nasiona marihuany

Masło z THC

Wyszukiwarka Forumowa:

One_Love

Well-known member
Rejestracja
Kwi 3, 2008
Postów
89
Buchów
5
Ja w przyszły weekend planuję zrobić ciasto dla koleżanek,do którego dodam masełko z THC :) Tyle,że zamiast z ziółkiem chcę to masło zrobić z haszem. Zastanawiam się,czy też tak długo gotować no i ile tego haszu dać ?? Dziewczyny nie jarają,to będzie ich pierwszy kontakt ze staffem...nie chcę ich za bardzo dobić :)
 

woox

Well-known member
Rejestracja
Paź 7, 2006
Postów
64
Buchów
0
czy temperatura 100 stopni i 3 h wystarczą żeby wzsystko do masła przeszło? bo mam takie urządzenie co miesza i trzyma temperature 100 stopni i zastanawiam sie czy bedzie ok :)?
i czy jest sens pakować do gara zmiksowane łodygi ?:crazy:
 
Ostatnia edycja:

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
nie jestem pewien ale temp. musi być powyżej 100c

poza tym nie trzeba gotować 3h - ja gotuje max do 30min i wszystko działa pięknie
 

woox

Well-known member
Rejestracja
Paź 7, 2006
Postów
64
Buchów
0
wlaśnie za duża być nie moze bo sie thc rozłoży a i za niska tez być nie może. wiec pytanie jaka być musi? bo boje sie ze jak masełko bede pichcił to bedzie mialo duuuzo za duzo stopni.

dobra, gotowało sie 40 minut w 100 stopniach. mysle ze styknie. zrobilem z niego ciasto bananowe. smak ciasta sie nie zmienił więc gitara. ciekawe czy będzie klepać. jutro sprawdze i zdam relacje ;).
 
Ostatnia edycja:

woox

Well-known member
Rejestracja
Paź 7, 2006
Postów
64
Buchów
0
obskubałem całą męską roślinę z liści. 0 efektu.
 

ludzio1

Well-known member
Rejestracja
Wrz 8, 2008
Postów
87
Buchów
2
a jak by dodac do tego masla kakao podczas gotowania i pozniej zostawic to by bylo kakaowe maslo z thc i by lepiej smakowalo np do kanapek o ile sie niemyle zmienilo by to moc??
 

Szreder

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 11, 2008
Postów
566
Buchów
11
Kakao do makumby rozumiem, ale do masła? jak dla mnie to będzie szit...i kakao na pewno nie zmieni Ci mocy masełka.
 

ludzio1

Well-known member
Rejestracja
Wrz 8, 2008
Postów
87
Buchów
2
to wtedy by niebylo maslo tylko bardziej cos jak nutella i powiem ci ze podoba mi sie ten pomysl i zrobie tak jak mi cos urosnie kiedys :p
 

Szreder

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 11, 2008
Postów
566
Buchów
11
sorry ale dla mnie to będzie masło z kakao, czyli syf. Jak by nie było, będę robił masełko na 100% tak za tydzień to zdam relacje.
 
O

otojai

Guest
smakuje jak tłusty wywar z brukselek.
to chyba jedyny dobry opis smaku masełka :zjarany: , w zeszłym roku robiłem masełko z Maroca. Dobrze nadaje się do zapiekanek lub ciasta np. murzynka, - w zwykłych kanapkach i na zimno bardzo wali ziołem i nie jest zbyt dobre w smaku. W działaniu jest masakryczne i wydaje się że faza się nie kończy...
 

Jake the Dick

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2008
Postów
2,188
Buchów
6
w sumie to woda izoluje i masło cały czas jest w temperaturze maks. 100 stopni, jak by się nie podgrzewalo, o ile woda się nie wygotuje... mylę się? mam nadzieję że nie, własnie robię próbkę na sztuce i małej ilości niestety chudego masła, zobaczymy ;)
 

jointek20

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2008
Postów
668
Buchów
14
w sumie to woda izoluje i masło cały czas jest w temperaturze maks. 100 stopni, jak by się nie podgrzewalo, o ile woda się nie wygotuje... mylę się? mam nadzieję że nie, własnie robię próbkę na sztuce i małej ilości niestety chudego masła, zobaczymy ;)

Mylisz się bo masło ma większą gęstość od wody i to masło będzie na dnie a woda na górze wiec nic ci nie izoluje.
 

Jake the Dick

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2008
Postów
2,188
Buchów
6
nie, tak czy innaczej masło jest na górze, w każdym razie - nic się nie przypaliło, targałem to ok. godziny stojąc przy tym nonstop, na tą małą ilość palenia powinno starczyć ;P dziś zajrzałem do lodówki - ładna kosteczka - za chwilę będę robić budyń i przekonam się czy bardzo się myliłem ;>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół