nasiona marihuany

MAXITropf-Blumat

Wyszukiwarka Forumowa:
S

Sandał Jezusa Chrystusa

Guest

Tu masz jakiś poradnik jak zainstalować, jak to działa itp. Może się przyda ;)
 

Cerber

AK47xC'99 my love
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2009
Postów
2,101
Buchów
3
Używałem tego w zeszłym roku do pomidorów na balkonie jak wyjeżdżałem na wakacje. Co prawda było gorąco ale taki jeden nie dawał rady z nawadnianiem ok. 15l donicy.
 

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
dzieki , ha ja juz wszystko wiem,net rzadzi , tak tylko chcialem porapowac jakie doswiadczenia maja userzy na forum z tym systemem

https://www.opengrow.com/topic/42926-blumat-tropf-maxi-grow/

---------- Post Zaktualizowany 11:55 ---------- Data pierwszego postu 11:53 ----------

Używałem tego w zeszłym roku do pomidorów na balkonie jak wyjeżdżałem na wakacje. Co prawda było gorąco ale taki jeden nie dawał rady z nawadnianiem ok. 15l donicy.

sa wytyczne ile ich na ile l donice , i jeden starcza trzeba dokupic kroplownik dodakowy a tez cerber miales maxi ? orginalny? czy pod***ke chinska ? wiem ze tez lataja na allewy***ce
 

Cerber

AK47xC'99 my love
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2009
Postów
2,101
Buchów
3
Kupowałem w Obi, wygrzebałem opakowanie w szafce, Made in PRC :sunny: Więc może dlatego...
 

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
wlasnie kurier zapodal pake tak to wyglada produkcja austriacka





 

Miertek

guerilla planta
Weteran
Rejestracja
Wrz 20, 2013
Postów
1,367
Buchów
6
osz ch#j to sie nazywa zdrów system korzeniowy :)
ogólnie wyj#ebany grow ma kolega. idę się schować z moimi ledami i hapeesem i więcej nie wyjde.. można popaść w komplexy
 

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
system na 20 kwiatkow bedzie miala kazda doniczka 4 kroplowniki ha zamowionko doszlo

 
P

Pustelnik

Guest
Ciekawie dzialasz,poczekam na koncowy montaz,efekt z checia zobacze,i nie tylko pewnie ja,jak to wyglada i sie sprawuje u Ciebie.Pozdro
 
P

prymityw

Guest
mordeczko uho kochaniutki, nie lepiej bylo sobie samemu skompletowac stuff z ceramicznymi dripperami a'la big drippa' + powiesic kilka toreb np. 15-50L z pożywką i połączyć te torby razem i powiesic z 1m powyzej poziomu donic i sprawa zalatwiona by byla mi sie wydaje...
 

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
zrob pokaz podllicz koszta, pokaz jak dziala to zrobie hh
 
P

prymityw

Guest
poczekaj chwile bo sie nie rozdziele na 4 czesci....

---------- Post Zaktualizowany 16:58 ---------- Data pierwszego postu 16:48 ----------

i wlasnie dla tego potrzebuje laptopa UHD z Multitouch ! nie ma bata.

---------- Post Zaktualizowany 16:59 ---------- Data pierwszego postu 16:58 ----------

stary ja dokladnie wiem jak to ma wygladac i jak dzialac i z czego zbudowane.

zrobie ci 2 wersje cheap i rich :D
 

LeoHasz

Well-known member
Rejestracja
Lut 1, 2021
Postów
76
Buchów
50
system na 20 kwiatkow bedzie miala kazda doniczka 4 kroplowniki ha zamowionko doszlo


powiedz proszę czy Sprawdził się ten system nawadniania? Zastanawiam się czy nie zainwestować właśnie w blumat ale chciałbym poznac opinię kogoś kto testował ten system w naszych uprawach :)
 

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
Bardzo dobrze nadal używam hehe i działa kozak można spróbować tez autopot tez kozak ,tez mam i tez chwale w autopotach włącza się wodę jak roślinki maja z 2-3 tyg blumaty można wsadzić tak od 10 dnia
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół