nasiona marihuany

Mega Stabilna Odmiana Auto

Wyszukiwarka Forumowa:

JointSport

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2013
Postów
62
Buchów
0
Szukam czegoś z dużą stabilnością i dobrym plonem.Polecę na dwie odmiany. Ja celuję w Northern Lights od RQS i AutoMazar od DP. Szczerze powiedziawszy to zamiast Mazara korci mnie żeby wybrać Auto Ultimate ale z tego co czytam to ludzie narzekają na stabilność. Coś może dorzucicie od siebie, z chęcią się zapoznam z opiniami innych.
 

Prof.amator

Keep growing!
Weteran
Rejestracja
Kwi 26, 2011
Postów
1,617
Buchów
0
Odznaki
1
Jeżeli chodzi o stabilne i produktywne odmiany to six shooter i Gorilla glue od FastBuds. Girl Scout cookie puchnie tez ciekawie od nich, jak chcesz to zerknij moje fotorelacje. Pozdro
 

JointSport

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2013
Postów
62
Buchów
0
Powiem że troszkę cena odstrasza, do tego ciężko mi ocenić po twojej foto relacji bo raczej mniejsze projekty robisz. Producent też raczej mi nie znany ale mniejsza z tym bo może robić bardzo dobre pestki a ma słaby PR.
 
K

K2

Guest


taqk jak Ci powyżej kolega mówi to super pestki sa od nich, masz powyżej six shootery moje, ale mają swoją cenę - to wielki minus

to 10 litrowe donice - super automaty, tutaj napowietrzałem korzenie airdomes miałem
 

JointSport

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2013
Postów
62
Buchów
0
Trochę poczytałem na temat FastBuds i są to chyba najlepsi rzemieślnicy jeżeli chodzi o produkcje nasion automatycznych. Ich nasiona jak ludzie piszą niczym nie ustępują pełno sezonówką a są nawet mocniejsze. Tak że bez względu na cenę wybiorę na pewno ich. Dzięki za podesłanie najlepszej propozycji.
Poza tematem jak się znajdzie dobry sklep to wcale nie wychodzą już tak kosmicznie drogo.
Wybiorę jednak West Coast OG Auto bo szukam jakiejś indyczki.
 

ergiet

Active member
Rejestracja
Lis 4, 2015
Postów
42
Buchów
4
Dobre opinie zbiera tez Mephisto Genetics. Najbardziej wydajny gatunek od nich to alien vs triangle ale ciężko go dostać. Sam zamierzam spróbować 3bears og i double grape w nadchodzącej hodowli.
 

JointSport

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2013
Postów
62
Buchów
0
Masz racje, oni też się specjalizują w auto i to chyba dwie najlepsze firmy czytając zagraniczne fora. Jednak chyba zaufam bardziej FastBudsowi ponieważ mają mniej odmian w kolekcji i wydaje mi się że są w stanie je bardziej dopieścić. Poza tym Mephisto chyba są tylko w jednym polskim sklepie i to pakowane jedynie po 3 sztuki.
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Skusiłem sie na auto od Fast bud przy promocji na F2
oni mają tylko dwie odmiany ja wziałem gorilla glue i powiem szczerze ze raczej słabe wyszły
musze kiedys sprubować coś innego od tego prodcenta i z innego sklepu
 

Prof.amator

Keep growing!
Weteran
Rejestracja
Kwi 26, 2011
Postów
1,617
Buchów
0
Odznaki
1
Skusiłem sie na auto od Fast bud przy promocji na F2
oni mają tylko dwie odmiany ja wziałem gorilla glue i powiem szczerze ze raczej słabe wyszły
musze kiedys sprubować coś innego od tego prodcenta i z innego sklepu

Słabe tzn? Moc słaba czy topy słabe? Mi sie trafiły takie kulki, No kozaki po prostu :)
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Nie wiem jaka moc bo nie palę auto, chodzi mi raczej o wielkośc rośliny i kwiatostany.
W namiocie rosły obok roslin z pestek innych producentów takich jak orion, sweet seeds, norden (szukałem dobrego dawcy pyłku) i raczej niczym sie nie wyróżniły.
Tak jak pisałem skusze sie na inne odmiany i zobacze co wyjdzie.
Gdzie najlepiej i najpewniej kupić tego producenta? polecicie cos?
 
K

K2

Guest
Gdzie najlepiej i najpewniej kupić tego producenta? polecicie cos?

kup z attitudeseedbank, ja miałem średnio 9 i pół dychy z krzaka z six shooterów ( 190 z dwóch auto ), spod 250 mh/hps na super lumenach od maxibright, na mineralnych nawozach. Miałem też od nich Pineapple Express - i ten był jeden w namiocie i wyszedł wielki sk***ysyn. Zobacz, tutaj jest w wannie sam, w 10 litrowej donicy : 129 gram



pozdro !

... kup jakieś jakich jeszcze na forum nie było i pokaż jak ładnie rosną
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół