nasiona marihuany

Maroc

Wyszukiwarka Forumowa:

sd

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
3,038
Buchów
20
Linia: --
Genotyp: Sativa
Indoor: --
Stabilnosć: 80%
Outdoor: około 15 września
Nasiona: Feminizowane[wszystkie żeńskie]
Sprzedawane w paczkach: po 4 sztuki lub 10 sztuk
Poziom THC: Średni
Wielkość zbioru: --
Zapach: --
Poziom zapachu: --
Smak: --
Poziom smaku: --
Ogólna ocena: --

Fotki:

 
Y

yberion

Guest
8 na 8 Maroc mi wykielkowalo i juz rosnie w donicy 4 dzien. Zapowiada sie dobrze :)
 

TNT

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,968
Buchów
0
Właśnie zamówiłem Maroc z c.fr.pl :D Ciekawe co to będzie za cudo:D

[ Dodano: 2006-05-16, 10:22 ]
No i Maroc mam już w domu ;D Jak zwykle c.fr.pl się za***iście spisali(za***iste gazety grats dodają) ;D Na out jeszcze poleci gratysowa WW :D Z rozmowy przeprowadzonej z ziomem z c.fr.pl wynika, iż Maroc jest białą odmianą. Ma ktoś więcej info na ten temat? Faktem potwierdzającym, iż jest to bardzo żywiczna odmiana jest produkcja na skale światową Haszu marokańskiego. Z relacji zioma, który w Hiszpani zakupił koche maroc'a wynika, że roślina posiada ładny wymiot. Tak więc średnia moc może być tylko pozorna ;D
 

Mr. Cannabiz

Banned
Rejestracja
Lip 28, 2006
Postów
76
Buchów
0
Napiszcie cos wiecej na temat tej cudownej roslinki zamiezam ja kupic ale musze miec wiecej info np jaka jest w uprawie tzn czy jest latwa czy trudna w uprawie
 

Shogo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
1,140
Buchów
1
bardzo mocna odmiana, ;] polecam
 

TNT

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,968
Buchów
0
Shogo napisał:
bardzo mocna odmiana
Pomijając średnią zawartość THC być może jest mocna. Jakoś u mnie nie wykazywała tej tajemnej mocy. Rosnąc spokojnie obok K2 Maroc miały jakieś dziwne niedobory czego po K2 nie było widać. Podlewane tym samym w tych samych proporcjach i ilościach.
Kolejnym mankamentem jest fakt, że klony Maroc mi w ch*j padają. Ostatnio pobrałem 3 i został mi 1 (jednego wydałem i niby jeszcze żyje), a klony K2 nawet nie przywiędły.

Jakie żniwo z tego będzie to się przekonamy za pare miesięcy. Pozdro!
 
C

Canabis_16

Guest
to normalne... Czysta sativa na aut dorasta do 3 metrów bez problemów oczywiscie jesli podłoze na spocie jest chójowe i zle przygotowane to rosnie nie tak jak trzeba.
 

TNT

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,968
Buchów
0
Maroc okazuje się Outdoorową rewelacją na polski klimat.
Smak: totalnie haszyszowy nie gryzie za to zacnie w płuco dusi pomimo, że jest delikatny
Zapach: świerza żywica wyśmienicie się lepi i bardzo intensywnie pachnie. Nawet nie wiem do czego porównać.
A oto fotka (z prawej tył to K2):

Rośliny na szczęście nie wy***ały za wysokie... no poza tym jednym okazem na tyle z lewej :D

Heh widze nawet tutaj Maroc Slaw'a ma wzięcie:D Kolos nad kolosy!

Heh co do średniej zawartości THC to przekonałem się na własnym mózgu, że 1 chmurka w 3 tygodniu kwitnienia powoduje zaburzenia widzenia. :) REWELKA!
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
Musze to przekminic na outa'07. Za***iscie mi sie podoba ta odmianka i wczesnie dochodzi... YA CHCE TO...:p
 

TNT

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,968
Buchów
0
Na C.fr.pl jest wyraźnie napisane, że roślina wymaga min. 8 tygodni wegetacji co często ludzie biorą powierzchownie jako: " ok***a patrz.. kwitnie 8 tygodni" :D I zonkal:D
 

TNT

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,968
Buchów
0
nie lol bo nie raz się przekonałem jak to jest u ludzi. Czytanie ze zrozumieniem to nie jest mocna cecha naszego narodu. Ludzie patrzą szukają cyferek.. % mocy bajerów. Przez to Nirvana ma tak chu**we opisy. Rzucą cyferkami z kosmosu.. ludzie shit łykną i są zadowoleni. :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół