nasiona marihuany

[MH/HPS 1200W][2,88m2] - 32 x Power Flower

Wyszukiwarka Forumowa:

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,364
Odznaki
1
Bardzo ciekawy Grow. Dobrze, że używasz na wega lampy MH. Osobiście wolał bym mniej plantów w 11l pojemnikach i dać dłuższego wega. 9xszt PowerPlant-a fem od DP na jeden bliźniak zrobiło by robotę.

Zamknij już ryja, bo ty grow na oczy nie widziałeś.
 
R

rolnikdolpasz

Guest
Zamknij już ryja, bo ty grow na oczy nie widziałeś.

Ale o co chodzi? Możesz wyjaśnić z kulturą co jest nie tak w mojej wypowiedzi? Co myślisz, że jak Gość upcha 16roślin w boksie 1,2x1,2 to wyjdzie więcej niż by 9powerplantów miało warunki dobrze się rozrosnąć?

Może takie małe power flowery w iloścoi 16szt to dobra opcja, bo są małe, ale jak by dać dłuższego wega, to moim zdaniem 9powerplantów nie wyszło by gorzej niż 16mniejszych roślin. Nie znam wysokości boxa, ale myślę, że jak ma dwa metry, to spokojnie wega na mh około 4-5tygodni można dać.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,364
Odznaki
1
Chodzi mi o to, ze nie masz ***anego pojecia o grow, nigdy nawet jednego krzaka indoor nie miales, a wpie****asz swoje madrosci w co drugi temat. Albo przestaniesz to robic, ale ci pokaze drzwi, tym razem juz bezpowrotnie.
 
R

rolnikdolpasz

Guest
Chodzi mi o to, ze nie masz ***anego pojecia o grow, nigdy nawet jednego krzaka indoor nie miales, a wpie****asz swoje madrosci w co drugi temat. Albo przestaniesz to robic, ale ci pokaze drzwi, tym razem juz bezpowrotnie.

-Tak się składa, że miałem indora nie raz. Możesz mi wierzyć na słowo. Nie szukam spinki i chce pomóc a nie wprowadzać kogoś w błąd.

-Wiem o co chodzi, że więcej niskich plantów załóżmy 16 zamiast 9szt w 11l doniczkach da większy plon niż 9szt.

-Chodzi mi o to-czy takie dosyć wysokie PowerPlanty nie dały by porównywalnie tyle tematu co 16 tych power flower na krótszym wegu. Podlewać 16szt to bardziej pracochłonne niż 9szt.
Może jestem w błędzie i 16sz power flowera da więcej. Myślę, ze z 18-stu powerplantów 900g by spokojnie wyszło - licząc około 50g suchego z jednej dorodnej rośliny..

Dobrze myślę?
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Rolnik, filozujesz bez sensu. Mozna poleciec dalej i wrzucic jedna rosline, zrobic jej trzy miesiace wega i zebrac 1g/w. Mozna wrzucic 50 klonow, zrobic soga i zgarnac 1g/w. Mozna wrzucic sativki, mozna wrzucic indyjki, mozna i hybrydy. Mozna swiecic hpsem albo gola dupa, ale nie o to chodzi co mozna zrobic a o to, co sie robi!
Czytajac twoje posty mozna odniesc wrazenie, ze przeczytales jedna ksiazke o uprawie, do ktorej wrzucasz link w wielu tematach, ale sam roslin nie dotykales.
 
R

rolnikdolpasz

Guest
Kumam o co chodzi. Jak zależy Ci na czasie, to się zgodzę, że lepiej jest dać 16roślin i mieć tyle samo tematu, lub więcej niż dać 9roślin i weg by musiał być 2-3tygodnie dłuższy, żeby wyszło podobnie a co za tym idzie trzeba by dwa, lub trzy tygodnie dłużej czekać na zbiór.


Dotykałem więcej niż myślisz. Klony jedynie mi nie wychodziły. Nie wiem, jak to ogarnąć. Oprócz książki liczy się doświadczenie i wyczucie, gdyż książka ma już swoje lata.
 

Waran z Komody

:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:
Weteran
Rejestracja
Lut 20, 2014
Postów
1,137
Buchów
3,659
Odznaki
3
Dotykałem więcej niż myślisz. Klony jedynie mi nie wychodziły. Nie wiem, jak to ogarnąć. Oprócz książki liczy się doświadczenie i wyczucie, gdyż książka ma już swoje lata.
Kozacko biegam ale mi chodzenie nie wychodzi
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,310
Buchów
2,618
Odznaki
8
Chodzi mi o to, ze nie masz ***anego pojecia o grow, nigdy nawet jednego krzaka indoor nie miales, a wpie****asz swoje madrosci w co drugi temat. Albo przestaniesz to robic, ale ci pokaze drzwi, tym razem juz bezpowrotnie.
O panie ty otworzyłeś przed moja osoba swoje drzwi.
:)
 

Green John

Walczę z ostrym cieniem mgły
Weteran
Rejestracja
Lip 19, 2010
Postów
1,093
Buchów
1,243
Odznaki
7
Kolega chyba poszedł się przewietrzyć :D

Dobrze widzieć żę starzy nadal działają. Ładnie idzie miło spojrzeć od czasu do czasu na coś innego niż led.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół