/190. Paliłem ok 3 lata codziennie od ok 8 miesięcy tylko wapuje ok. 0.2g wieczorkiem do snu. Generalnie nigdy nie narzekałem na swój stan zdrowia. W ciągu dnia ciśnienie ok po zapaleniu skacze i tętno do 110. Miał ktoś tak?

TommyChong

Nate Higgers.
Weteran
Rozwiązań
1
Buchów
2,175
Odznaki
6
To, że tętno skacze w górę to norma. Na coś trzeba umrzeć a na serce to akurat wersja light. Także luz.

GrowFather

Well-known member
Buchów
906
Odgrzeje kotleta bo też zauważyłem że po mj mam wysokie a nawet bardzo wysokie ciśnienie np. 110/190. Paliłem ok 3 lata codziennie od ok 8 miesięcy tylko wapuje ok. 0.2g wieczorkiem do snu. Generalnie nigdy nie narzekałem na swój stan zdrowia. W ciągu dnia ciśnienie ok po zapaleniu skacze i tętno do 110. Miał ktoś tak?
poczytaj o hiperwentylacji

L.a.m.a.

KEBABA BYM ZJADŁ
Weteran
Buchów
974
Odznaki
3
A czy biorą naukowcy pod uwagę fakt, że przebadali osoby które nie zdrowo się odżywały i nie prowadziły zdrowego trybu życia ? ludzi którzy mają mało ruchu fizycznego, nie zdrowo jedzą itp ? hm ? jakoś mam znajomych którzy nigdy nie palili a mają poważne problemu z ciśnieniem, sercem przez to że prowadzą niezdrowy tryb życia. znam tez osoby które palą bez przerwy i nie skarżą się na kłopoty z sercem czy krążeniem. Jakie dowody, czasem śmiać mi się chce jak czytam te wiadomości ze świata naukowców. Przecież ktoś z takimi problemami w ogólne nie powinien tykać żadnych używek !
Ja mam pompę z ludzi, którzy uważają "naukowców" za jakieś medium :D
Sama definicja naukowca jest śmieszna, naukowiec to człowiek, który się czegoś nauczył więc właściwie każdy jest naukowcem 😂

Cholender

Well-known member
Buchów
863
Odznaki
4
Ja mam pompę z ludzi, którzy uważają "naukowców" za jakieś medium :D
Sama definicja naukowca jest śmieszna, naukowiec to człowiek, który się czegoś nauczył więc właściwie każdy jest naukowcem 😂
Naukowcem nie jest ktos kto sie czegos nauczyl tylko ktos kto ma stopien naukowy tzn. doktora lub doktora habilitowanego.

L.a.m.a.

KEBABA BYM ZJADŁ
Weteran
Buchów
974
Odznaki
3
Naukowcem nie jest ktos kto sie czegos nauczyl tylko ktos kto ma stopien naukowy tzn. doktora lub doktora habilitowanego.
Widziałeś naukowców od globalnego ocieplenia? 😂 Ci idioci twierdzą że dwutlenek węgla powoduje to że jest ciepło i próbują go obniżyć 😂 Za to jak płacisz kary to jesteś eko 😂
I to się tyczy wszystkich "naukowców" z każdej branży

bono2209

Well-known member
Buchów
1,140
Odznaki
3
I tak wszystko najlepiej wiedzą Amerykańscy naukowcy.
😂😂😂

PanApokalipsa

Well-known member
Weteran
Buchów
1,444
Odznaki
6
Prawdopodobnie masz nerwicę i za bardzo przejmujesz się stanem do jakiego doprowadza Cię MJ. To wszystko też zależy od samej odmiany. Konopie jak wszyscy wiemy są psychodelikami, a ten rodzaj używki często pokazuje w jakim stanie mamy psychikę. Podobne scenariusze dostaje się po grzybach
I dlatego już nie jaram prawie dwa lata.

sativaman

Active member
Buchów
92
Jeżeli chodzi o problemy naczyniowo-sercowe to w dymie jest tlenek węgla (czad) który wnika do krwi i powoduje nadżerki w naczyniach krwionośnych, organizm próbuje je wyleczyć i tworzy skrzepy. Przy nad krzepliwości krwi potrafią się szybko nawarstwiać odcinając przepływ krwi. Prawidłowo krew krzepnie 7-9min jeśli znacznie krócej Polokard/Akard 75mg. 1 tab. dziennie do końca życia (to tak dla nieubezpieczonych, reszta udać się do lekarza) ;P Jeżeli chodzi o kołatanie serca po buchu morze być spowodowane odwodnieniem.

Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół