nasiona marihuany

[Mars Hydro TS600][0,25m2][Saul OS] Blue Hash + Serious 6 + Easy Sativa + Pineapple Express/Grapefruit

Wyszukiwarka Forumowa:

muu

Well-known member
Rejestracja
Lip 6, 2020
Postów
258
Buchów
438
//info dla mnie, post wrzucony wczoraj

Dzien 91
30 weg / 7 ind / 54 flo

Siemano.
Nie mam niestety dobrych wiesci. Te wszystkie problemy z liscmi usychajacymi oraz dziwne kropki na nich, to niestety jakies robactwo *****e sie okazalo. Wczesniej jak probowalem to wychwycic, to jakos w ogole ich nie widzialem, ale przy trymowaniu nagle powylatywaly ***ance.
Ogolnie jest tak, ze te rosliny tak naprawde od jakiegos czasu do polowy byly juz martwe.
Jakies malenkie brazowe kreski ruszajace sie, doslownie minimalne.
Przy trymie okazalo sie, ze polowa lodyg JUZ STRZELA w palcach i zarowno one jak i topy sa juz lekko przesuszone...
Dlatego postanowilem, ze nie bede w tym upie ze scinki wrzucal zdjec z wagi mokrego, bo wynik jest dramatyczny, ale to dlatego, ze one juz sa w polowie suche.
Jestem ciekaw ile spadnie waga po paru dniach jak juz dokoncze suszenie.

Dzis pod kose poszly 3 rosliny, a za najmlodsza - Red Purps, chyba sie wezme dzis, mimo, ze jeszcze nie jest w zupelnosci dojrzala.
Zgniotlem jej glowna lodyge na testa i chrupnelo niczym czips :p

Ogolnie to zobaczcie jak wygladaja lodygi w srodku, wszystko puste:



Wrzuce wam pierw pare fotek takim lepszym aparatem, gdzie poszlo na jakosc. Mysle, zeby wybrac ktores zdjecie i sprobowac wziac udzial w konkursie foto :p Zwroccie uwage na jedno ze zdjec zmutowanego Blue Hasha. Rozdwojony glowny top i jak pieknie ulozone listki przytopowe w mega gestej i ciasnej od siebie odleglosci:












No dobra, ale przechodzac juz do normalnych, prymitywnych zdjec (sorki, byly robione w polciemnosci)...

Easy Sativa:





Pineapple Express / Grapefruit (najbardziej zainfekowana robactwem i najmniejszy plon):




Blue Hash (mutant):







No i na deser...
Maselko juz sie robi :)



No i troszke pylku/grudy z rekawiczek:



Dorzuce jeszcze pewnie dzis pare fotek z Red Purpsa jak go ciachne, a do tygodnia wrzuce wage koncowa.
Na dniach jak tylko ziemia przyjdzie (zamulilem, myslalem, ze mam) startuje z nowa FR.
Pytanie do was, czy przed nastepnym rzutem procz dokladnego wymycia boxa polecacie, zeby dodatkowo jeszcze czyms popsikac dla pewnosci na start? Zeby to kur***wo znowu mi nie z***alo uprawy...
Pozdro!
 
Ostatnia edycja:

zjarany emeryt

Emeryt
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2010
Postów
2,787
Buchów
10,100
Odznaki
9
To normalnie że łodyga jest pusta w środku. Jak widziałeś przecinki to pewnie wciornastki. Żul radził by wymyć boxa, usunąć wszystko co zielone i zrobić kwarantannę na dwa tygodnie.
 

muu

Well-known member
Rejestracja
Lip 6, 2020
Postów
258
Buchów
438
Siema, prosze o przeniesienie do zakonczonych.

Wyszlo lacznie 70g. Musicie uwierzyc na slowo.
Nie ma sensu z fotkami sie babrac. Lipa w ch*j. Moje najgorsze grow.
Wy***ane mialem cale 3 miesiace, bo wakacje i wiecej mnie nie bylo, niz bylem.
Dodatkowo to robactwo no i jest, jak jest.
Czas na zmiany. Startuje lada dzien z nowa FR. Tym razem pierwszy raz sprobuje na nawozach mineralnych (na kwitnieniu).

Zamykam watek :p
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół