nasiona marihuany

miech czy poltora

Wyszukiwarka Forumowa:

gość147

Well-known member
Rejestracja
Cze 19, 2010
Postów
303
Buchów
1
Odznaki
1
Jeszcze z miesiac, półtora musisz ją trzymać. Jak na 3 tydzień flo to słabo puchnie.
 

DobryDrJoint

Well-known member
Rejestracja
Lip 13, 2016
Postów
95
Buchów
0
Hmm to chyba dlatego ze do tej pory ona byla tylko w doniczce 6l i juz korzonki zaczely dziurami na drenaz wylazic :jaraczz:
Teraz juz przesadzilem ja do 10l i dostala biohumusa odrazu wiec mysle ze bd git
 

gość147

Well-known member
Rejestracja
Cze 19, 2010
Postów
303
Buchów
1
Odznaki
1
Podlej lub sypnij jej jakiegoś nawozu z przewagą PK.
 

kamilthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 26, 2014
Postów
637
Buchów
2
Kup sobie burzę kwiatów. Bez nawozów na flo to ona ci nie napuchnie. Zaniedbana roślina azotu też jej brakuje i na tym etapie kwitnięcia pasuje go uzupełnić, bo jeszcze trochę i będzie 0 liści.
 

DobryDrJoint

Well-known member
Rejestracja
Lip 13, 2016
Postów
95
Buchów
0
Nie uzywam nawozow mineralnych ziomy, zalezy mi zeby miec 100% naturala dlatego dobra ziemie staram sie ogarnac i biohumusa tylko leje <peace>
 
R

ruski wentylator

Guest
biobizz organiczny
jak ci pasuje kup trojpaka albo cos na kwitniecie...
 

gość147

Well-known member
Rejestracja
Cze 19, 2010
Postów
303
Buchów
1
Odznaki
1
Nie uzywam nawozow mineralnych ziomy, zalezy mi zeby miec 100% naturala dlatego dobra ziemie staram sie ogarnac i biohumusa tylko leje
Ja także nie używam nawozów mineralnych. Na flo stosuję tani astvit sypki + zmieloną, wysuszoną skórkę z banana. Tutaj masz mój przepis

https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?126366-Sypki-Nawóz-ze-skórek-bananów-Astvit

Dodatkowo przy sypkiej formie naowzu nie musisz już tak często odwiedzać spota żeby podlewać rośliny nawozem, deszcz zrobi swoje.
 

DobryDrJoint

Well-known member
Rejestracja
Lip 13, 2016
Postów
95
Buchów
0
Ja także nie używam nawozów mineralnych. Na flo stosuję tani astvit sypki + zmieloną, wysuszoną skórkę z banana. Tutaj masz mój przepis

https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?126366-Sypki-Nawóz-ze-skórek-bananów-Astvit

Dodatkowo przy sypkiej formie naowzu nie musisz już tak często odwiedzać spota żeby podlewać rośliny nawozem, deszcz zrobi swoje.

Dzieki za cale info wlasnie z ta skorka od banana mialem cos kminic juz sam bo slyszalem ze duzo mineralow i makroelementow zawiera, chyba zrobie tego mixa nie wiem jeszcze czy z tym astvitem ale banan napewno poleci<joint>
 

gość147

Well-known member
Rejestracja
Cze 19, 2010
Postów
303
Buchów
1
Odznaki
1
Na FLO potrzebny jest potas i fosfor, a sam banan ma tylko dużo potasu, więc jakoś musisz uzupełnić braki fosforu, a astvit, akurat ma go trochę.
 

DobryDrJoint

Well-known member
Rejestracja
Lip 13, 2016
Postów
95
Buchów
0
Na FLO potrzebny jest potas i fosfor, a sam banan ma tylko dużo potasu, więc jakoś musisz uzupełnić braki fosforu, a astvit, akurat ma go trochę.

No dobra a znasz moze jakis inny naturalny wspomagacz ktory zawiera duzo fosforu?? Cos takiego jak ta skorka od banana tylko zamiast potasu fosfor
 

gość147

Well-known member
Rejestracja
Cze 19, 2010
Postów
303
Buchów
1
Odznaki
1
Bat Guano to jest kupa nietoperza i jest dobre, ale drogie.

Astvit + skrórka z banana, to jeden z najtańszych a przy tym bardzo bobry nawóz na flo. Sam w tym roku będę tego używał już drugą uprwę. POLECAM.
 

DobryDrJoint

Well-known member
Rejestracja
Lip 13, 2016
Postów
95
Buchów
0
Bat Guano to jest kupa nietoperza i jest dobre, ale drogie.

Astvit + skrórka z banana, to jeden z najtańszych a przy tym bardzo bobry nawóz na flo. Sam w tym roku będę tego używał już drugą uprwę. POLECAM.

Wiem domyslilem sie :freak2:
Dobra nie bede juz mieszal lece z tym astvitem i bananem, jeszcze bys mi jedna rzecz napisal bo na te autosy co mam ktore juz kwitna to leci a jak mam takie pelnosezonowki co maja z miecha z 4-5 pieter listkow to tez moge im lac ta mieszanke??
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół