nasiona marihuany

Metal?

Wyszukiwarka Forumowa:
E

Exil

Guest
Witam,moze ktos tu slucha metalu albo chociaz rocku.Ja gustuje w tej muzyce ;p Jest nawet pare dobrych polskich zespolow,ktore poznal caly swiat.
 
G

Green

Guest
lubo napisał:
Exil napisał:

LOL


a Tobie oco chodzi ??? nie masz nic do powiedzieni to sie nie udzialaj posty se nabijasz czy jaki czort ???

czasem slucham metalu ale bardzie rock, punk, ska itp


pozdr.
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
peace napisał:
a Tobie oco chodzi ???

mówi się rocka, ale ok

peace napisał:
nie masz nic do powiedzieni to sie nie udzialaj posty se nabijasz czy jaki czort ???

po prostu naśmiewam się z typa. Jeśli uznajesz to za nabijanie postów to ok.
 
H

haszyszekk

Guest
Ja słucham muzyki gitarowej.. blues (patrz zdjęcie :)). jazz, flamenco i ROCK :pr:
Raczej wole zagraniczne klasyki (słuchac i grać) Judas Priest, Manowar, Iron Maiden, Iced Earth, Blind Guardian, helloween, Crimson King, Therion, Kat a nawet Rammstein czy Grave Digger :silent:
NIeźli sa jeszcze Hammerfall, AC/DC, czasem Metallica...
Z wykonawców to chyba (rock/metal) Wyddle, Satriani, Bruce Dickinson...
Z lajtowych apocaliptica, ayron, black sabbath.
NIe chce mie sie więcej wymieniać... To sa takie których żadziej czy częściej słucham.
pzdr
 

MaoVi

Well-known member
Rejestracja
Gru 26, 2005
Postów
224
Buchów
0
Ja widze ze znalazlem swoj temacik :D
Slucham Acid Drinkers, AC/DC, Slayer, Kreator, OCZYWISCIE KATA
 
R

Rider

Guest
ja słucham rock'n'roll'a w wykonaniu the doors, i pale innych czaderskich zespołów z sanfanshisco, californi... a z metalu hymmm za***isty jest album ramstein "rosenrot"- utwór nr. 1 i 7 wymaitają. Słyszałem też tula całkiem niezły psychorock. Ogulnie do gustu przypada mi muzyka rockowa w wykonaniu, w wiekszości przez ćpunów że tak powiem, hipisi, anarchiści, mesjasze, szamani i inni ponad.
 
N

Necrolust

Guest
Bardzo bardzo lubie metal, moje ulubione zespoły to m.in ... zacznijmy od klasyki Iron Maiden, Metallica(stara), a z młodszych o Children of Bodom, Evergrey, i wiele innych a ogólnie Melodci Death Metal. Pozdro. Dozobaczenia na Koncertach !!!!!!!!! :queen: :bounce: [shadow=darkred:1ceaad5111][/shadow:1ceaad5111][glow=red:1ceaad5111][/glow:1ceaad5111]
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
Nigdy nie znałem palącego cannabis metala. Trochę ciężko mi to sobie wyobrazić.
 
R

Rider

Guest
Nigdy nie znałem palącego cannabis metala. Trochę ciężko mi to sobie wyobrazić.
LOL, hyhy, je nieznam metala ktory nie pali, nie pije... wsrud metali są też lamusy :wink:
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
Predazzo napisał:
wsrud metali są też lamusy

Nie chce jechać stereotypami ale wszyscy metale których znam to lamusy
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
chÓjowych metali znasz. warszafka takich pełna.
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
sleja napisał:
chÓjowych metali znasz. warszafka takich pełna.

Możliwe i znać nie chcę wcale. Nie lubię metali.
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Rotfl. Pewnie lejecie ich po mordach, a potem oni was. Wy ich, oni was i tak ciągle. W mojej klasie jest 3 metali. 1 jara, 3 pije. lol.
 
H

haszyszekk

Guest
lubo napisał:
Nie lubię metali
Szczerze mówiąc to ja tez nie przepadam za takim stereotypowym (wiekszosć niestety) metalem... Słucham tej muzyki jako jednej z wielu i np. ie ubieram sie w skóre i pieszczochy... Znam kilku meta-lamósów ale kilku jest spoko... pzdr
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół