nasiona marihuany

material do wyłożenia boxa

Wyszukiwarka Forumowa:

Nexer

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
715
Buchów
0
przymierzam sie do skonstruwaonia kolejnego boksa i pomyslelismy ze sciany zrobimy z biales sztywnej foli, takiej jak na zdjeciu

growbox_XL.jpg


pytanie teraz czy macie pomysl gdzie taka folie mozna by dostac i w jakiej cenie
pozdrawiam :p
 

Tralaliński

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
802
Buchów
0
mozna to zrobic np z takiego materjalu jak sa jakies namioty na dworze :p albo jakies altanki ogrodowe :p ale z kad takie cos wziasc ??
 

Nexer

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
715
Buchów
0
reklama dunlopa wiszaca na murze chyba najlepiej sie do tego nada :p gruba foli, taka troche gumowata, z jednej strony zolta z drugiej biala. moze dzisiaj jeszcze powiemy czy przepuszcza swiatlo :geek:
 

Revers

Well-known member
Rejestracja
Mar 2, 2006
Postów
113
Buchów
1
najlepsza folią jest tak zwany Mylar >>> http://www.izoerg.com.pl/index.php?cms=4&id=27

ale jest trudno dosępny i cholernie drogi.Innym rozwiazaniem moga byc folie rolnicze np. folia do hydrouprawy lub kiszonkarska każda z nich jest z jednej strony czarna a z drugiej biała nie przepusza a rozprasza cenne dla rosliny strumienie świetlne.
 

Nexer

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
715
Buchów
0
hmm, wiesz gdzie mozna takie cos dostac i w jakiej cenie? peace!
 

freeman

Well-known member
Rejestracja
Lut 24, 2006
Postów
172
Buchów
0
Moze najbardziej ekonomicznie bedzie wykonanie scianek z tektury i oblepienie ich od wewnatrz folia??
 

Revers

Well-known member
Rejestracja
Mar 2, 2006
Postów
113
Buchów
1
Reflectivity Chart



Black >>> less than 10%
Aluminium Foil >>> 35-55%
Semi-gloss White Paint >>>55-80%
White/Black/White Film >>>70-80%
Flat White Paint >>>75-80%
Polystyrene Foam Sheeting >>>75-85%
Mylar Sheeting (either type) >>>90-92%
 

emo

Well-known member
Rejestracja
Mar 24, 2006
Postów
80
Buchów
0
biała folia w castoramie na dziale budowlanym :) Do fundamentów ja ja kupiłem do boksa bo mi sie nie chce malowac 2zl za 1m2
 

Revers

Well-known member
Rejestracja
Mar 2, 2006
Postów
113
Buchów
1
Tylko nie każda folia sie nadaje......
Z niektórych wiecej szkody niż pożytku!
 

emo

Well-known member
Rejestracja
Mar 24, 2006
Postów
80
Buchów
0
a co ma folia do szkodliwości przecierz folia jest na boxie.
 

Revers

Well-known member
Rejestracja
Mar 2, 2006
Postów
113
Buchów
1
emo napisał:
a co ma folia do szkodliwości przecież folia jest na boxie.
Jak to co ma! Ma wiele a to z tego wzgledu że folia musi rozpraszać swiatło.Z jednej strony musi byc biała a z drugiej czarna,wazna jest struktura i jej gęstość. A taka jaka ty kupiłeś ma własciwości izolacyjne tzn dobra jest do wilgoci.
 

emo

Well-known member
Rejestracja
Mar 24, 2006
Postów
80
Buchów
0
jak na twojej stronie i kiedy i po ile ! Ja jestem bardzo chetny bo akurat chce wylozyc boxa wiec prosze o wiecej INFO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A revers co do tej foli to jest ona cala biała iz obu stron nie rozumiem czemu musi byc czarna z jednej.On jest folia izolacyjna z dzilau budowalnego do budynków.
Pozdrawiam
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół