nasiona marihuany

Marshydro ts600 Dark Devil + Lemon Kix + Purple Lemonade + white widow

Wyszukiwarka Forumowa:

Shuker

Member
Rejestracja
Sie 19, 2017
Postów
20
Buchów
33
Witam wszystkich serdecznie w przygodzie mojego 2 grow

Tym razem wleci


Black Devil auto
Lemon kix
Purple lemonade

white Widow ( nadal czekam na ziarenko)

a wiec, tak powiększyłem namiot, ten grow będzie w 80x80x160 ( poprzedni 60x60x12)

sprzęt następujący


Marshydro ts600
Monkey Fan oscalating 20w

Meaco Low Energy 12 Litre Dehumidifier

Rhino Hobby Carbon Filter Kit - RVK Fan

doniczki docelowe 5 gallonowe

ziemia canna terra professional plus

Zaczynamy!!

dzień 1

Dark Devil



Lemon Kix





Purple Lemonade





Do zobaczenia za tydzień ??
 
U

Usunięty 79633

Guest
Troszkę światełka masz za mało jak na ten namiot. Twój mars ma zalecane pokrycie na kwitnienie 45x45(0.2mkw), na wegetację 60x60(0.36mkw), raczej 3 takie Marsy potrzeba na tą powierzchnię co aktualnie masz 80x80(0.64mkw). Na wczesną wegetację starczy, ale później będzie za ciemno.
Ten mniejszy namiot i tak był duży dla Marsa, zerknij w fotorelacjach u innych na jakiej powierzchni się go używa.
Ostatnio ktos wrzucił panele w Juli, reflektory o sprawnosci jak twój mars, o ile nie lepsze:
Temat rzeka, warto tam wczytać się w posty.
 

Shuker

Member
Rejestracja
Sie 19, 2017
Postów
20
Buchów
33
Troszkę światełka masz za mało jak na ten namiot. Twój mars ma zalecane pokrycie na kwitnienie 45x45(0.2mkw), na wegetację 60x60(0.36mkw), raczej 3 takie Marsy potrzeba na tą powierzchnię co aktualnie masz 80x80(0.64mkw). Na wczesną wegetację starczy, ale później będzie za ciemno.
Ten mniejszy namiot i tak był duży dla Marsa, zerknij w fotorelacjach u innych na jakiej powierzchni się go używa.
Ostatnio ktos wrzucił panele w Juli, reflektory o sprawnosci jak twój mars, o ile nie lepsze:
Temat rzeka, warto tam wczytać się w posty.
Dzięki za rade, planuje dokupić jeszcze lampe na flo 1000w która kryje 65x65 myśle ze 2 takie powinny wystarczyć na taki namiot, popraw mnie jeśli się mylę każda rada jest dla mnie na wagę złota

pozdrowki
 

Shuker

Member
Rejestracja
Sie 19, 2017
Postów
20
Buchów
33
Witam Wszystkich

pora na mały updacik,

A wiec tak ostatnimi czasy mam problem z germination, coś mi te nasionka nie chcą kiełkować jak należy, jak w ostatnim upie pisałem Purple lemonade zgniła i w jej miejsce miało iść white widow lecz ta tez coś nie chce mi zakiełkować, nasionko pękło lecz korzoneo nie chce wyjść poczekam jeszcze Max 3 dni jak nie to coś innego wleci na jej miejsce, w sumie 42buds wysyła mi już replacment zgniłego ziarna wiec może wszystko będzie tak jak planowałem.

2 roślinki które wykiełkowały są już przesadzone to 5 gallonowych materiałowych doniczek


Dzień 7

Black Devil




Lemon Kix



w oczekiwaniu na Banana Blaze



i ziarenko które nie chce kiełkować chociaż jeszcze jakieś nadzieje są na tego WHITE WIDOW



a tu kilka fotek razem ??



Milej reszty tygodnia i do zobaczenia w kolejnym upie :D peace!
 
U

Usunięty 79633

Guest
Dzięki za rade, planuje dokupić jeszcze lampe na flo 1000w która kryje 65x65 myśle ze 2 takie powinny wystarczyć na taki namiot, popraw mnie jeśli się mylę każda rada jest dla mnie na wagę złota

pozdrowki
Proponuję przed zakupami trochę się doedukować, bo po tym poście widzę że nie masz zielonego pojęcia o lampach.
1000w i kryje 65x65:fishh:
1000w hpsy kryły ponad 2mkw

Także sam sobie odpowiedź na pytanie czy warto.

Jest masa tematów o lampach i wystarczy poszukać
 

Shuker

Member
Rejestracja
Sie 19, 2017
Postów
20
Buchów
33
Proponuję przed zakupami trochę się doedukować, bo po tym poście widzę że nie masz zielonego pojęcia o lampach.
1000w i kryje 65x65:fishh:
1000w hpsy kryły ponad 2mkw

Także sam sobie odpowiedź na pytanie czy warto.

Jest masa tematów o lampach i wystarczy poszukać
napisalem to co pisze na stronie producenta ze maksymalny coverage to 65x65 inchy, tak masz racje ze na lampach się nie znam i staram się edukować cały czas

 

Shuker

Member
Rejestracja
Sie 19, 2017
Postów
20
Buchów
33
Witam witam, i o zdrowie pytam ?

pora na mały updacik,

jak narazie nic za bardzo się nie dzieje, roślinki rosną, banana blaze ładnie wykiełkował nadal czekamy na Purple lemonade który powinien się przebić lada dzień i będziemy mieli komplet.
dodałem 2 lampę żeby troszkę jaśniej było

Likesuns 1000W LED Plant Grow Light

Nic więcej ciekawego się nie dzieje wiec wrzucę kilka fotek

Dzień 12

lemon kix



banana Blaze



Dark Devil



 

Shuker

Member
Rejestracja
Sie 19, 2017
Postów
20
Buchów
33
Mały szybki updacik

roślinką jest dobrze, dostały 1 raz papu i rosną sb tak jak należy nie ma żadnych przebarwień, temperatura z rana 21.7 jest to dobry wynik zawężając na temperaturę jaka jest na zewnątrz,
Wilgotność utrzymuje na poziomie 66%

w końcu wszystkie nasionka wykiełkowały jak należy wiec teraz tylko pielęgnować i czekać.

updaty będę starał się wrzucać jakoś tygodniowo

pora na kilka zdjęć

dzień 15

Lemon Kix



Dark Devil



Banana Blaze




Purple Lemonade



pozdrawiam i do usłyszenia
 
U

Usunięty 82723

Guest
Tez mam banana blaze.. Ciekawe jak będzie wygladal twoj... Bede sledzil twoja fr..
 

Shuker

Member
Rejestracja
Sie 19, 2017
Postów
20
Buchów
33
witam w co tygodniowym updacie :D nie ma co dużo pisać roślinki sobie rosną bez problemowo, jedyne z czym muszę walczyć to temperatura jako ze teraz jest zimno a namiocik mam w szopie na ogrodzie ostatnio było w środku namiotu tylko 11 stopni, staram się co jakiś czas małym heaterem podgrzewać i zostawiam go na 2h wtedy temperatura utrzymuje się w granicach 23 stopni wiec jest w miarę ok (ostatni mój grow w porę jesienna zimowa)

ok przejdźmy do zdjęć

Dzień 23

Lemon Kix



Dark Devil



Banana Blaze



Purple Lemonade


Do następnego tygodnia ?
 
U

Usunięty 82723

Guest
Banan bardzo maly jak na 23 dzien..ale pewnie to wina wlasciwej temperatury Zajrzyj na moja fr... Zobacz jak wygladala moja roslina w 25 dniu.. Podlewasz tez chyba trochę za rzadko.... 11 stopni to o wiele za malo..zbiory będą mikre..
 

Shuker

Member
Rejestracja
Sie 19, 2017
Postów
20
Buchów
33
Banan bardzo maly jak na 23 dzien..ale pewnie to wina wlasciwej temperatury Zajrzyj na moja fr... Zobacz jak wygladala moja roslina w 25 dniu.. Podlewasz tez chyba trochę za rzadko.... 11 stopni to o wiele za malo..zbiory będą mikre..
Ogólnie jest to 25 dzień growa banana blaze jest dużo młodszy gdyż 1 ziarno mi zgniło i nie wykiełkowało i czekałem na 2 od producenta 23 dzień jest lemona i devila

Banana blaze ma 15 dni
I Purple lemonade 10 dni
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół