nasiona marihuany

[Mars Hydro TS600][0,25m2][PanPestka.pl] Orange Skunk, Pure Haze, Purple Haze

Wyszukiwarka Forumowa:

DevineTheDude

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 22, 2013
Postów
1,797
Buchów
1,998
Purple Haze tak wygląda ponieważ zaczyna kwitnąć, a podczas indukcji rośliny przestają się krzaczyć tylko rosną w górę jak szalone. To LST fajnie Ci wyszło tylko jedna rada ode mnie, trzymaj wszystkie odrosty na tej samej wysokości co główny szczyt, wtedy hormony wzrostu będą dystrybuowane po równo dla każdej gałęzi i efekt będzie najlepszy. Ten nieudany FIM popraw toppingiem, ja tam nigdy nie widziałem żeby rośliny zamulały po takim zabiegu, w mojej opinii to mit, przynajmniej w wypadku jednego cięcia.
Trzymam kciuki żebyś wycisną 2g/w ?
 

muu

Well-known member
Rejestracja
Lip 6, 2020
Postów
258
Buchów
438
No wlasnie ona nie powinna kwitnac... jednak wlasnie wszystko na to wskazuje.
Byla od poczatku zycia w tym samym boxie co reszta roslin.
Wychodzi na to, ze wziela i sama sie przelaczyla jeszcze w dosc wczesnym stadium :p Albo wkradl sie gdzies blad u @panpestka.pl i dostalem po prostu automata... Zreszta jak na automata to tez jakas licha jest. Ona to mi wyglada jakby byla uprawiana na parapecie, albo od kielka 12/12. Cos czuje, ze bede zalowal, ze jej nie wy***alem za wczasu. Okaze sie zreszta, bo teraz to juz troche pozno zeby sie jej pozbywac.
Ide poprawic nieudany FIM ;)

Dzieki za odzew i rade. Z tym zamulaniem to chyba masz racje, niezbyt zwolnily, a tyle strachu bylo bo to pierwszy raz :p
 

panpestka.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lis 23, 2017
Postów
635
Buchów
1,353
to coś dziwnego kurde musiało się od***ać, ostatnio szkolimy nowego pracownika może mu się pomylił sezon z auto no ale nie może się tak dziać... jutro będzie na dywaniku
 

muu

Well-known member
Rejestracja
Lip 6, 2020
Postów
258
Buchów
438
Dzien 31
31 weg / 0 ind / 0 flo

Siema, dzis taki UP na szybko troche. Poprawilem LST i ide na rekord w dlugosci wega :p I mysle, ze jeszcze je potrzymam.
Ogolnie zaluje troche, ze nie wy***alem tej z***anej Pure Haze. Wciaz mysle zeby to zrobic i im dalej, tym bardziej zaluje, ze tego nie zrobilem wczesniej, a jednoczesnie tym bardziej mi teraz to szkoda zrobic.
Przeszkadza mi ten automat. Chodzi min. o wilgotnosc, o cykl swiecenia lampy i takie tam...
Jakbym ja teraz wy***al, to reszta jest wciaz na wegu i moglbym weg jeszcze przeciagnac, ze i tak te 3 (z butelka 4) rosliny rozdupily by boxa...
W ogole spojrzcie na nia... Niech ktos zatrzyma te karuzele smiechu... przeciez z tego pewnie bedzie max 5g:

purple.jpg


Ale przechodzac juz do roslin wlasciwych bez downa, wklejam fotki z poprawionego LST.
Opisu wiekszego nie daje, bo narazie, to kazda jest taka sama :)

IMG_20210422_234608.jpg

but1.jpg

but2.jpg


Najlepiej to jakby ktos napisal zeby ta Purple wyj***c :p Pare osob mi pisalo zebym zostawil, ale to chyba jednak nie byl dobry pomysl :p
Moglbym butelke wsadzic w doniczke po Purple i moglem to zrobic dawno. Odkad uprawiam to chyba najciezsza decyzja jak do tej pory :unsure:
Mam jeszcze dwa nasiona tej rosliny i po prostu chyba je wy***ie w czerwcu na OUT, chyba, ze ktos chce, to chetnie oddam. Ale nie polecam :p

Tyle na dzis. Siema i do nastepnego!
 
U

Usunięty 79633

Guest
Jak to automat to na podwórko wy***. Będzie z niego pożytek może.
Masz rację z tym miejscem w boxie, nie warto trzymać czas m coś na siłę. Teraz z czasem to zauważam
 

panpestka.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lis 23, 2017
Postów
635
Buchów
1,353
Mamy nowego pracownika i kurde dostał ksywę operacyjną Jerry. Tak jak ten z Ricka i Mortiego ;-)

Tak więc nie ma lekko ale próbujemy go wyszkolić żeby nie dochodziło do pomyłek auto - fotoperiod.

trzymajcie za nas kciuki :tiphat:
 

muu

Well-known member
Rejestracja
Lip 6, 2020
Postów
258
Buchów
438
Mamy nowego pracownika i kurde dostał ksywę operacyjną Jerry. Tak jak ten z Ricka i Mortiego ;-)

Tak więc nie ma lekko ale próbujemy go wyszkolić żeby nie dochodziło do pomyłek auto - fotoperiod.

trzymajcie za nas kciuki :tiphat:
Jak dla mnie to nie ma zadnego problemu hehe
W sumie to po to je przeciez testuje :)
Pozostale za to jak dla mnie na duuuzy plus :tiphat:
 

muu

Well-known member
Rejestracja
Lip 6, 2020
Postów
258
Buchów
438
Dzien 35
35 weg / 0 ind / 0 flo

Siema, to bedzie mega szybki UP.
Poszly roszady, ten automat nie moze byc w tym boxie. Wy***alem go pod lampe w ktorej wegowalem maluchy pod OUT.
Pure Haze, ktory byl w butelce zostal przesadzony do duzej donicy i zajal miejsce automata.
Daje mu pare dni co by sie ogarnal w nowej donicy i w koncu przelaczam lampe.... dawno to powinno byc zrobione.
A automat? W sumie to ch*j z nim. Siedzi na flo pod mega ciulata lampa teraz i czeka az troszke pogoda sie polepszy i wy***ie to na OUT i wtedy maluchy tam wroca tez z powrotem.

Takze mysle, ze te 3 rosliny, ktore od poczatku ida dobrze, beda ladnymi koksami mam nadzieje po takim wegu. Nie dociskam juz im LST, niech ida troche w gore, a w tym czasie 'butelka' troche sie zadomowi w nowej donicy.
Ciulata lampa pod ktora siedzi teraz automat zostala przelaczona na 24/7 ;)

Dwa szybkie zdjecia.

Gora lewo i prawo - Orange Skunk
Dol lewo i prawo - Pure Haze (po prawej ta z butelki).

Tyle, czesc.

IMG_20210426_170309.jpg

IMG_20210426_170324.jpg
 
Ostatnia edycja:

Yossarian212

Active member
Rejestracja
Kwi 9, 2021
Postów
36
Buchów
92
Siemandero.

Dzieki twojemu postowi wiem ze moje roslinki nie sa male jak na swoj wiek. Pierwszy raz uprawiam i myslalem ze mam niziolki. 4ty grow to jestes duzo bardziej doswiadczony ode mnie i skoro ty sie nie martwisz ze sa male to i ja moge byc spokojny. Dzieki ziomus. Zwlaszcza ze tez mam ts600. Myslalem ze to przez swiatlo cos nie tak. Za***iscie u ciebie to wyglada. Wybacz ze pytanie na dzien dobry ale jaka masz odleglosc od lampy? Ja w pierwszych 2ch tygodniach zycia mialem na jakies 30cm i chyba bylo za cieplo. Teraz mam 22 dzien zycia, po lst wiec roslinka jest niska i od lampy mam jakies 50cm. Da sie to jakos zoptymalizowac? Jak masz u siebie? Wybacz ze tak perfidnie pytam ale zgapianie to najwyzsza forma uznania :) Milego.
 

muu

Well-known member
Rejestracja
Lip 6, 2020
Postów
258
Buchów
438
Siemandero.

Dzieki twojemu postowi wiem ze moje roslinki nie sa male jak na swoj wiek. Pierwszy raz uprawiam i myslalem ze mam niziolki. 4ty grow to jestes duzo bardziej doswiadczony ode mnie i skoro ty sie nie martwisz ze sa male to i ja moge byc spokojny. Dzieki ziomus. Zwlaszcza ze tez mam ts600. Myslalem ze to przez swiatlo cos nie tak. Za***iscie u ciebie to wyglada. Wybacz ze pytanie na dzien dobry ale jaka masz odleglosc od lampy? Ja w pierwszych 2ch tygodniach zycia mialem na jakies 30cm i chyba bylo za cieplo. Teraz mam 22 dzien zycia, po lst wiec roslinka jest niska i od lampy mam jakies 50cm. Da sie to jakos zoptymalizowac? Jak masz u siebie? Wybacz ze tak perfidnie pytam ale zgapianie to najwyzsza forma uznania :) Milego.
Kolego to czy sa male, czy duze - zakladajac, ze masz dobre wartunki, zalezy to tylko od ciebie. Moje jak na tak dluga wegetacje, ktora powinna sie skonczyc lekko z tydzien temu, to wcale nie sa jakies duze. Po prostu dosc mocno im LST docisnalem, zeby jedna z nich nadrobila.
Nie martwie sie, ze sa male, bo przelaczylem je przy odpowiedniej wielkosci. Martwie sie jedynie, ze stracilem okolo 10 dni w tym grow, ale to przez automata, ktory nie byl planowany. Tak naprawde to one szly do tej pory glownie w boki i krzaczyly sie. Teraz przy przejsciu na indukcje jak zaobserwujesz, zobaczysz jak wystrzela do gory w najblizszych 2 tygodniach :)

Jezeli chodzi o lampe - staraj sie mniej wiecej kierowac nizej zamieszczona grafika. Ogolnie raczej zbyt wiele z lampa nie ma co kombinowac. Na poczatku 60-70cm, potem same podrosna wiec spadnie wysokosc do 50-60cm, a jak zaczna kwitnac to 30-50cm (30cm i absolutnie nigdy nizej tylko w ostatnich tygodniach kwitnienia). Takze wychodzi na to, ze twoja lampa byla ewidentnie za nisko.

I nie bierz mnie lepiej za przyklad, bo to do niczego dobrego nie prowadzi :p
Czesto cos sie z***ie w moim grow i sam sporo nie wiem.
W tym akurat wyszla zamulka 10 dniowa z wegetacja.

_10.bmp
 

muu

Well-known member
Rejestracja
Lip 6, 2020
Postów
258
Buchów
438
//info dla mnie - post wrzucony 10.05.21

Dzien 49
41 weg / 7 ind / 1 flo

OK minal tydzien. Rosliny weszly w kwitnienie, procz jednego Pure, ktory byl wczesniej w butelce. Widocznie potrzebuje wiecej indukcji, ale zaczynam liczyc od dzis, bo reszta juz wypuscila wlosy.
Zrobilem wszystkim malego fryzjera, bo busz byl niesamowity. Poprawka bedzie w drugim tyg flo, wtedy poobcinam popcorny tez.
Zapomnialem zrobic fotki jednego Orange, bo sasiadka przyszla i mnie wybila z rytmu :) Ale obie sa podobne, wiec zadna strata.
Fotki calosci przed fryzjerem, po fryzjerze sa te ktore sa z pojedynczymi roslinami. Calosci po fryzjerze nie robilem bo i tak nie widac roznicy - wycialem glownie doly.

Gorny lewy i prawy rog - Orange Skunk
Dolny lewy i prawy rog - Pure Haze

Calosc:


IMG_20210510_224151.jpg

IMG_20210510_224204.jpg


Pure Haze #1:

ph11.jpg

ph12.jpg


Pure Haze #2 (butelka):

ph21.jpg

ph22.jpg


Orange Skunk #2:

os21.jpg

os22.jpg
 
Ostatnia edycja:

muu

Well-known member
Rejestracja
Lip 6, 2020
Postów
258
Buchów
438
Dzien 58
41 weg / 7 ind / 10 flo

Siema :)
Dzis wycialem znowu troche doly. W sumie to tylko tak troszke i nie wiem czy nie za malo, ale narazie niech tak bedzie.
W ogole to mi sie przypomnialo, ze od kwitnienia mialem zaczac podawac nawozy :p
Wiec od dzis juz nie leci czysta woda :D
Zapodaje jak zawsze to samo: BioBizz Bloom, BioBizz Top Max, BioBizz CalMag, BioBizz Alg-A-Mic.
Nie mam weny ani sil rozpisywac sie... wrzucam fotki i chyba to tyle na dzis.

Purple Haze (ta co byla w butelce):

Przed wycinka
but1.jpg

but2.jpg

but3.jpg


Po wycince
but4po.jpg


Purple Haze:

Przed wycinka
ph1.jpg

ph2.jpg

ph3.jpg


Po wycince
ph4po.jpg


Orange Skunk #1:

Przed wycinka
os11.jpg

os12.jpg

os13.jpg


Po wycince
os14po.jpg

os15po.jpg


Orange Skunk #2:

Tu zdjecie tylko po wycince, bo nie ogarnalem fotek z przed :p
os2po.jpg


Calosc:

IMG_20210519_173122.jpg

IMG_20210519_173115.jpg

IMG_20210519_173110.jpg

IMG_20210519_173201.jpg


Tyle lisci poszlo ogolnie:
liscie.jpg


No i to by bylo na tyle. Do nastepnego ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół