nasiona marihuany

Mazar

Wyszukiwarka Forumowa:
S

Sed

Guest
1654P1010163maz.jpg


16541128048maz.jpg


4212Just-A--Nug-Super-Frosty-----1010.jpg


Co sądzicie o tej odmianie,czy jest warta uwagi,dobra w uprawie czy ktoś ją hodował?
A może lepiej k2. :D
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

chaszczu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
1,220
Buchów
25
duzy zbior, fajna faza, mocne - polecam tylko ta cena 40e :( gdyby nie to to juz bym se kupil
 
G

greenlife

Guest
chaszczu paliles mazara ??? wedlug mnie moc nie jest az taka dobra porownujac np do blueberry gdzie obie te odmiany maja po 19% thc9jak podaje breder Dutch passion) to BlueB jest o wiele mocniejsza
polskie sklepy odradzam raczaj na 99.9% bedzie to walek
 

chaszczu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
1,220
Buchów
25
no tak, ale porownaj sobie cene obu odmian, wiadomo ze blueberry jest mocniejsza ale daje mniejszy zbior i troche dluzej kwitnie, wedlug mnie przegrywa z mazarem
 
G

greenlife

Guest
a ja mysle ze wrecz przeciwnie smak BB rekompensuje wszystkie minusy takie jak wlansie troche mniejsze zbiory jedank sadze ze prawidlowo prowadzona moze nas zaskoczyc
pozdr.
 

chaszczu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
1,220
Buchów
25
hehehe ja nigdy nie lubilem borowek :D a wole miec wiecej slabszego niz mniej moicniejszego
 
G

greenlife

Guest
jakich kurde borowek ?? hehe borowek nigdy nie jadlem a blueberry to jagady :p:p i niemow ze nie lubisz jagod ???
 

chaszczu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
1,220
Buchów
25
za jagodami nie przepadam, ale w nazwie jest blad, bo blueberry znaczy borowka amerykanska, ale faktycznie na plakacie z GROW! na gorze sa topy blueberry a na dole jagody, ku**a juz calkiem zglupialem dlaczego nazwali ziele o smaku jagodowym - borowka amerykanska?? :eek: :shock:
 

d3StRuCtOR

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2006
Postów
251
Buchów
0
Mazar, jest ulepszoną odmianą Afghan/Skunk. Została udoskonalona w 1997roku. Smak jest lżejszy niż wcześniej, polepszony został również plon. Jest w 100% bardzo żywiczną indyjką. Dzięki genom Skunk#1 ma oszałamiająco dobry smak i plon.
THC:19.5%
CBD:0,1%
2 miejsce "High Times Cup" 1999
2 miejsce "Highlife Cup" 2002






planuje indoor i chyba bedzie to mazar ,wysoki plon ,moc i stu procentowa indyjka ,bardzo zywicza tylko zastanawia mnie czy produkuje intensywny zapach jak ww jesli ktos mial doswiadczenia z ta odmiana to prosze o wpisanie sie w tym temacie.
 

quakemind

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2006
Postów
1,067
Buchów
425
z reguły w/g tego co ja zauwazylem indyjki produkuja o wiele intensywniejszy zapach, na pewno bedziesz czuł woń swojego kwiatka
 

michal23

Member
Rejestracja
Maj 11, 2006
Postów
12
Buchów
0
zapach jest intensywny i chyba trudno ci sie go pozbyc . chyba ze chodujesz w piwnicy
 

d3StRuCtOR

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2006
Postów
251
Buchów
0
Moze wogole jest tak ze im mocniejsza odmiana wlasnie tym produkuje wiecej zywicy i ma intensywniejszy zapach? co sadzicie o tym?
 
G

Green

Guest
Moze wogole jest tak ze im mocniejsza odmiana wlasnie tym produkuje wiecej zywicy i ma intensywniejszy zapach? co sadzicie o tym?

bledne myslenie zapach nie ma nic w spolnego z moca odmiany
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół