nasiona marihuany

Mars Hydro ts600 60x60x120 dark devil xxl auto + Dutch passion Blackberry

Wyszukiwarka Forumowa:

Shuker

Member
Rejestracja
Sie 19, 2017
Postów
20
Buchów
33
Witam Wszystkich,

Na starcie chciałbym podkreślić ze jest to moja 1 uprawa a ziarenko wiedzy czerpałem z poradników na YouTube,

Moj sprzęt to

lampa : marshydro ts600
Namiot kupiłem ba Amazonie 60x60x120
W namiocie mam 4 wiatraki i pochłaniacz wilgoci gdyż namiot trzymam w szopie gdzie jest dość wilgotno jak to na UK
Ziemia, Canna coco profesional
Nawozy : flora mikro, bloom i grow plus turpinator i calmag
PH trzymane w granicach 6.5 a 6.7

Roślinki maja 51 dni, na to forum trafiłem troszeczkę za późno wiec fotorelacja nie bd od samego początku, postaram powrzucać zdjęcia mniej więcej w kolejności jak roślinki rosły



roślinki obie powinny byc fioleciakami ale z tego co widzę to tylko Blackberry coś nabiera kolorów

w dzień temperatura nie przekracza 25 stopni a wilgotność wacha się między 40-45

w nocy temperatura 11-13 i wilgoć w maxie do 50%

dajcie znać co myślicie ;) liczę się z każda opinia gdyż jak wcześniej wspomniałem jest to moja pierwsza uprawa i jeszcze dużo wiedzy przedemna narazie sb raczkuje w tym temacie
 

Shuker

Member
Rejestracja
Sie 19, 2017
Postów
20
Buchów
33
mały updacik

kwiatki maja już 55 dni i zaczęły cykl puchnięcie z dnia na dzień widzę ze topy są coraz bardziej pękate i wydaje mi się ze coraz więcej fioletu w topach widac

kwiatuszki zaczęły bardzo dużo pic po 2 dniach od karmienia już maja sucho

blackberry





dark devil xxl od sweet seeds





milej niedzieli i do zobaczenia za tydzień :)
 

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,104
Buchów
5,114
Odznaki
2
Widzę, że wszystkie zdjęcia masz obrócone bokiem. Wrzucając zdjęcie do galerii czasem wyświetla się ono bokiem. Nie trzeba nic wtedy robić z nim, po uploadzie będzie normalne ;)
 

Shuker

Member
Rejestracja
Sie 19, 2017
Postów
20
Buchów
33
Widzę, że wszystkie zdjęcia masz obrócone bokiem. Wrzucając zdjęcie do galerii czasem wyświetla się ono bokiem. Nie trzeba nic wtedy robić z nim, po uploadzie będzie normalne ;)
W sumie to nic z nimi nie robiłem tak jak z galeri wrzuciłem tak zostało, nie mam pojęcia czemu bokiem wyszło
 

Shuker

Member
Rejestracja
Sie 19, 2017
Postów
20
Buchów
33
Witam wszystkich

Dziś dzień 65 - ścinka

a wiec kilka słów odemnie po moim 1 growie

przez okres 65 dni popełniłem wiele błędów takich jak brak treningu, z byt duża wilgotność w namiocie nieraz pokazywało 99% dopiero po zakupie porządnego pochłaniacza udało mi się zbić do 43%.

poczatek życia roślinek tez nie był łatwy gdyż nie miały namiotu i dobrego sprzętu i dopiero z czasem zacząłem dokupywać dodatkowe wiatraki, filtr itp

a wiec

Dark Devi






blueberry auto




wyszło bardzo mało

black devil 12g

blueberry 15g

Następny grow już rusza wiec proszę was o wsparcie i porady przy mojej kolejnej przygodzie gdyż mam nadzieje ze tym razem będzie więcej suszu

pozdrawiam
 

krzysz

Active member
Rejestracja
Lip 9, 2022
Postów
37
Buchów
12
mam taką samą lampę, jak wysoko ją trzymałeś i z czego, twoim zdaniem wynikają takie małe pąki?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół