nasiona marihuany

Masło z THC

Wyszukiwarka Forumowa:

Jake the Dick

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2008
Postów
2,188
Buchów
6
No i tak wynika z praw fizyki, masło to głównie tłuszcz :p a więc:
Wczoraj zrobiłem masełko z (ok. dwóch czubatych łyżek) najzwyklejszej margaryny 40 procent tłuszczu i sztuki palenia.
Gotowałem w dwóch szklankach wody margarynę z paleniem przez około godzinę, może więcej, w międzyczasie dolewałem wodę na miejsce tej wyparowanej. Odsączyłem wodę po częściowym ostygnięciu, zapakowałem w plastikową folię masło i włożyłem do zamrażalnika na noc.
Rano wyciągnąłem zgrabną kosteczkę zielonego masełka.
Dodałem ją do mleka przy robieniu budyniu czekoladowego. ;)
Podzieliłem powstały budyń na pół, jedną miseczkę dałem bratu jedną sobie, wpieprzyłem swoją, a brat który nie lubi budyniu oddał mi połowe swojego <joint>
Po godzinie od spożycia faza się zaczęła, cały czas rośnie, jestem po ok. 1 godzinie i 20 minutach i jestem powoli za***any.

Jednak da się coś zrobić ze sztuki ;D
:zjarany:
 

Jake the Dick

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2008
Postów
2,188
Buchów
6
joł, polecam masełko ;D w budyniu czek. wcale go nie czuc, a idzie sie zaj***ć. ;p
 
0

001001010

Guest
Mam pytanie, jak juz zrobie sobie maselko a nie wierze ze cale thc wyszlo to zostawilem ten suszyk wycisnalem do sitka je porzadnie, nada sie to na cos??
myslalem zeby spirytusem to zalac ale nie wiem jak maslo ze spirytusem sie miesza ktos wie jak by to wygladalo?? jak cos popieprzylem to przepraszam banie mam:D
 

Jake the Dick

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2008
Postów
2,188
Buchów
6
ja wczesniej zmieliłem palenie, pyszne były takie okruszki w budyniu ;D
polecam ten sposób, ;) nic się nie marnuje ;D
Wrzuć masło z czym chcesz (cukier, kakao, no co Ci serce podpowie :D) i z tym paleniem wczesniej wygotowanym do mixera, potem na noc do lodówy i ''voila'' ;D
pozdro. :)
 
Ostatnia edycja:

999smoke666

Well-known member
Rejestracja
Cze 23, 2008
Postów
210
Buchów
2
Chyba będę musiał sobie zrobić takie masełko jeszcze raz :D <joint>
 

Sensimila

Well-known member
Rejestracja
Sty 14, 2009
Postów
186
Buchów
0
ja wlasnie skonczylem nocne gotowanie hehe... mialem zhermiona rosline, shiva shanti, dosc duza, ladnie przytrenowana... rozpusilem kostke masla z wodzie, dolalem 2 lyzki oliwy z oliwek, wody dosc sporo, duzo paruje i tak trzeba dolewac, gotowalem cala rosline przez godzine, przecedzilem przez gaze, wycisnalem do konca wsyztsko do garnuszka, jak ostyglo wsadzilem do lodowki, poznije do zamrazalnika na godzine, na powierchni mialem maselko zieloniutkie a na spodzie wode, oddzielilem i gotowe, z czarnej papki zrobilo sie zielone maselko, ciekawe czy cos podziala z hermy...
a wyglada to tak;)

maselko 200g, 82% tluszczu ..

 

ScoorViel

Well-known member
Rejestracja
Cze 7, 2009
Postów
55
Buchów
0
Czy jak zrobie takie masło z urzyciem 1 meskiej ponad 2m rosliny to bedzie kopalo?
I czy jajeczka oberwac czy wraz z nimi wrzucić?
 

ScoorViel

Well-known member
Rejestracja
Cze 7, 2009
Postów
55
Buchów
0
ile najlepiej suszyc rosline przed robieniem takiego masla?
 

DonPedro

Active member
Rejestracja
Wrz 7, 2009
Postów
38
Buchów
0
Zrobiłem masełko wg. opisu autora tego wątku.
Zjadłem kanapkę i... po upływie półtorej godziny czułem się tak jak bym był bardzo zmęczony i jednocześnie po wypiciu 5 filiżanek kawy.

Masełko jest na bazie ziółek Blue Mistic, które działają przy paleniu bardzo przyjemnie i nigdy nie dały mi takiego dziwnego efektu.
 

robot

Active member
Rejestracja
Sie 22, 2010
Postów
36
Buchów
0
Zaciekawiło mnie to. Ale jak? Czy jak będę se gotował masło (na budyń) powiedzmy dwie duże łychy z ilością którą normalnie wypalam sam to coś mi to da? Chodzi mi o to, że wrzucanie 15g na dzień dobry wydaje się być mało ekonomiczne.
 

darekotfusz

Well-known member
Rejestracja
Mar 7, 2010
Postów
255
Buchów
0
ile mniejwięcej liści po trymowaniu wrzucić na 500g masła?
 
G

Gość

Guest
Należy wspomnieć o utracie wagi podczas całego procesu.Nie jest to takie ważne jeżeli robimy kanapki, jeżeli natomiast szykujemy masełko na jakiś konkretny przepis to rano po wyciągnięciu go z lodówki możemy być niemile zaskoczeni. Osełka 300g 82% + 33g liści + 3 godziny gotowania = 175g zielonego masła.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół