nasiona marihuany

mdk by warano

Wyszukiwarka Forumowa:

ziomeq

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2008
Postów
418
Buchów
1,872
Odznaki
2
Siemano
próbuje swoich sił dalej, MDK od @Waran z Komody , dziękuje uprzejmie za tak ogromny print !
napompowałem nim 6 pompek i sie zastanawiam czy jeszcze ich nie rozwodnić, bo fest są czarne, nie ma porównania do kupnych moich wczesniej . będzie na czym trenować !
20210424_150022.jpg

20210424_150041.jpg

ciasteczka, tym razem ryż jaśminowy
o dziwo we wszystkich 5 słojach coś się dzieję, i mam nadzieję że dzieje się dobrze tfu tfu
szybciej kolonizuje niż mazatapec przynajmniej takie mam wrażenie, jutro dorzuce kolejnych 5 słoiczków i czekam na efekty .
@BZK jak tam, startujesz z mdk też ?
Pozdrawiam serdecznie miłego weekendu ;)
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
Elegancko! A mi jeszcze nie doleciał orzeł z emdekiem... Coś mnie nie lubi ostatnio poczta polska...
 

ziomeq

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2008
Postów
418
Buchów
1,872
Odznaki
2
siema
słoiki w koszu , zapomniałem zrobić filtr i rdza z zakrętki się wdarła do wpół rozwiniętej grzybni .
20210503_102624.jpg


aktualnie 6 słoiczków zaszczepionych 29.04 pokazały kropeczki puchu .

do zoba za tydzien
 

Rolnik_Małorolny

(-(-(-(-_-)-)-)-)
Rejestracja
Mar 10, 2020
Postów
1,946
Buchów
5,207
Odznaki
9
Serio.Musiało się wdać zakażenie na którymś etapie.Ja do tej pory nie robię filtra w nakrętkach tylko luzuje je delikatnie.
 

Rolnik_Małorolny

(-(-(-(-_-)-)-)-)
Rejestracja
Mar 10, 2020
Postów
1,946
Buchów
5,207
Odznaki
9
Nie,nigdy nie dawałem wermu na górę.Zaszczepiałem kukurydze,żyto,pszenice,pszenżyto i inne wynalazki ale nigdy nie słyszałem o takich praktykach jak piszesz (chyba tylko jak się ciastka ryżowe robi ale ja nigdy nie robiłem to się nie wypowiem).
 

ziomeq

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2008
Postów
418
Buchów
1,872
Odznaki
2
no tak z tego co wyczytałem to typowe na ciastka , może pora się przerzucić na żyto :oczy:
 

Rolnik_Małorolny

(-(-(-(-_-)-)-)-)
Rejestracja
Mar 10, 2020
Postów
1,946
Buchów
5,207
Odznaki
9
Polecam iść do jakiejś centrali nasiennej,sklepu dla rolników lub z paszami.Za kilka zł kupisz pszenice,żyto i inne ziarno.Jak nie zostaje Ci allegro.Ja zaczynałem od kukurydzy,później żyto,pszenżyto itd (to co mieli na stanie w centali nasiennej).Porób kultury na miodzie i zaszczepiaj substraty na potęgę ;)
Pozdro!
 

ziomeq

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2008
Postów
418
Buchów
1,872
Odznaki
2
siema
chciałem przeprosić serdecznie @Waran z Komody
temat musi iść do niedokończonych , tym razem nie podołałem z powodu braku czasu. Ale ...
mam te printy jeszcze ziomuś , 3 albo 4 leżą w lodóweczce, postaram sie naprawić sytuacje ale dopiero po sezonie bo teraz kompletnie brak czasu na cokolwiek , jeszcze raz przepraszam ... pozdrawiam grzybiarzy
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół