nasiona marihuany

MARSHYDRO TS600/40x40x120/1xWhiteWidow 1xGreenGelato

Wyszukiwarka Forumowa:

marietti

New member
Rejestracja
Sty 11, 2021
Postów
1
Buchów
0
Jestem tu nowy więc wypada się przywitać.
Witam wszystkich forumowiczów ;)
Startuję właśnie z moim 4 projektem i chciałbym go przeprowadzić razem z wami. Ogólnie bardzo dużo czasu spędziłem na tym forum, więc trochę wiedzy nabrałem. Trochę więcej o projekcie:

- rośliny - 1x White Widow od Duch Passion, 1x Green Gelato od Royal Queen Seeds
- box - diamond box 40x40x120 (możliwa wymiana na większy 60x60x140, zobaczymy jak się będą mieścić)
- oświetlenie - LED Mars Hydro TSS600 (chyba 150W), jeżeli box będzie zmieniany na większy to jeszcze coś dorzucę
- medium - ziema Biobizz light mix, donice z poprzedniego grow, chyba 6l
- wentylacja - wyciągający 298m3/h i mieszający (raczej słabo działa xd)

- nawozy - pakiet od Biobizza, ATA root fast, a na kwitnienie pewnie coś jeszcze, ale nie wyrałem
- warunki - temperatura ok 27, wilgotność wysoka, ponad 70% uzyskana przez nawilżacz
- trening -WW topping i lls, GG jeszcze nie wiem, czy coś będzie z nią robione, bo jest młodsza sporo.


---------- Post Zaktualizowany 10:47 ---------- Data pierwszego postu 10:33 ----------

Więc WW wyszła z ziemi 15.12, GG myśle, że może jakoś 2 tyg później.
Uznałem, że trzeba mocno podwiązać WW, żeby druga ją choć trochę podgoniła przed indukcją. Dodatkowo jeszcze był wykonany topping na WW. Wydaję mi się, że można już powoli zmieniać światło z 18/6 na 12/12. Może mi pomożecie i powiecie, czy jeszcze jakos trenować dziewczynY? Niżej fotki :)






---------- Post Zaktualizowany 10:48 ---------- Data pierwszego postu 10:47 ----------





 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół