nasiona marihuany

Marks_UK _2011

Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 12614

Guest
ktos ci wczoraj na melanzu du*e obrzygal:crazy:

planty eleganckie!
 

Spulchniacz

Well-known member
Rejestracja
Kwi 6, 2011
Postów
524
Buchów
0
Ogarnij się to Super Moderator i do tego Advanced Grower wiec na galowo a jak nie to ban <rotfl>
Post moderatora nic nie wniósł do tematu i zakrawa to na nabijanie postów (SPAM).Gdzie to mogę zgłosić ? Jest Super Super Moderator ? <rotfl>
Na jaki plon liczysz w tym roku ?
 
D

delete

Guest
Ja jestem Najsuperowszym Super Moderatorem, Sens - jeszcze raz powiesz komuś że obrzygano mu du*ę na wczorajszym melanżu a dostaniesz bana !!!!

A co do uprawy to nie wiem jaki ma cel ta siatka z której rośliny już wyrosły ?
 

Jim Carrey

oraganic jungle growing masta
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2007
Postów
1,091
Buchów
3
Ja jestem Najsuperowszym Super Moderatorem, Sens - jeszcze raz powiesz komuś że obrzygano mu du*ę na wczorajszym melanżu a dostaniesz bana !!!!

A co do uprawy to nie wiem jaki ma cel ta siatka z której rośliny już wyrosły ?


ma duzy cel widziales co sie stalo jak zdjal jedna siatke :D? wszystkie odrostu wpie****one od dolu odrazu



bardzo ladnie , nie ktore pokazuja male nie dobory albo wahania ph :)

zaopiekuj sie ladnie nimi :):harvest:
 

Marks_Uk

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
159
Buchów
0
A co do uprawy to nie wiem jaki ma cel ta siatka z której rośliny już wyrosły ?

Beria chyba nie widziałeś pędzącego stada dzikich kłólików, to dlatego są tam cały czas te siatki.
Z reszta zrobiliśmy mały eksperyment ściągając z dwóch plantów siatkę i jak widać i zauważył to Jimmy szczwane kłóliki opie****iły cały dół, a co jak im przyjdzie do łba opie****ić łodygę to ch*j po ptakach. Też tam się kreci dużo saren więc wydaje mi się że łatwiej im będzie staranować planta bez siatki jak z nią.

nie ktore pokazuja male nie dobory albo wahania ph zaopiekuj sie ladnie nimi

Zwróciłem na to uwagę, zobaczę jak będzie to wyglądało w następnej wizycie, zmieże ph i jak nie bedzie zadnych zmian to zacznę cuś działać.

Dzięki za pozytywne opinie i uwagi.
Pozdrawiam
 
D

delete

Guest
A to o kłóliki chodzi... Aaaaa. Zabić szmaty, zero litości. Totalna eksterminacja.
 

growerss

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2011
Postów
447
Buchów
0
A to o kłóliki chodzi... Aaaaa. Zabić szmaty, zero litości. Totalna eksterminacja.

z naturą trza żyć w zgodzie,a jak sie nieda to niestety trza zapobiegać..ciekawwe jakby cie tak Beria połamać i byś niumiał dojść do spota ;Dcjakbyś sie czuł?! do autora; podoba mi sie że wygrywasz z naturą,z fartem do końca i plonów ponad te 50uncji<joint> pozdro
 

Marks_Uk

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
159
Buchów
0

StaryZgred

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2008
Postów
633
Buchów
0
bardzo fajnie Ci to idzie, buszek leci, ale tego dolomitu to zes sowicie dopie****il:D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół