nasiona marihuany

Mars hydro ts600 auto purple i bonus seed

Wyszukiwarka Forumowa:

Skrzacik

Well-known member
Rejestracja
Lis 13, 2020
Postów
195
Buchów
253
Dzieki

Jeszcze ta purpurę chciałem potrzymać 1tyd wtedy minęło by 8 tyg kwitnienia a bonus puchnie az miło i jego jeszcze 2tygodnoe chciałem 3mac tez do 8tyg kwitnienia ale wyglada na to ze zamienię je miejscami i w przyszły weekend poleci bonus a weekend pózniej AP ale sie zobaczy jeszcze

Co do regow to wiem ze było by je lepiej mieć ale ja tylko mogę posiadać automaty bo jak byś przegladal relacje to mam szafę w nieocieplonym garażu i najłatwiej utrzymać optymalna temperaturę świecąc :) tak wiec robie to 23/1 a jak bym musiał przełączyć rega na 12/12 to by mi zamarzły chyba różnice temp miały by olbrzymia :)

Juz teraz tylko woda do ścinki

Pozdro
 

Skrzacik

Well-known member
Rejestracja
Lis 13, 2020
Postów
195
Buchów
253
Up up up

Po raz kolejny Witam wszystkich zainteresowanych moim projectem:);)

Wszystko idzie do przodu odłożyłem ścinkę narazie bo sprawdzałem trichomy i dalej sa przezroczyste chociaż topki na bonusie wyglądają juz zacnie dalej potrzymam je tydzień a co do AP to chciałem dać jej jeszcze 2 tygodnie bo przez to prEnawozenie stanęła i plon był by słaby czekam az spuchnie bo kolka dni temu zaczęła puchnąć ale jakoś nieśmiało


Bonusa za tydzień ścinam na raty wszystkie wielkie szychy najpierw czyli 6sztuk a mniejsze koło 10 zostaną tydzień dłużej przy ostatnim gotów z Ww sie opłaciło bo mniejsze bobki powiększyły swoją objętość 2x :) licze na to samo tutaj

Rady co do terminu ścinki mile widziane :)

Zeby nie zanudzać towarzystwa wrzucam kilka fotek

Auto Purple 56 dzień flo








Bonus dzień 49flo





















W przyszłym tygodniu up ze ścinki największych bobkow bonusa

Postaram sie wszystko poważyć na mokro po trymie
Czy ktos moze rzucić jakaś liczbę ile sądzicie ze bedzie z bonusa chciał bym uncję suchego na wiór z niego zebrać ale sie zobaczy

Pozdrawiam :)
I z fartem :)
 

euzeBio

Well-known member
Rejestracja
Cze 2, 2020
Postów
47
Buchów
0
Ladnie Ci to idzie ale jestes pewien ze juz nie spuchna wiecej ? Wygladaja jakby mialy jeszcze sporo miejsca miedzy pietrami... Ile trwal weg ? 8 tygodni kwitnienia to nie jakos strasznie dlugo...
 

Skrzacik

Well-known member
Rejestracja
Lis 13, 2020
Postów
195
Buchów
253
Dzieki za wypowiedz :)

Na żywo bonus wyglada juz na gotowego dlatego jeszcze tydzień i leci połowicznie pod kosę :)
A tego fioletowego bede trzymał do 10 tyg flo to i tak bardzo długo i co bedzie to bedzie a jak sądzisz ile g moze wyjsć z tego bonusa ???
 

euzeBio

Well-known member
Rejestracja
Cze 2, 2020
Postów
47
Buchów
0
Hej, nikt Ci tego nie powie ile g bo to zalezy od wielu czynnikow. Ile by nie bylo swoje to swoje, jest wyjatkowe ;)
 

Skrzacik

Well-known member
Rejestracja
Lis 13, 2020
Postów
195
Buchów
253
UP UP UP

Witam zainteresowane grono hodowców :)
Dzisiaj poszła połowiczna ścinka bonusa tak jak wspominałem główne dzczyty poszły pod nóż i kilka mniejszych wynik po wstępnym trymie (usunięte liście ale łodyżki zostawione zeby łatwo je podwiesić do suszenia ) to 182g mokrego czyli ja zostanie 1/5 to te 30gsuchego powinno z nich byc a to dopiero połowa krzaka :)
Jak wyschnie wstawię realna wagę :)

Nie czas na poerdzielenie czas na kilka fotek

Przed



Po





Po trymie i waga





A dla zainteresowanych kolejna fotorelacja od wczoraj juz sie 5 northern light auto od [MENTION=86901]panpestka.pl[/MENTION] moczy na waciku ruszam z fotorelacja jak tylko wyjdą z ziemi czyli napewno przed nowym rokiem :)





Zdrowych i wesołych swiat dla wszystkich forumowiczów :):) udanych zbiorów wam wszystkim zycze i hodowli bez przypału ;)
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

Skrzacik

Well-known member
Rejestracja
Lis 13, 2020
Postów
195
Buchów
253
Up up up

Witam nie wiem sam czy ktos w ogóle jest ta moja fotorelacja zainteresowany ale jak juz sie zacznie to wypada skończyć :)
Obiecałem ze wstawię wagę po suszeniu

Tak wiec suszenie zakończone Ziolo suche na wiór i wyszło 32g suchego plus co zjaralem do tej pory czyli sadze ze ze 3G czyli razem było by 35g z połowy planeta :) zacnie chyba

Co do plantów żyją dalej dochodzą ale autopirple da słaby plon jeżeli cokolwiek bedzie zdatne do palenia bo bardzo luźne topki a liści w huk do wycięcia
Co do bonusa to druga cześć ładnie puchnie bedzie kolejna porcja całkiem spora mniemam 15-20g

Kilka fotek z ważenia



 

blantapaltera

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2014
Postów
517
Buchów
199
Ładnie wyszło, zawsze będzie to trochę swojego palonka na zimowe wieczorki :uff:
A z tym kolorowym to nie ma co się przejmować, jakieś chu**we feno się trafiło co w przypadku automatów wcale nie jest rzadkością :delg:
Z liści masełko i niech żona jakieś ciacha porobi ;)
Po tych następnych automatach może czas byłoby pomyśleć nad jakimiś pełnosezonowymi pannami, zawsze to lepsza jakość palenia, z reguły lepszy plon no i już ciepło powinno się robić na zewnątrz zanim przerzucisz na flo, więc temperatura w nocy do ogarnięcia :) pozdro
 

Skrzacik

Well-known member
Rejestracja
Lis 13, 2020
Postów
195
Buchów
253
Dzieki kolego !!!

Juz zacząłem następne grow z automatami ale po tym juz bede myślał nad sezonami :) i sadze ze w lutym w uk bedzie jeszcze nie odpowiednia trmpetatura żebym mógł im zrobic noc przez 12 h ale od marca zacznę chyba sezony ;)
Co do ciasteczek miałem ścinek koło 10g to wczoraj masło zrobiłem a dzisiaj ciasteczka zeby były na sylwestra :)

Pozdrawiam i miło widzieć ze ktos nie tylko przegląda ale i czyta :)
Z fartem
 

blantapaltera

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2014
Postów
517
Buchów
199
i sadze ze w lutym w uk bedzie jeszcze nie odpowiednia trmpetatura

Pełna zgoda, ale w lutym to te autosy będą dopiero góra w połowie flo, więc przypuszczam że szybciej jak końcem marca sezony w boxie by nie zagościły, a wtedy powegować je z miesiąc jak jeszcze chłodno na zewnątrz, i końcem kwietnia można przełączyć jak temperaturka na zewnątrz się podniesie ;) Taka luźna rozkmina, pozdrówy ;)
 

Skrzacik

Well-known member
Rejestracja
Lis 13, 2020
Postów
195
Buchów
253
Z tym co teraz napisałeś sie zgodzę w 100% ale zeby to grow co teraz zacząłem zamienić na sezony to szans by nie było chyba ze wetował bym je za 2.5 miecha i wysokość garażu juz chyba by nie wystarczyła ale na wiosnę jak najbardziej pomyśle o sezonach bo czas oczekiwania na zbiór podobny ale dużo pobawić sie można na Węgry a to jest to co najbardziej lubię w całej hodowli

Pozdro i z fartem :)
 

Skrzacik

Well-known member
Rejestracja
Lis 13, 2020
Postów
195
Buchów
253
UP UP UP

Witam w kolejnej odsłonie na mojej fotorelacji

Auto Purple został ścięty w 67 dniu flo
Teraz juz wysuszony i podwazony wyszło niewiele ponad 20g ale bardzo luźne topki nie takie jakich oczekiwałem od początku
Co zrobie trzeba sie cieszyć tym co jest

Kilka fotek korzeni i po suszeniu











Te zdjecia co robie nie powalają ale chyba wystarcza :)
Nie jestem artysta ale staram sie :)

Pozdro i ostatni up bedzie ze ścięcia i wysuszenia drugiej części bonusa planuje ściąć resztę za 5-6dni
 

euzeBio

Well-known member
Rejestracja
Cze 2, 2020
Postów
47
Buchów
0
kolego spoko to wyglada nie ma co
 
Ostatnia edycja:

Skrzacik

Well-known member
Rejestracja
Lis 13, 2020
Postów
195
Buchów
253
Dzieki stary za dobre słowo ale słabo mi z nią poszło musze przyznać zapowiadała sie dobrze ale przez moje przenawozenie zablokowała sie i juz sie nie odblokowała za bardzo zato z drugiego krzaczka jestem zadowolony bo po ścięciu tylko głównych szczytów miałem 35g suchego a na krzaku z mniejszych odrostów które juz dobrze popuchly minimum 20g jeszcze wyciągnę :) teraz w weekend juz na bank kosze to wstawię wagę mokrego a pózniej suchego z waga :)

Pozdro
 

Skrzacik

Well-known member
Rejestracja
Lis 13, 2020
Postów
195
Buchów
253
UP UP UP

WITAM WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH I TYCH MNIEJ KTÓRZY TYLKO ZDJECIA PRZEGLĄDAJĄ :)

Jak juz wczesniej wspominałem dzień ścięcia bonusa do końca nastąpił wczoraj :) bardzo późno w nocy sie z nią bawiłem dlatego dzisiaj dopiero up :)
Roślinka zaskoczyła mnie ogromnie bo prawie drugie tyle co z głównych szczytów dała mi z tych mniejszych które zostawiłem do podpuchniecia :)

Kilka fotek przed ścinka i z wagi a za tydzień ostatni up z wagi suchego i fotorelacja bedzie zakończona :)









Tak wiec wynik z drugiej połowy krzaczki 150g mokrego co daje łącznie ponad 330g mokrego z kilkoma łodyżkami

Co sądzicie o wyniku z krzaka chyba wyszło całkiem przyzwoicie ???

Dzieki za odwiedzanie komentowanie i buchy wszystkim :)

Bardzo fajnie prowadziło sie ta fotorelke ale jej czas dobiega końca

Do następnego weekendu wtedy to pokaże wynik z suchego mapę podsumowanie i zapraszam na mój kolejny projekt z 4 krzaczkami northern light auto od [MENTION=86901]panpestka.pl[/MENTION]

Z fartem wariaty !!!!!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół