nasiona marihuany

[Mars Reflector 48 LED] [70x70x160] [2x AutoCheese 2x Haze 2.0 Auto od DinaFem]

Wyszukiwarka Forumowa:

fr0d0

Well-known member
Rejestracja
Lip 7, 2017
Postów
46
Buchów
0
spokojnie robaczki ;) .. wszystko zyje. Byly problemy natury "organizacyjnej" ale narazie ogarniete. Co do podlewania to juz od mojego ostatniego posta sie wyprostowalo. Z 2 lampa + ten etap rozwoju ziemia bardzo szybko wysycha (szcegolnie u tych wyzszych Hezach) rzeczywiscie dziewczyny musialy byc czesciej i wiecej podlewane i od samego poczatku leje powoli z malymi przerwami wiec jest git. Suche liscie z dolu sobie odpadaja nie staram sie tam nic przyspieszac. Tez juz wiem ze 30 C to nie taki dramat, ale aktualnie jest ponizej tego. Hazy dalej ida mi do gory, serki pieknie kwitna. Szczegolnie ten ktorego zlamalem na poczatku. To co sie dzieje na jego glownym topie to dla mnie bajka ;) Hazy maja dluzsze lodygi ale wiecej szczytow ktore powoli zaczynaja sie juz ladnie obrastac. Tak jak bylo w opisie u Dinafemu spodziewam sie ze Cheese bedzie szybciej niz Haze. Co do zdjec moze na dniach sie uda.
 

fr0d0

Well-known member
Rejestracja
Lip 7, 2017
Postów
46
Buchów
0
Z racji malej relokacji calego projektu nie mam niestety mozliwosci codziennego dogladania tak wiec ida one juz bardziej swoim zyciem. Oczywiscie podlewam co 2 dzien, wyregulowana woda i co 2-3 podlanie nawozy. Haze zdecydowanie pozniej zakwitly wiec w ich przypadku mamy jeszce troche czasu, Cheese natomiast daja juz intensywnie po nosie :) Ten ktory poczatkowo zostal zlamany ma przepieknego topa + kilka solidych topow na bokach , zastanawiam sie ile jeszcze z nim czekac ..z racji iz to moj pierwszy grow nie mam zadnego porownania. Ogladalem trichomy, jeszcze sporo przezroczystych ale zdarzaja sie tez juz mleczne a nawet jak narazie rzadko ale niektore burstzynowe. Drugi jest duzo nizszy ale tez cieszy oko on z pewnoscia ma jeszcze troche czasu.

DZIEN 67



2 x Chesse













2 x Haze










Zdaje sobie sprawe ze na tym etapie powinny one wygladac duzo lepiej. Ogolnie sporo lisci stracilem przez przesuszenia, mala iloc swiatla w poczatkowej fazie wyciagnela sporo mi te Hazy ... no ale coz, trzeba dojechac do konca i probowac sil dalej.
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
głodne te twoje kwiatki
 

fr0d0

Well-known member
Rejestracja
Lip 7, 2017
Postów
46
Buchów
0
Zdecydowanie nawozów.

no tak, z nimi bylem dosc ostrozny.. jak widac , za bardzo. Nadrobie przy kolejnym podlaniu chociaz nie wiem czy na tym etapie to duzo da .. w sumie hazy maja jeszcze troche czasu. Mysle bardziej pod katem Cheesow bo one wydaja sie zdecydowanie bardziej rozwiniete a chcial bym dac im 2 tyg na samej wodzie przed scinka .. :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół