• Uwaga! Uprawa konopi w Polsce i w większości krajów jest nielegalna lub wymaga specjalnych zezwoleń. Przed wykorzystaniem informacji zawartych na tym forum lub w innych naszych serwisach upewnij się jakie przepisy regulują uprawę w Twoim kraju.
  • Chcesz pomóc w rozwijaniu forum? Zamieść link do Forum.Haszysz.com na swojej stronie lub blogu

Medyczna marihuana?

edvin

Guest
Hej! Jak to jest jak ktoś wykryje że posiadam medyczną marihuanę? Czy jeżeli raz miałem wypisaną receptę to mogę mieć "inne" zioło ze sobą i powoływać się że to medyczne? Miał ktoś praktycznie do czynienia z medyczną marihuaną? Wszystko fajnie ale jest droga...

Iskra

Well-known member
Buchów
403
Odznaki
1
Jak masz recepte do dostałeś certyfikat powołujesz sie na ten dokumend i nic nie mogą ci zrobić chyba ze masz za dużo towaru przy sobie

subaru

Guest
Ja kupuje raz na 3 miesiace 10g w aptece i jestem chroniony co mi się bardzo podoba nie muszę się już stresować ze mnie zamkną jak bym wpadł.

Iskra

Well-known member
Buchów
403
Odznaki
1
Tez sie zastanawiam ale drogo wszytko kosztuje 300zł pierwsza wizyta potem 200 i sam lek z 600zł i mnie byt nie stać na tak duże koszty ale sie zatanawiam

Góra Dół