nasiona marihuany

Marsz ku Wyzwoleniu Konopi! otwartapestka 2009

Wyszukiwarka Forumowa:

tarzan

Well-known member
Rejestracja
Lis 12, 2008
Postów
94
Buchów
1
Jak co roku mam zaszczyt zaprosić was na Manifestacje Pro Legalizacyjna wolnych konopi

Marsz ku Wyzwoleniu Konopi!​


Przez pryzmat minionych lat zapamiętaliśmy was jako sympatyków HempLobby,aktywistów, palaczy, zwolenników legalizacji konopi, bądź osoby w inny sposób popierające zdrową i efektywną politykę narkotykową, dlatego też chcemy poinformować Was, iż już zaczęliśmy przygotowania do następnej edycji naszej imprezy. 23 maja o godz: 15:00 na ulicach miasta Warszawa całego świata odbędzie się Marszu Wyzwoleniu Konopi - parada legalizacyjna rozpoczynająca się pod Pałacem Kultury i Nauki. Tego dnia mieszkańcy na całym świata spotykają się, by przekazać wszystkim pokojowe przesłanie: „obowiązujące restrykcyjne prawo w stosunku do marihuany trzeba zmienić”. Marsz organizowany jest przez odpowiedzialnych, dorosłych ludzi, którzy domagają się respektowania praw człowieka i zrównaniem statusu alkoholu, konopi i papierosów. Celem manifestacji nie jest namawianie do palenia, lecz pokazanie panującej wśród elit rządzących hipokryzji, oraz faktu, że palacze marihuany są przyjaznymi ludźmi z poczuciem humoru, których nie trzeba się bać, a którzy za swój świadomy wybór wtrącani są do więzień i traktowani jak przestępcy. Chcemy, aby społeczeństwo zaakceptowało i respektowało prawo do używania i hodowli konopi.

6 lat temu,12 Kwietnia, pod Sejmem RP zasialiśmy symboliczne ziarna konopi indyjskiej, czym oficjalnie rozpoczęliśmy batalię o zmiany prawa narkotykowego. Starania te trwają do dziś dnia,lecz na horyzoncie zaświtało już zielone światło: nie możemy zaprzepaścić danej nam szansy.

Do aktywowania sie, dążenia do zmian, ruszenia tylka, wrzucam troche z archiwum jak w czesniej bylo w 2008, 2007 oraz dla tych co nie byli, aby uwierzyli w w jednosci sila, ktora tworze mase ludzi. Przyjdz i zacznij domagac sie zmian.




Jak co roku inauguracją Marszu Wyzwolenia Konopi jest Otwarta Pestka oraz info dotyczace w/w inicjatywy

Po raz kolejny inicjatywa Wolne Konopie organizuje Wielki Open Seed, w którym rozda wielu polskim rolnikom pestki od innych polskich Breederów i rolników. Czyli nareszcie łopaty w dłoń i szykujemy nasze tajne spoty. Taak czy to nie jest piękne jak każdy rolnik dba o swoje rośliny? Jak chce, aby rosły jak najlepiej, czy nie jest piękne to, że martwi się o nie czy wiatr nie połamał czy jakieś zwierze nie pożarło naszych roślin albo czy ktoś przypadkiem nie odkrył naszego małego ogródka? Jest piękne to, że możemy się cieszyć dzięki tej akcji naszymi prywatnymi zbiorami możemy zebrać znakomitej jakości zioło, które wyrosło dzięki ciężkiej pracy naszych rąk i cieszyć się jego smakiem, który odzwierciedla nasze starania. Oczywiście wiele pestek po prostu się zmarnuje trafiając do nieodpowiednich ludzi, którzy nie umieją się z nimi obchodzić, lecz dla niektórych będzie to pierwszy udany outdoor. Biorąc udział w akcji po raz kolejny naprawdę odkryłem ogromne znaczenie Otwartej Pestki jako akcji społecznej. To jest akcja, dzięki której polscy rolnicy nie będą musieli czekać w nieskończoność szukać uczciwych sprzedawców oraz potajemnie konsumować materiału niewiadomego pochodzenia z wszelkiej maści domieszkami.
Powinniśmy, dlatego podjąć starania, aby najwięcej osób mogło zaopatrzyć się w nasionka z OP jak również propagandę która jest związana ze zmiana naszego prawa do wolności wyboru, wyboru który razem podejmujemy, a który razem w zwartych szeregach prezentujemy na Marszu Wyzwolenia Konopi .
Akcja ta to akt solidarności polskich rolników tego, że się wspieramy nawzajem, że nie pozostajemy wobec siebie obojętni, że chcemy, aby inni też mogli! Jest to między innymi także czysty obraz panującego chaosu w naszym prawie, Pokazuje to jak ważna jest dla naszego kraju depenalizacja. Bo przecież zapewne wielu nieodpowiedzialnych rolników uprawiających na własny użytek może pójść do więzienia za to, że nikomu nie robi krzywdy i za znikomą szkodliwość społeczną. Nikomu z was tego nie życzę z całego serca, bo to najgorszy scenariusz, który może się wydarzyć potajemnemu plantatorowi. Zachęcam wszystkich gorąco do Udziału w ogólnopolskiej Akcji Rolnicy Rolnikom Podzielcie się swoimi pestkami! A inni podzielą się z wami!:)

zapraszamy do zapisow na forum rolnika www.otwartapestka.info/forum

Chcesz się aktywować! Znajdź swój okręg i zacznij propagować!
Jeśli nie wiesz od czego zacząć, prześlij te informacje do swoich znajomych, załóż swoją stronę internetową/forum, zamieść informacje o tych inicjatywach! Zadaj sobie pytanie, co ja właściwie zrobiłem dla legalizacji?
Tak niewiele można zrobić, a tak wiele można pomóc! Jeśli każda osoba sobie to uświadomi, będziemy siłą, która wywalczy swoje zmiany!

Odwiedź naszą stronę: wolnekonopie.pl
 

lilwayne

Well-known member
Rejestracja
Wrz 25, 2008
Postów
184
Buchów
2
za duzo napisali. Czyli jak? jeszcze nie rozsylaja? bo juz przecie bylo ponad 1000 wpisow
 

Defenders

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2008
Postów
784
Buchów
13
za duzo napisali. Czyli jak? jeszcze nie rozsylaja? bo juz przecie bylo ponad 1000 wpisow
Wysyłka jest od 2000 teraz...
NO TO LICZYMY DO KOLEJNEGO TYSIĄCA. Z GOTĄ ROZMAWIAŁEM I POTRZEBUJEMY JESZCZE CZAS. A TERAZ WIDZIMY, IŻ JEST NAM GO POTRZEBNE SPORO!! bO CHĘTNYCH NIE BRAKUJE. zAŁĄTWIAMY WIĘCEJ PESTEK I LEPSZE PESTKI. A JEŻELI BĘDZIE JESZCZE WIĘCEJ OSÓB TO JESZCZE MOCNIEJ SIĘ POSTARAMY. LICZYMY DO UZYSKANIA 2000 WPISÓW.
 
Ostatnia edycja:

Defenders

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2008
Postów
784
Buchów
13
Jak gadalem z wiara od OP to mowili ze wczesniej zaczna wysylac
Malcolm a jak będą rozliczane te wysyłki? Bo nie znalazłem info... Ja sobie zażyczyłem dodatek plakaty i kalendarze i nie wiem jakie będą koszty przesyłki :( Wiadomo Ci coś na ten temat?
 

i ♥ mj

Well-known member
Rejestracja
Gru 21, 2008
Postów
144
Buchów
2
trzeba znowu potwoerdzac swoje uczestnictwo w danej akcji ? widzę ze news jest również na haszyszu
 

Defenders

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2008
Postów
784
Buchów
13
i ♥ mj;198645 napisał:
trzeba znowu potwoerdzac swoje uczestnictwo w danej akcji ?
Nie, liczymy dalej, na stan z dokładnie tej chwili jest 1322
 

dystans

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 13, 2008
Postów
997
Buchów
9
Jeszcze dokladnie nie wiadomo ale pewnie tak jak w tamtym roku cos ok. 6 - 10 zl. To co sobie zazyczyles dodatkowo to byla tylko ankieta. Jezeli chgcesz zeby przyslali ci wieksza ilosc plakatow, spliffow etc. musisz napisac do ktoregos z organizatorow i sie dogadac.
 

Maly1771

Well-known member
Rejestracja
Paź 11, 2008
Postów
336
Buchów
0
na juz na ta przesylke to sie zalatwi ale ile wspanialych rzeczy przysla tylko czekac:D
 

halzir

Well-known member
Rejestracja
Mar 25, 2008
Postów
109
Buchów
0
7 zł przesyłka + cierpliwość drogą do sukcesu.
 

hobohejj

Well-known member
Rejestracja
Cze 25, 2008
Postów
70
Buchów
1
za paczke z talonem =17zl daja cos kolo 100 nasion takze wypas !! na upartego jeszcze mozna sie zapisywac na forumOP ale to szybciorem
 

Jake the Dick

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2008
Postów
2,188
Buchów
6
Wróciwszy dziś do domu napotkałem na swoim biurku paczkę - odebrała mama. ;)

Dostałem około 200 pestek, w trzech samarkach.
Po odrzuceniu niedojrzałych (białych, bardzo jasnych lub zielonych :p ) zostało 176. ;)
poza tym - polski katalog Paradise Seeds , tipy, badzik growshop.pl , 3 numery Spliff'a... i parę ulotek. ;)

Wielkie Dzięki dla Organizatorów! :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół