nasiona marihuany

MH/HPS 250W 0.64 Crossy własne FEM -> Bombowe testy

Wyszukiwarka Forumowa:

Bombaclat Guru

Jamajski wojownik
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2015
Postów
775
Buchów
2,808
Odznaki
4
Siemanderko po dłuższej przerwie :toke:


Dzień 14/0/0

Zestaw standardowy
Box HOMEBOX Ambient PAR+ 80x80x180 (0.64)
Lampa 250W
metalohalogenkowa(weg)/sodowa(flo)-> Adjust-a-wings
Wentylacja 1 x eurodospel 100 + 1 komputerowy 140 (mieszaki) + wtłaczający komputerowy 90 + wyciąg eurodospel 150
Doniczki 4x materiałowa 9l + 2 x plastikowa 7 litrów -> ziemia najtańsza z ogrodniczego
Nawozy WOMA TUINTECHNIEK NR.1(podstawowy), NR.2(ukorzeniacz) NR.3(booster flo) -> pH metr + EC metr
Trening chyba BEN chociaż kusi żeby je troche bardziej przymolestować :devilish:

Nasiona swojej produkcji 6szt.

(Black domina x S6 x Hindu Kush) x Barney Kid 2 szt.
NYC Diesel x Barney Kid 2szt.
Runtz x Amnesia 1 szt.
Zkittlez x Amnesia 1 szt.

Parę słów o pestkach. Pierwszy cross powstał z połączenia wigoru, wczesności i mózgo***ności tzn. BD x S6 x HK o niesamowitym wigorze i szybkości połączyłem z najmocniejszysz pheno Barney Kida jakie mi się trafiło, kamienne topy itd. Cross drugi @Gnomesgarden.ie Wiekowy New York City Diesel sprzed 6 lat jak nie więcej wkońcu miał szansę wykiełkowania i zaskoczył moco i wielkością szyszek, więc doczekał się potomstwa z mózgo***em Barney Kid. Runtz i Zittlez od gnoma ze względu na na moc i smak również doczekały się młodych tym razem z Amnesia od @panpestka.pl która wy***ała mi takim smakiem, że za wszelką cenę ją chciałem zklonować i się udało. Smak ma nie do pod***ania jakby się takie dobre kadzidło kwiatowe odpaliło albo weszło na polanę gdzie są same kwiaty i wszystkie intensywnie kwitną. Odkąd sadzę sie mi taki aromat nie trafił łagodny, a zarazem intensywny, topy były obfite, ale plant dosyć niski. Zobaczymy na kogo się podadzą:toke: Nie zanudzam i tak pewnie nikt tego nie czyta :fishh: Zapraszam na testy :D

Planty majo 14 dni tj. 08.03 wyszły z ziemi i siedzo sobie narazie w kubeczkach, jeszcze gdzieś tydzień. Niech zapełnią korzeniami fajnie i można ruszać w docelowych.

Runtz x Amnesia
runtz.jpg


Zkittlez x Amnesia
zkit.jpg


Razem
riz.jpg


BD x S6xHK x BK nr. 1
bd1.jpg


BD x S6xHK x BK nr. 2
bd2.jpg


Razem
bd3.jpg


NYCD x BK nr.1 ten cosik przymutowany, może być dobry
dismut.jpg


dismut2.jpg


NYCD x BK nr.2
dis.jpg


Razem
dis3.jpg


dis2.jpg


cal.jpg


cal2.jpg


Z farcikiem. Krzeseł jak zawsze w k***e, proszę siadać spokojnie :toke:
 
Ostatnia edycja:

Udyr

Oi, ya dafty !
Rejestracja
Lis 28, 2021
Postów
488
Buchów
1,735
A i ja przysiąde, daj dwa krzesła to sobie podgardle na drugim położę :D
 

Bombaclat Guru

Jamajski wojownik
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2015
Postów
775
Buchów
2,808
Odznaki
4
Dziń doberek!


Dzień 18/0/0

Planciury rosno, chociaż dziś pokazały niedobory i glony :crazy: więc przesiadły się do docelowych. Tradycyjnie wjechał Nr.2 tj. ukorzeniacz (pH pożywki 6.4+-0.1, EC nie mierzyłem bo nie było po co ) + oprysk z asahi. Upie****iłem im też głowy nad 4 piętrem, ale te dolne najniższe będe karczował także postaram się zrobić 6 szczytów. Najwyżej zostane z 4 :crazy: Mutant na nowych przyrostach nadal pokazywał te jasne plamy także chyba zostano z nami do samego końca :toke: Podwegujemy myśle do 35-40 dnia. Trochę je postresowałem dziś -> przesuszenie, toping, przesadzanie, zaburzenie cyklu ale ch*j tam majo być twarde jak żelki z biedronki :bal: Dwa zdjęcia B. dominy przy przesadzaniu usunąłem bo się zawiesiłem jak usuwałem niewyraźne i poszły w piz*u. Po fotkach obniżyłem światło także easy.

Runtz x Amnesia
runtz.jpg


runtz1.jpg


Zkittlez x Amnesia
zkittlez.jpg


zkittlez1.jpg


runizkt.jpg


BD x S6xHK x BK
bdom.jpg


bdom1.jpg


dominy.jpg


NYCD x BK
dis.jpg


dis1.jpg


NYCD x BK nr.2
diss.jpg


diss1.jpg


disle.jpg


BOX
box.jpg


box1.jpg


box2.jpg


box3.jpg


Z farcikiem i do nastęnego :toke:
 

Bombaclat Guru

Jamajski wojownik
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2015
Postów
775
Buchów
2,808
Odznaki
4
Siemaneczko #


Dzień 24/0/0

Wszystko elegancko się przyjeło, zaczynajo dość mocno puszczać odrosty . Jeszcze z tydzień-dwa i będziemy giąć każdy szczyt na równą wysokość. Dostały szczypte nr.1 podstawowej pożywki na 2l, pH 6.4, EC niemierzone. Pare dni temu zapodałem ostatni raz ukorzeniacz nr.2 + oprysk asahi. Najniższe piętra wykarczowane. Zraszam pare razy na dzień czystą wodą.

:foto:

Runtz x Amnesia
r.jpg


Zkittlez x Amnesia
z.jpg


RAZEM
rz.jpg


BD x S6xHK x BK nr.1
bd.jpg


BD x S6xHK x BK nr.2
bd1.jpg


RAZEM
bd2.jpg


NYCD x BK nr.1 łaciaty :toke:
d1.jpg


NYCD x BK nr.2
d.jpg


RAZEM
d2.jpg


BOX
box.jpg


Z farcikiem i do następnego yo :toke:
 

Bombaclat Guru

Jamajski wojownik
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2015
Postów
775
Buchów
2,808
Odznaki
4
Cos tam sie dzieje, tak glodniejo czy co? Za mokro moze? :D
Siemaneczko
18 Dni kisły w 200ml kubeczkach tylko o tym co miały w ziemi. Bede je obcinał za jakiś czas z tych liści także sie tym nie przejmuje, ogólnie nowe odrosty poczuły świeżą ziemke i odbijajo. Przelane nie są.
 

Bombaclat Guru

Jamajski wojownik
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2015
Postów
775
Buchów
2,808
Odznaki
4
Yo! Szybki łup


Dzień 26/0/0

Stwierdziłem, że im dłużej bede czekał tym bardziej łodygi stwardniejo i ciężej bedzie giąć więc zrobiłem robote jak jeszcze są w miare miękkie. Każda została uziemiona, teraz tylko jak podrosno trza porozprowadzać odrosty, zrobić defo i po krzyku :toke: Opryskałem na fajerant czystą wodą.
Pare fotek po znęcaniu :foto:

Ta stawiała twardy opór tj. BD
lst-3.jpg

I 2 x NYCD
lst-4.jpg


lst-5.jpg


lst-2.jpg


lst-1.jpg
 

Bombaclat Guru

Jamajski wojownik
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2015
Postów
775
Buchów
2,808
Odznaki
4
Siemandero łup łup


Dzień 31/0/0

Dziewczęta nadrabiajo, po niedoborach ani śladu. Powycinałem dziś troche liści co bedzie widać na fotkach, poodginałem niektóre wybijające szczyty, ale i tak na niektórych będzie po jednym mniejszym odroście, zagubiły się kasik w gąszczu :toke:Runtz troche ucierpiał bo u***ałem mu parę dni temu przez przypadek 2 główne wiatraki jak go doginałem, pozatym wszystko elegancko. Dostały dziś czystą wode pH 6.4. Przy Zkittlez'ie będzie widać fotke przed i po goleniu. NYCD x BK nr.2 też zmutował na dwóch szczytach wypuszczając po 3 odrosty na każdym piętrze.

Runtz x Amnesia
runtz.jpg


Zkittlez x Amnesia przed goleniem
Zkit.jpg


Po goleniu
zkit1.jpg


BD x S6xHK x BK nr.1
bdnr1.jpg


bdnr12.jpg


BD x S6xHK x BK nr.2
bdnr2.jpg


NYCD x BK nr.1
disnr1.jpg


disnr12.jpg


disnr13.jpg


NYCD x BK nr.2
disnr21.jpg


disnr22.jpg


Tyle odpadło
lisc.jpg


BOX
box1.jpg


box2.jpg


box3.jpg


Z fartem i do następnego yo! :toke:
 

Bombaclat Guru

Jamajski wojownik
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2015
Postów
775
Buchów
2,808
Odznaki
4
Siemaneczko!


Dzień 35/1/0

Z dniem dzisiejszym przechodzimy na foto 12/12 . Widać, że krzakom chyba dobrze. Dostały przedwczoraj trochę nawozu nr.1 tj. EC 0.8, pH 6.4, za kilka dni dostano już w okolicach EC 1.2, dodatkowo wygoliłem najniższe piętra + niektóre wiatraki :toke: Zkittlez x Amnesia coś tam już wypuszcza tylko nie wiadomo jeszcze co :herm: Runtz x Amnesia ciężko znosi cięcia ale cosik tam nadrobił. BD nr.1 wy***ała wszystkie haczyki z ziemi i musiałem zahaczyć ją o doniczke :crazy: BD nr.2 straciła najmniejszy odrost i zostało pięć, w ogóle nie rósł i go chlasłem coby inne miały wincyj. NYCD x BK zamieniły się miejscami. Zapach jest już konkretny niektórych sztuk. Wieczorem jak zgaśnie światło zmieniam żarówe na HPS. Tyle.
Pare fociszy :foto:

Runtz x Amnesia
runtz.jpg


Zkittlez x Amnesia
zkit.jpg


BD x S6xHK x BK nr.1
bd1.jpg


BD x S6xHK x BK nr.2
bd2.jpg


NYCD x BK nr.1
NY1.jpg


NYCD x BK nr.2
NY2.jpg


Box
box.jpg


box1.jpg


Z farcikiem, yo! :toke:
 

Bombaclat Guru

Jamajski wojownik
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2015
Postów
775
Buchów
2,808
Odznaki
4
Siemandero


Dzień 40 35/5/0

Planty z każdym dniem są coraz masywniejsze, zaczyna się robić gęstawo. Wyciąłem standardowo zasłaniające wiatraki, coś tam podoginałem odrosty, ale niektóre na tyle stwardniały, że pie***le niech se leco jak se chco tj. BD nr.1 stawia twardy opór wraz z Zkittlezem, sk***isyny żłopio tą wodę, jak 0,5 litra na dzień nie wypiją to są chore :crazy:. Na wszystkich zaczynają wychodzić pojedyncze preflowery także jeszcze chwila i zaczniemy liczyć flo. Powoli już można rozpoznać które się podały na matkę, a które na ojca. Wczoraj były podlane czystą wodą pH 6.4, jutro już wleci nawóz w ilości 1+ EC. Smacznego jajka i wesołych :toke:

Runtz x Amnesia
r.jpg


r1.jpg


r2.jpg


Zkittlez x Amnesia
z1.jpg


z2.jpg


BD x S6xHK x BK nr.1

bd1.jpg


bd11.jpg


bd12.jpg


BD x S6xHK x BK nr.2
bd2.jpg


bd21.jpg


bd22.jpg


NYCD x BK nr.1
d13.jpg


d14.jpg


d12.jpg


d1.jpg


NYCD x BK nr.2

d2.jpg


d21.jpg


BOX
b.jpg


b1.jpg


Z fartem i do następnego, yo :toke:
 

Bombaclat Guru

Jamajski wojownik
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2015
Postów
775
Buchów
2,808
Odznaki
4
Dzień dobry witam


Dzień 45 35/10/0

Z dniem jutrzejszym zaczynam liczyć flo, coraz to więcej włosków się pojawia na wszystkich . Jednego NYCD x BK łapie choróbsko chyba jakieś, ale to będzie pokazane na fotkach. Rośliny nie wyciągają się jakoś bardzo z czego się ciesze, ale zkittlez tak poszedł, że musiałem trzem plantom dać podstawki z pudełek :crazy: żeby delikatnie wyżej były bo się wpie****ał z liśćmi na boki. Zapach przyjemny już się wydziela szczególnie z BD x S6xHK x BK czuć zapach po ojcu. Runtz x Amnesia będzie karłem po tatusiu, oby dał podobne boby to będzie spoczko :kres:. A zapomniałem. Zauważyłem, że te plamy jasne na NYCD x BK z czasem się zazieleniają i mają już normalny kolor. Tyle :foto:


Runtz x Amnesia
r.jpg


r1.jpg


Zkittlez x Amnesia
z.jpg


z1.jpg


BD x S6xHK x BK nr.1
bd1.jpg


bd12.jpg


bd13.jpg


BD x S6xHK x BK nr.2
bd2.jpg


bd21.jpg


NYCD x BK nr.1
d1.jpg


d12.jpg


NYCD x BK nr.2
d23.jpg


d2.jpg


d22.jpg


Choróbsko chyba
choroba.jpg


Box
box.jpg


Z farcikiem, pozdro :toke:
 
Ostatnia edycja:

Bombaclat Guru

Jamajski wojownik
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2015
Postów
775
Buchów
2,808
Odznaki
4
Siemaneczko #


Dzień 51 35/10/6

Gandzia ma się dobrze. Przedwczoraj zahaczyły o fryzjera, w ten sam dzień dostały po litrze wody + 0,5ml boostera nr.3 + dobiłem nr.1 do EC 1.0 -> pH 6.4. Jedne wjeżdżajo już na obroty tj. black dominy razem z dieslami, ale krzyżówki z amnesia ciutkę się ociągajo, wypuściły włosy na piętrach ale jak narazie se tak medytujo :crazy: Nie doszukałem się żadnego jajka także chyba git. Ustawiłem moc na balaście na super lumeny. Jedna BD x S6xHK x BK chyba nr.1 ***ie już okrutnie takim czymś porządnym. :foto:

Runtz x Amnesia
r1.jpg


r2.jpg


r3.jpg


Zkittlez x Amnesia
z1.jpg


z2.jpg


z3.jpg


BD x S6xHK x BK nr.1
bd1.jpg


bd12.jpg


bd13.jpg


BD x S6xHK x BK nr.2
bd2.jpg


bd21.jpg


bd22.jpg


NYCD x BK nr.1
d1.jpg


d12.jpg


d13.jpg


NYCD x BK nr.2
d2.jpg


d21.jpg


d22.jpg


BOX
disle.jpg


riz.jpg


dominy.jpg


box.jpg


Pozdro i z farcikiem :toke:
 

Bombaclat Guru

Jamajski wojownik
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2015
Postów
775
Buchów
2,808
Odznaki
4
Siemanko


Dzień 58 35/10/13

Planty wystrzeliły z orbity. Runtz odbił, ale jest do tyłu o jakieś 5 dni od wszystkich. Zkittlez ruszył z flo po 2 dniach od ostatniego upka i najbardziej się szroni. Jakieś drobne niedobory wyskakujo na niższych partiach BD nr.1. Dałem im dziś 2 szczypty odżywki nr.1 na 2l butelke, ogólnie piją po 3 takie co 2 dni (po litrze na łeb). Za dwa dni wjedzie większa dawka, gdyż sprawiłem dziewuchom nową lampkę za dobre sprawowanie, a dokładniej 240W led na samsungach 301h. Pewnie bede miał problemy bo nigdy nie uprawiałem na ledach. Jak narazie lampa zawieszona 50cm od szczytów na 80% mocy (obniżyć? dodać mocy?) Zobaczymy jak to będzie, po cichu liczę na jakieś porady od doświadczonych ledziarzy :crazy: Wyposażyłem sie w CALMAG wrazie czego. Dobra nie zanudzam już. Miłego oglądania :foto:

Runtz x Amnesia
r1.jpg


r2.jpg


r3.jpg


r4.jpg


r5.jpg


Zkittlez x Amnesia
z1.jpg


z2.jpg


z4.jpg


z3.jpg


BD x S6xHK x BK nr.1
bd1.jpg


bd12.jpg


bd13.jpg


bd14.jpg


BD x S6xHK x BK nr.2
bd2.jpg


bd21.jpg


bd22.jpg


bd23.jpg


NYCD x BK nr.1
n1.jpg


n12.jpg


n13.jpg


n14.jpg


NYCD x BK nr.2
n2.jpg


n21.jpg


n22.jpg


n23.jpg


BOX przed zamianką lampy
box.jpg


box1.jpg


Po zmianie
podledem.jpg


podledem2.jpg


Nowe światło 3500K + 660nm ->240W
led.jpg
 
Ostatnia edycja:

Czubekbe

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2021
Postów
933
Buchów
2,609
Odznaki
3
Fajnie idzie ?
Te 50 cm myślę że póki co jest git. One jeszcze odrobinę mogą się wyciągnąć. Przy flo myślę że te 35-40 powinno być gitara także narazie bym zostawił jak jest jeśli chodzi o światło. Jak staną całkowicie bym zmniejszył do tych 35-40 ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół