nasiona marihuany

Maroc

Wyszukiwarka Forumowa:

krasnolud20

Well-known member
Rejestracja
Kwi 5, 2008
Postów
89
Buchów
1
teraz jest w 5 tyg flo
PO tym jak wygladał i co przezył w pierwszych tygodniach swojego zycia nie spodziewałem sie ze az tak mi wynagrodzi w końcowym etapie :) jak nic mu sie nie stanie to za 2 tyg ścinka. a w tym tygodniu zaczynam lać RIPEN.
 
Ostatnia edycja:

mr. xxx

Member
Rejestracja
Kwi 30, 2007
Postów
15
Buchów
0
Siema!!!
ja swojego ściełem około 16 wrzesnia . Siałem na początku czerwca , zaczął kwitnąć w ostanim dniu lipca . Fota robiona pare dni przed ścięciem (coś koło siódmego tygodnia flo) :
 

MAJTOHA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,016
Buchów
3
Ja też już większosc maroców musiałem sciąc-pleśń zaczęła na nich żerowac.
Brakowało im 0d tyg do dwóch na moje ok,ze dwa były gotowe a jeden zostal i brak mu ze trzy tygodniemu .
 
G

Gość

Guest
a kielkowal/rosnie komus maroc z tej najnowszej partii? bo jestem ciekawy jak sie to sprawuje po reaktywacji ale chyba nie moze byc zle jak tyle zwlekali z wypuszczeniem tej swiecacej sie od zywicy perelki.
 

draho1

Well-known member
Rejestracja
Cze 11, 2010
Postów
244
Buchów
0
tez biore maroca w asortyment, ale bojesie o wielkosci, trza bedzie lst zastosowac, zobacze jeszcze jak miejscowka bedzie. ale jak on tak szybko rosnie to kiedy lst zastosowac?
 

sw33n

New member
Rejestracja
Paź 22, 2007
Postów
1
Buchów
0
Witam. Mam pytanie odnośnie pre-growingu maroca, czy ktoś z was to praktykował albo wie jak sprawa wygląda, bo na stronie femaleseeds.nl napisano coś takiego:

"We wouldn't recommend pre-growing them indoors, because they are semi-auto-flowering and this would cause them to start flowering in May outdoors."

No i nie wiem, czy zaryzykować i pakować maroca pod lampy razem z resztą, czy czekać do końca kwietnia i wtedy dopiero wykiełkować nasiona i zasiać na spocie?
 
G

Gość

Guest
Skoro producent tak zaleca to chyba warto go posłuchać.

Pytanie do ogrodników którzy uprawiali Maroca kilka sezonów temu.
Czy Maroc który jest obecnie w ofercie FMS to ten sam czysty Maroc sprzed kilku lat? Przypomniał mi się Maroc Slawa z IC :D
 

Delta Force

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2010
Postów
344
Buchów
0
No i nie wiem, czy zaryzykować i pakować maroca pod lampy razem z resztą, czy czekać do końca kwietnia i wtedy dopiero wykiełkować nasiona i zasiać na spocie?
Szczerze wątpię by maroc zakwitł w maju czy czerwcu. Według. mnie bardziej odnosi się to do pokazania preflowerów niż konkretnego kwiatkowania. Miałem maroci ok. 3 tygodni pod lampą przed wysadzaniem i nie było żadnych komplikacji.
Wcześniej pisali, że maroc potrzebuje przynajmniej 8 tygodni weg'a by bez problemów mógł zakwitnąć:).
Pytanie do ogrodników którzy uprawiali Maroca kilka sezonów temu.
Czy Maroc który jest obecnie w ofercie FMS to ten sam czysty Maroc sprzed kilku lat? Przypomniał mi się Maroc Slawa z IC
Maroc wrócił dopiero na ten sezon, więc kwestia jest otwarta. Ale FMS so bardzo dobry breeder więc po co mieli by kłamać? W kazdym bądź razie trzeba będzie się przekonać samemu.
Taa maroc sławka był konkretnym potworem. Easy Sativa w jego wykonaniu również nie gorsza:D
 
G

Gość

Guest
No będę się przekonywał bo już kupiłem i czekam na odpowiednią chwilę do wysiewu :D
 

Key

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 1, 2008
Postów
599
Buchów
2
"We wouldn't recommend pre-growing them indoors, because they are semi-auto-flowering and this would cause them to start flowering in May outdoors."
Konkretnie chodzi tutaj o to, że roślina, która w boxie dostaje 18h światła a zostanie wysadzona na słabo oświetlonego spota dostaje pie****ca i zaczyna przedwcześnie kwitnąć ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół