nasiona marihuany

Medyczna marihuana

Wyszukiwarka Forumowa:

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
U nas w kauflandzie jest szusz CBD i rozne rzeczy z mj normalny automat wrzucasz kase i wybierasz co chcesz fakt ze ceny jak za takie cos sa wysokie

No spoko, tylko te siano z medyczną marihuaną ma tyle wspólnego że jest z konopi i w zasadzie tyle.
 

Mistrz 2go Planu

Active member
Rejestracja
Lut 8, 2021
Postów
40
Buchów
10
Śmieszku, mała uwaga. Zaimek te w 100% przypadków używany jest w liczbie mnogiej :) W przypadku liczby pojedynczej, zasada jest prosta: jeżeli wyraz następujący po zaimku kończy się literą o, prawidłowa forma zaimka powinna brzmieć to :)

A co do samego CBD, nie tylko z Kauflandu, to ogólnie byłbym ostrożny. Kto jeździł po Polsce, wie, że kontaktowane konopie Cannabis Sativa L. rosną czasami w takich warunkach, że pożal się Boże. Ma to mniej więcej tyle samo wspólnego ze zdrowiem co olej rzepakowy :) Jeżeli w przypadku importowanych jest podobnie, co nie sposób sprawdzić, to nie polecam.
Pozdrowionka.
 

Iskra

Well-known member
Rejestracja
Lut 3, 2020
Postów
237
Buchów
806
Odznaki
2
Jest już dostepna wybranych aptekach sam mam już przepisaną kilka razy aurora cannabis flos 10g i czoś czuje że jak własny zapas się skonczy to się zgłosze po tą 22% choć drogo to kosztuje .
 

666

New member
Rejestracja
Mar 29, 2008
Postów
2
Buchów
0
Ostatnia edycja:

666

New member
Rejestracja
Mar 29, 2008
Postów
2
Buchów
0
sorry juz poprawilem post bo zle link wkleiłem :D
 

Iskra

Well-known member
Rejestracja
Lut 3, 2020
Postów
237
Buchów
806
Odznaki
2
Klinika Medicana najlepsza i pierwsza w Polsce obecnie szkolą lekarzy i farmacełtów jak i handlowców super klinika
 

Magnorium

Well-known member
Rejestracja
Mar 17, 2021
Postów
205
Buchów
694
Medicana jest droga - masz dużo tańsze opcje :) Ja się leczę od 2019
 

Magnorium

Well-known member
Rejestracja
Mar 17, 2021
Postów
205
Buchów
694
Konopie z apteki są strasznie drogie, a zdarza się, że wcale nie są jakieś super jakości. Susz to koszt 45-62 zl za 1g . Ja maksymalne recepty brałem po 40g. Wizyta 60zl, ale ogólnie receptę może wystawić każdy lekarz, włącznie z rodzinnym na nfz.
 

kastet

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 10, 2008
Postów
909
Buchów
1,974
wizyta za 60 dych to spoko opcja. Ja place 3 razy tyle.
A konopie z apteki heheh bywaja rozne. Ostatni rzut ghost train haze wyglada jak popkorn i pokruszony trym. (Na 10g mialem 3 g miału ) ale fakt faktem mimo przesuszenia pachnie cudownie.

Maja byc nowe odmianki jeszcze w tym roku. Więc czekam.

A swoja droga producent suszu arora na zarzuty pacjentow o slaba jakosc suszu odpowiedział ze zawartosc procentowa sie zgadza. Spoko ale ja z resztek robie inne przetwory niz high quality stuff po 60 zl....
 

Magnorium

Well-known member
Rejestracja
Mar 17, 2021
Postów
205
Buchów
694
Generalnie to jest lek i im bardziej zależy by każda próbka miała thc w deklarowanej ilości, gdzie margines błędu wynosi 10 procent. Mamy najgorsze prawo mm w Europie. Zobacz sobie klinikę IZWW w Warszawie - oni mają po 170 pierwszą i kolejne recepturowe po 60zl. Jeszcze cannabis clinic w Łodzi jest spoko, ale już dużo drożej.
 

kastet

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 10, 2008
Postów
909
Buchów
1,974
Margines Wynosi 10% z 20%thc czyli +-4%
 

Magnorium

Well-known member
Rejestracja
Mar 17, 2021
Postów
205
Buchów
694
10% błędu przy 20% daje nam 18-22 :) Czyli +/- 2% :)
 
Ostatnia edycja:

kastet

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 10, 2008
Postów
909
Buchów
1,974
Tak chodzilo mi o widelki 18%-20%
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół