nasiona marihuany

Marija & Maryha - wybieramy miss Maja !

  • Autor wątku Synek z zawodu
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:

która na miss? ;)

  • Marmolada

    Głosów: 64 30.3%
  • Typowy

    Głosów: 45 21.3%
  • HappyTomato

    Głosów: 1 0.5%
  • JohnyTheSmoker

    Głosów: 24 11.4%
  • Ogrodniczkaa

    Głosów: 56 26.5%
  • Marianna

    Głosów: 6 2.8%
  • Fernandoo

    Głosów: 15 7.1%

  • Łącznie głosujących
    211
G

Gość

Guest
Vote for Ogrodniczka! Najbardziej mi się spodobało - na miss czerwca to już musi być z tym outdorem :) Gdybym miał 2 głosy to drugi był by dla żony "typowy" - na prawdę się postaraliście o fajną sesję .
 

andrej007

Well-known member
Rejestracja
Cze 4, 2010
Postów
296
Buchów
3
Moim zdaniem Ogrodniczka nic wielkiego nie pokazała. Bez obrazy ale 2 badyle i piersi zakryte stanikiem. Do tego jakość zdjęć... Sorry ze to ale to jest moja opinia i nie wiem czemu tyle ludzi głosuje właśnie na nią. Gusta i guściki, ok ale czy tylko o to chodzi? Za oddany na nią głos na pewno nie wyliżesz pieroga ;]
 

typowy

Full Flower
Weteran
Rejestracja
Sty 28, 2012
Postów
630
Buchów
1
Moim zdaniem Ogrodniczka nic wielkiego nie pokazała. Bez obrazy ale 2 badyle i piersi zakryte stanikiem. Do tego jakość zdjęć... Sorry ze to ale to jest moja opinia i nie wiem czemu tyle ludzi głosuje właśnie na nią. Gusta i guściki, ok ale czy tylko o to chodzi? Za oddany na nią głos na pewno nie wyliżesz pieroga ;]

Bo wygra Kobieta Grower a nie Kobieta Growera - bez względu na wszystko i taka jest w tym konkursie hierarchia oceniania. Ciekaw tylko jestem jaki byłby wynik tych zawodów gdyby moja żona hodowala weed i wstawilaby od siebie takie fotki do konkursu... <rotfl>
 
C

Cweluch

Guest
wygrala by? typowy Twoja zona powinna wygrac ale jak napisales....kobieta growerka;] to nic ze badyle ale radzi sobie;)takze to mnie sklonilo do zaglosowania akurat na ogrodniczke. niestety 1-sze miejsce moze byc tylko jedno lecz wszystkie panie sa super;)pozdro i gratuluje odwagi. ja swojej nie wstawilem bo w ciazy jest nie chciala xD ale widzialem zdjecia ktorejs dziewczyny na konkursie,z brzuszkiem. takze moze sprobojemy jak moja dojdzie do formy?;] ehh kobiety:D
 

mjpassion

Well-known member
Rejestracja
Lip 29, 2011
Postów
668
Buchów
0
Z innej beczki.. JIM nie lepiej by bylo jakbys w 1 poscie tego tematu wkleil konkursowe fotki wszystkich pań i panien, na ktore glosujemy zamiast linkow (w ktore co leniwszym nie zawsze chce sie klikac) ? ;)
 

-OM-

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2012
Postów
292
Buchów
0
tylek od johny the smoker jest najlepszy, powiedzialbym bliski idealu
 
W

WarrSeeds

Guest
jestem fanem marmolady <lol>


jeżeli nie wygra nagrodzę ją sam <peace>
 
G

Gość

Guest
:lol3:Jego czy jego kobietę?(sprostowanie. Myślałem,że marmolada to men, a zdjęcie jest jego kobity)

A ja zagłosowałem na krowę, trzeba ponieść poziom rywalizacji:p
 
S

Synek z zawodu

Guest
Z innej beczki.. JIM nie lepiej by bylo jakbys w 1 poscie tego tematu wkleil konkursowe fotki wszystkich pań i panien, na ktore glosujemy zamiast linkow (w ktore co leniwszym nie zawsze chce sie klikac) ? ;)


eeeeee próbowałem ,ale często gęsto ludzie mają poblokowane galerie hasłami ... próbowałem kopiować zdjęcia i wklejać ze swojej galerii ale też się okazywało że zamiast zdjęcia ukazywał się kosz na śmieci :freak:

więc macie linki sorry misiaki ;)
 
G

Gość

Guest
marmolada ma fajny tyłeczek wiec głosik poleciał do niej ,a dla reszty wielki szacunek za odwagę i prace :yeahh:
 

Estevez

Well-known member
Rejestracja
Wrz 22, 2011
Postów
164
Buchów
0
nie no panienkahaha fernando rozpie****a system :sunny: więc na nią oddajehehehe głos, ku**a tak oglądam foty pokolei, a tu taki bonus hehe, że nie moge się przestać smiać hehe
pytanie do fernando- czy lubisz to gówno z pipy hehe, rozcierac jej po cyckach :lol3: ?
 
D

delete

Guest
Marmolada i Ogrodniczkaa idą łeb w łeb... a raczej - tyłek w tyłek. ERROR 404, nie widzieliśmy pupci Ogrodniczki :D Mogła by to nadrobić!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół