nasiona marihuany

mateusz

Wyszukiwarka Forumowa:
M

mateusz

Guest
bogusik2 ty zryty h**u odpie****a ci czemu zablokowałęś mój temat >> ku**o ***ana konfidencie pie****ony po***us !!! szkoda ,że nieumiesz czytać blokujesz tematy a nawet nieczytasz ku**o !! ciekawie czy wiesz jaki było pytanie !!! dziwko !! prosze o odpowiedz !!

H

haszyszekk

Guest
Po 1: Nie zablokowałem twojego tematu.
Po 2: Uwagi na temat umiejętności czytania pozostawie bez komentarza. Jeżeli chcesz mnie obrazić muszisz wymyślić coś nowego papugo...
http://www.forum.haszysz.com/viewtopic.php?t=2823
Po 3: Przeczytałem zawatrość twojego tematu.
Po 4: Dałem ci dziś 2 warny. Jeden za ten temat. Potem zajrzałem z nudów w twoj profil i przeczytałęm wszystki twoje posty (przeczytać to za mocne słowo... takich głupot nie da sie przeczytać)... za to dostałes 2 warna. Jeszcze jednego powinienem ci wstawić za szantażowanie innych uzytkowników forum, wałkarstwo i bycie obskórnym ordynusem. Pisząc posta powyżej zasłużyłes juz na 4 warna...
Jeżeli nie poprawisz swojego zachowania i nie przestaniesz pisać w ten sposób to dostaniesz kolejnego warna, który uniemozliwi ci napisanie tu czegokolwiek.
Jeżeli uważasz ze moja decyzja (usunięcie tematu) była błędna to "wykłucaj" sie w sposób cywilizowany i bez wylgaryzmów. pzdr

S

sdfsdf

Guest
kolejna klutnia i oskarzenia moda ktory poprawnie wykonuje swoje zajecie :pl:
hehehe jeszcze pretensje :pr:
ojj radze wyluzowac i sie dostosowac a nie obrazac kogo sie da! wyzwiskami do niczego nie dojdziesz a nawet dostaniesz po dupie w postaci warna :pr: widze ze juz masz 2 takie a to nie sa przelewki :pr:
ludzie |PEACE| :thumright:
Pozdro!

Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół