nasiona marihuany

MCkennaii bez zarodników !?

Wyszukiwarka Forumowa:

Mufinek

Well-known member
Rejestracja
Paź 18, 2022
Postów
111
Buchów
310
Siema wczoraj zbierałem 1 rzut z kitu MCkennaii pomijając już że rzut wyszedł bardzo kiepsko ( 6 sztuk z czego 3 wielkie jak prawdziwki a 3 malutkie i nie rosną dalej dzisiaj je zbiorę i lece z 2 flushem ) to chciałem zebrać 2 odciski osłonki były świeżo dopiero zaczynały schodzić minęły 24 godziny a na foli nie widzę żadnych zarodników jest sens to jeszcze trzymać ?
W przypadku GT po 24h miałem już eleganckie odciski i teraz nie wiem czy czekać jeszcze czy dać je już normalnie do suszenia i spróbować z 2 rzutu coś ?
Aha i chciałem się dopytać czy może być tak że wcale nie zbiorę zarodników bo ich po prostu nie będzie z tego kitu ??
 
Ostatnia edycja:

zjarany emeryt

Emeryt
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2010
Postów
2,787
Buchów
10,100
Odznaki
9
Pewnie zebrałeś za wcześnie. Jak pękną osłonki to spód kapelusza musi zrobić się ciemny by były zarodniki.
 

wd40

Well-known member
Rejestracja
Mar 6, 2011
Postów
378
Buchów
624
Witaj.

Moim zdaniem, to czasem grzyby nie zrzucają zarodnikow. Gdzies tu na forum w fotorelacji byl taki numer. Moze znajde to podrzuce potem linka. Ja osobiście moze raz mialem taki przypadek. Musiałeś miec wyjątkowego pecha ze akurat dwa grzyby nie zrzuciły zarodnikow. Skoro zeszla osnówka to byl dobry mement na robienie odcisków.
Może z drugiego rzutu będzie lepiej. Aha pytałeś czy jest sens to trzymac jak po 24h nic nie było, odpowiedz: nie, ponieważ juz po 24h powinny tam być zarodniki a kolejne 24 h powinien odcisk przeschnac. Raczej nie ma możliwości zebys nie zebrał odcisków, ale wiadomo w życiu różnie bywa. Ale jak się tak stanie to weź to gdzieś zgłos bo to naprawdę były ewenement :D
Będzie git, nie masz co się martwić. Pozdro
 

Rolnik_Małorolny

(-(-(-(-_-)-)-)-)
Rejestracja
Mar 10, 2020
Postów
1,946
Buchów
5,207
Odznaki
9
Tak jak koledzy piszą :
- albo zebrałeś za wcześnie (ale to i tak coś powinno sypnąć choć trochę,najwyżej potrzymaj kolejne 12 h i sprfawdz)
- albo masz takie mutanty które mają upośledzoną zdolność rozmnażania
 

Mufinek

Well-known member
Rejestracja
Paź 18, 2022
Postów
111
Buchów
310
Chyba mutanty jakieś bo leżały 48h a jak wyjmowałem to blaszki czyste zbierałem w dobrym momencie myślę bo już kapelusze pękały.
Drugi rzut już się wychylił to może się uda :)
 

kastet

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 10, 2008
Postów
909
Buchów
1,975
A mnie nsie trafiły już z 2 lub 3 razy bezzarodnikowce.

B + i mazatapec.

Może ma na to wpływ to które to pokolenie z danej grzybni. Może z biegiem czasu grzybnia się powoli wyniszcza z przeszczepienia na przeszczepienie?
 

Mufinek

Well-known member
Rejestracja
Paź 18, 2022
Postów
111
Buchów
310
A mnie nsie trafiły już z 2 lub 3 razy bezzarodnikowce.

B + i mazatapec.

Może ma na to wpływ to które to pokolenie z danej grzybni. Może z biegiem czasu grzybnia się powoli wyniszcza z przeszczepienia na przeszczepienie?
Nie mam pojęcia dopiero raczkuje w temacie zbieram printy na wiosnę bym się coś pobawił
 

Rolnik_Małorolny

(-(-(-(-_-)-)-)-)
Rejestracja
Mar 10, 2020
Postów
1,946
Buchów
5,207
Odznaki
9
Nie mam pojęcia dopiero raczkuje w temacie zbieram printy na wiosnę bym się coś pobawił
Jak zbierasz printy jak nie sypią zarodnikami? :zull:
A tak na serio zbieraj na szybkowar,resztę znajdziesz na forum ;)
 

Mufinek

Well-known member
Rejestracja
Paź 18, 2022
Postów
111
Buchów
310
Drugi rzut też wyszły bez zarodników jeszcze je przetrzymałem dzień dłużej pewnie taki kit się trafił no trudno :cry:
 

Waran z Komody

:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:
Weteran
Rejestracja
Lut 20, 2014
Postów
1,137
Buchów
3,657
Odznaki
3
Jak mają czyste blaszki to trafiłeś linię sterylną czyli bezpłodną… tak wyglądały ?
Czyste blaszki... grzyba impotenta...


:tiphat:
Na przyszłość… jakby co… kapelusze do printów muszą być całkowicie wyprostowane (z resztą widać po nóżce bo będzie „przykopcona”)
 

Mufinek

Well-known member
Rejestracja
Paź 18, 2022
Postów
111
Buchów
310
Jak mają czyste blaszki to trafiłeś linię sterylną czyli bezpłodną… tak wyglądały ?

Na przyszłość… jakby co… kapelusze do printów muszą być całkowicie wyprostowane (z resztą widać po nóżce bo będzie „przykopcona”)
No dokładnie blachy czyste musiała się lipa trafić :( po 24h zrobiły się niebieskawe całe od psylo ale za to w działaniu jest ok :gand:
 

Waran z Komody

:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:
Weteran
Rejestracja
Lut 20, 2014
Postów
1,137
Buchów
3,657
Odznaki
3
Sterylność nie ma nic wspólnego z mocą.
Pojawia się gdy genetyka jest wyczerpana ciągłym klonowaniem…
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół