nasiona marihuany

Medyczna marihuana

Wyszukiwarka Forumowa:

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,178
Buchów
5,068
W PL będzie to mógł robić tylko instytut badawczy pod nadzorem ministra ds. rolnictwa. Będzie też potrzebne zezwolenie Głównego Inspektora Farmakoligicznego plus opinia Policji.
W tym źródle jest coś o standardach farmaceutycznych. Aby to spełniać ... to.. z punktu widzenia osoby z receptą to raczej wiele nie zmieni.
chwila tekst jednolity jest już ?
przy limicie 0,3% susz CBD może będzie mocniejszy _ jest korelacja między zawartością CBD a THC.​
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
...i według Ciebie w tym źródle jest napisane:
Chciałem tylko przypomnieć, że w Polsce przegłosowano ustawę o uprawie w tym kraju na cele medyczne, przez pacjentów prywatnie oraz zwiększono limit THC w siewnych do 0.3% ,joł
?

Termin klucz: projekt ustawy.
 

husaria

Well-known member
Rejestracja
Lut 3, 2022
Postów
65
Buchów
41
Czyli pomyłka i spalony ? okey. to usuncie to , zeby nie wprowadzac w blad. szkoda. ciagla niepewnosc.
 

Trinyty

Member
Rejestracja
Lut 13, 2022
Postów
6
Buchów
0
Witam czy na pierwszej wizycie można mówić że się miało już styczność z konopiami co wolno a czego nie powiedzieć?
 

wild pig

zielony w temacie
Weteran
Rejestracja
Mar 8, 2012
Postów
650
Buchów
2,488
Odznaki
14
Witam czy na pierwszej wizycie można mówić że się miało już styczność z konopiami co wolno a czego nie powiedzieć?
Jak najbardziej można wspomnieć że używasz z własnego źródła, tym bardziej że pewnie pomaga na schorzenie, stąd wizyta w poradni.
 

Trinyty

Member
Rejestracja
Lut 13, 2022
Postów
6
Buchów
0
Orientuje sie ktoś gdzie w Warszawie lub Lublinie kupię najtaniej?
 

m1ch4s

Member
Rejestracja
Lip 29, 2007
Postów
23
Buchów
29
Witam czy na pierwszej wizycie można mówić że się miało już styczność z konopiami co wolno a czego nie powiedzieć?
Trzeba pamiętać że lekarz to nie prokurator, wszystkie podane informacje są danymi medycznymi - a więc specjalnie chronione prawnie, ma do nich dostęp lekarz leczący, pacjent i w wyjątkowych sytuacjach sąd. Ja (i myślę że w każdej klinice konopnej) mam większość pacjentów którzy w przeszłości próbowali "samoleczenia" za pomocą marihuany ale z różnych powodów - brak dostępności, strach przed konfliktem z prawem, niechęć do wspierania "czarnego rynku" - chcą używać marihuany z apteki. Na dobrą sprawę jak wspomniał chlorofil używanie marihuany na dane schorzenie z dobrym skutkiem nie może być przeciwskazaniem do rozpoczęcia terapii za pomocą MM - to by było zupełnie kuriozalne. Uzależnienie od marihuany w wywiadzie jest za to przeciwskazaniem do leczenia za pomocą MM - z oczywistych względów
 

Trinyty

Member
Rejestracja
Lut 13, 2022
Postów
6
Buchów
0
Czy musowe jest używanie waloryzacji czy mogę że jointa jak dawkować jak mam przepisane 4x 0.1 g na dzień?
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
No a to jest artykuł. Czy poza tytułem przeczytałeś ze zrozumieniem treść?
 

husaria

Well-known member
Rejestracja
Lut 3, 2022
Postów
65
Buchów
41
refundacja
ksztalcenie lekarzy ulatwienia itp
zezwolenie na legalne przetwarzanie na wlasny uzytek
wprowadzenie pojecia stan po

No tak. niestety to nie jest przypieczetowane. Musi zostac zatwierdzone przez senat i podpisane przez prezydenta.

Ok. ale pewnie przejdzie. jest luzniej, umarzaja,jaraja itp cbd pelno
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół