nasiona marihuany

Medyczna marihuana

Wyszukiwarka Forumowa:

husaria

Well-known member
Rejestracja
Lut 3, 2022
Postów
65
Buchów
41
refundacja
ksztalcenie lekarzy ulatwienia itp
zezwolenie na legalne przetwarzanie na wlasny uzytek
wprowadzenie pojecia stan po
To wszystko na opak - za mocno zbuchany bylem. Wszystko to co napisałem pominięto. jaka masakra straszliwa :(
 

Iskra

Well-known member
Rejestracja
Lut 3, 2020
Postów
237
Buchów
806
Odznaki
2
Witam czy na pierwszej wizycie można mówić że się miało już styczność z konopiami co wolno a czego nie powiedzieć?
Najlepiej prawdę napisać powiedzieć, lekarz będzie spokojniejszy wiedząc że już próbowałeś i tobie pomogło
A chyba w Dr.Max aptece jest najtaniej można się targować bo marża to około 100zł która apteka zarabia .
Aurora 22 średnia cena to 620zł za 10 g
 

spontan22

Well-known member
Rejestracja
Lip 10, 2008
Postów
220
Buchów
2
Mam pytanie. Moja dolegliwość polega na tym że mam ogromne bóle kręgosłupa w okolicy ledzwiowym, które pojawiają się nagle może to być nawet 5,6 razy w miesiącu i nie odpuszczają przez 2 dni. Mam 37lat i w 2006 roku byłem u lekarza który zrobił rtg i powiedział że to początki skoliozy. Brałem jakieś leki które nie bardzo działały w dodatku nie miałem po nich apetytu, byłem rozdrażniony oraz miałem mdłosci i bóle brzucha. Później wyjechałem za granicę i zaniedbałem wizyty u lakarza. Dziś byłem w przychodni i Pani po zbadaniu dała skierowanie na rtg i napisała na skierowaniu zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa. Przyznam się że za granicą miałem okazję waporyzować medyczną i przynosiła mi ulgę większą niż inne leki, w dodatku mogłem już normalnie jeść i spać. Skoczyły się nudności i rozdrażnienie. Czy kwalifikuje się by zostać pacjentem medycznej marichuany?
 

Hardhead

Well-known member
Rejestracja
Paź 4, 2021
Postów
78
Buchów
218
Mam pytanie. Moja dolegliwość polega na tym że mam ogromne bóle kręgosłupa w okolicy ledzwiowym, które pojawiają się nagle może to być nawet 5,6 razy w miesiącu i nie odpuszczają przez 2 dni. Mam 37lat i w 2006 roku byłem u lekarza który zrobił rtg i powiedział że to początki skoliozy. Brałem jakieś leki które nie bardzo działały w dodatku nie miałem po nich apetytu, byłem rozdrażniony oraz miałem mdłosci i bóle brzucha. Później wyjechałem za granicę i zaniedbałem wizyty u lakarza. Dziś byłem w przychodni i Pani po zbadaniu dała skierowanie na rtg i napisała na skierowaniu zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa. Przyznam się że za granicą miałem okazję waporyzować medyczną i przynosiła mi ulgę większą niż inne leki, w dodatku mogłem już normalnie jeść i spać. Skoczyły się nudności i rozdrażnienie. Czy kwalifikuje się by zostać pacjentem medycznej marichuany?
Bez problemu dostaniesz receptę.
 

zwanka

Member
Rejestracja
Wrz 16, 2020
Postów
14
Buchów
1
Stosowanie medycznej marihuany jest skutecznie w leczeniu wielu dolegliwośći. Na minus jednak na pewno jest jej dostępnosć i cena (pomimo tego, ze jest w Polsce legalna).

Jeśli szukacie ziół, które mogą poprawić stan organizmu, polecam wczytanie sie w informacje w tym artykule:

Warto jest się zastanowić nad stosowaniem, szczególnie w przypadku intensywniejszej aktywności fizycznej.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół