nasiona marihuany

Mars Hydro TS1000 vs Migro Aray 2

Wyszukiwarka Forumowa:

Pandaa

Member
Rejestracja
Lis 5, 2022
Postów
9
Buchów
0
Cześć, kompletuje pierwszy box z oswietlrniem LED. Mam dylemat pomiedzy dwoma lampami - MH TS1000 i Migro Aray 2. Cenowo ta sama półka. Macie jakieś doświadczenia z nimi?
Lampa pod box 60x60 (mozliwe, ze w przyszlosci bedzie upgrade do 80x80). Planowane glownie automaty.
 
U

Usunięty 84121

Guest
Jesli chodzi o mh.ts 1000.. Na powierzchnię 60x60 jest az nad to ja ne tej powierzchni mam ts 600 i bardzo dobrze mi sie sprawdza.. Jestem z niej zadowolony.. O tej drugiej lampie nic nie wiem.. Pozdrawiam
 

Profuturo

Well-known member
Rejestracja
Cze 11, 2022
Postów
191
Buchów
457
Może to pomoże w wyborze 🤛
Migro wydaje się być ciut lepszy
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,171
Buchów
5,061
Migro wydaje się być ciut lepszy
Jest test zewnętrzny

Inna wersja


Produkt migro może pracować bliżej co ogranicza straty świata. Imo sporo lepszy. System e. 2.38 czyli to co jest po ni po odjęciu nieuniknionych strat, powyżej deklaracji sprawności całkowitej marsa

Deklaracja sprawności Marsa 2.3 a migro 2.7 zdecydowanie więcej. Mars ma w deklaracji tyle ile prawdopodobnie wyciąga IKEA solhetta 9.5 w E27. Nawet mniej, to budżetówka z niskiej półki.

Rozkład światła migrow. Nawet jeśli odrobinę zawyżony...

A2mainimage-5_x668@2x.jpg


Ładnie równo przy 10 cm od. Na kwitnieniu realny max świata.

Stara edycja Marsa


Teraz deklarują to samo może rozkład jest nieco lepszy zmiana konstrukcji lekka. ( Edit. Myliłem się deklaracja 2.3 znikła była obecna jak się pojawiła ta wersja, w czasie gdy wyprzedawali poprzednie, piszą 2.7 czyli niby jak topowe _ strona producenta oficjalna, przy starym pisali początkowo 2.1 aż do 2.3 bez podania warunków, był zakres. Miewali zwyczaj także podawać sprawności samych diod bez straty na zasilaczu. Dlatego zazwyczaj jeśli dane są od producenta... Piszę sprawność deklarowana :) . Nie moja wina, że straciłem wiarę)

Budowa wymuszała większą odległość i generowała straty. Mniejsza równomierność przy wyższej mocy. Bliżej roślin da silnego hot spota środkiem raczej.

Mars-Hydro-TS-1000-PAR-Map.jpg


Kilka lat wstecz było to traktowane jako dobry budżetowy panel. Teraz imo, IKEA solhetta jest bardziej budżetowa:) ( szacunkowo może mieć jako nówka 2.5 umol/j, aż niewiarygodne dużo jak na kombinowane źródło światła, czas leci i się wszystko zmienia, to co było znośne a nawet przeciętnie lepsze od podobnych teraz jest raczej już nie warte uwagi ) może kolejna edycja Marsa będzie lepsza, wystarczy, że zwiększą ilość źródeł w panelu X2 ?? Chwilę ile teraz deklarują.

2.7 ;) ciekawe jak miał się pojawić deklaracja była inna. Zmienili diody ? Ilość jest ta sama _ musiały by być zdecydowanie lepsze.


Jak się pojawił deklarowali 2.3 jak poprzednio


ma ktoś już w łapkach?
zmiany _ po poprzednich zmianach kolejne. deklaracja sprawności ta sama.
blacha sie zmieniła : jest biała => pytanie aluminiowa czy stal malowana proszkowo ?

TS1000-E58D96E782B9-E6ACA7-1.jpg
TS1000-E781AFE78FA0E58589E8B0B1-1.jpg
TS1000-PPFT.jpg

TS1000-E695A3E783AD.jpg


zdjęcie nr.2 zastanawia => tak jakby naklejono lustro "mylar". ;) tyle, że to jest render a nie zdjęcie.

jeżeli SPD na obrazku jest spd realnego panelu to wrócili do diod 70 CRI : diabli wiedzą _ za jakiś czas wszystkie te obrazki i opisy mogą się zmienić _ cholera wie czy to już jest aktualizacja czy jeszcze nie.

mars-hydro_nowy_ts.jpg


opis: zastanawiające => dane : CCT : zakres ??

TS1000
Spectrum660-665nm, 730-740nm, 3000-3200K, 6000-6500K
Power Draw150W±5%
Replace HPS/HID250W
Max Coverage2.5ftx 2.5ft=80 x 80 cm
PPE2.3umol/J
Max Yield2g/watt
LED354pcs, new SMD tech
Input Voltage100-277V(AC)
Amp Draw1.235A/120v, 0.6223A/240v, 0.5498A/277v
Lumen22181 lumen±5%
Product Size382*336.63*54.5MM
Gross Weight3.49 KG
Net Weight1.76 KG
Noise Level0 DB
BrandMars Hydro

jakby zakładać [ jak ja lubię zakładać..], że spd jest prawdziwe oraz moc wynosi 150 W równo _ po danych fotometrycznych.

mars-hydro.jpg


2,3 przy 143 W dla takich danych [ cokolwiek to obróbka obrazków od producenta ]

pisali, że zmienią i zmienili : koniec nierównomiernego rozkładu diod z wersji nr 2 w wersji nr3 i wygląda jakby powrócili do niskiego CRI.
blacha inna _ odmienny kąt i zmiana charakterystyki odbicia nieco _ nieważne : ciekawe czy realnie lepiej czy średnio na jeża to samo.

cała rodzinka : cześć ma diody nierównomiernie : te większe dla poprawy rozkładu.

ts600 ma masę sterowników na płytce : dalej pewnie nie regulowany ? zdecydowanie więcej ich niż było.

TS-A1-1.jpg



zapewne pasty pod mcpcb nigdy nie było ? jest jakas podkładka przewodząca ciepło czy po prostu nałożone na ?

TS-A2.jpg



obywatel sub poczeka sobie zapewne długo.... na testa : pana migrow.. lub innego ;(
[/Q

Grafiki zostały te same. SPD także niskie cri. Około 70. Podana sprawność wzrosła zdecydowanie. Rozkład jest od producenta oni raczej zawsze zawyżają, raczej:)
 
Ostatnia edycja:

Pandaa

Member
Rejestracja
Lis 5, 2022
Postów
9
Buchów
0
Jest test zewnętrzny

Inna wersja


Produkt migro może pracować bliżej co ogranicza straty świata. Imo sporo lepszy. System e. 2.38 czyli to co jest po ni po odjęciu nieuniknionych strat, powyżej deklaracji sprawności całkowitej marsa

Deklaracja sprawności Marsa 2.3 a migro 2.7 zdecydowanie więcej. Mars ma w deklaracji tyle ile prawdopodobnie wyciąga IKEA solhetta 9.5 w E27. Nawet mniej, to budżetówka z niskiej półki.

Rozkład światła migrow. Nawet jeśli odrobinę zawyżony...

A2mainimage-5_x668@2x.jpg


Ładnie równo przy 10 cm od. Na kwitnieniu realny max świata.

Stara edycja Marsa


Teraz deklarują to samo może rozkład jest nieco lepszy zmiana konstrukcji lekka. ( Edit. Myliłem się deklaracja 2.3 znikła była obecna jak się pojawiła ta wersja, w czasie gdy wyprzedawali poprzednie, piszą 2.7 czyli niby jak topowe _ strona producenta oficjalna, przy starym pisali początkowo 2.1 aż do 2.3 bez podania warunków, był zakres. Miewali zwyczaj także podawać sprawności samych diod bez straty na zasilaczu. Dlatego zazwyczaj jeśli dane są od producenta... Piszę sprawność deklarowana :) . Nie moja wina, że straciłem wiarę)

Budowa wymuszała większą odległość i generowała straty. Mniejsza równomierność przy wyższej mocy. Bliżej roślin da silnego hot spota środkiem raczej.

Mars-Hydro-TS-1000-PAR-Map.jpg


Kilka lat wstecz było to traktowane jako dobry budżetowy panel. Teraz imo, IKEA solhetta jest bardziej budżetowa:) ( szacunkowo może mieć jako nówka 2.5 umol/j, aż niewiarygodne dużo jak na kombinowane źródło światła, czas leci i się wszystko zmienia, to co było znośne a nawet przeciętnie lepsze od podobnych teraz jest raczej już nie warte uwagi ) może kolejna edycja Marsa będzie lepsza, wystarczy, że zwiększą ilość źródeł w panelu X2 ?? Chwilę ile teraz deklarują.

2.7 ;) ciekawe jak miał się pojawić deklaracja była inna. Zmienili diody ? Ilość jest ta sama _ musiały by być zdecydowanie lepsze.


Jak się pojawił deklarowali 2.3 jak poprzednio




Grafiki zostały te same. SPD także niskie cri. Około 70. Podana sprawność wzrosła zdecydowanie. Rozkład jest od producenta oni raczej zawsze zawyżają, raczej:)
Wielkie dzięki !! Upewniłeś mnie w decyzji 😁 wybór teraz jasny - Migro Aray 2
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół