nasiona marihuany

miejscówa w kukurydzy:D

Wyszukiwarka Forumowa:

SID

Well-known member
Buchów
1
witam.ostatnio kolezka podsunął mi pomysł na miejscówe na out-a.pomysł wyglada tak:na wiosne znalezc pole kukurydzy,wyciąć kółko,posadzic roslinkę i pielegnowac.nie wiem czy to dobry pomysł poniewaz nieznam dat sadzenia i zbiorów kukurydzy:p a Wy co o tym sądzicie?pzdr. :scratch:

Shadow

Well-known member
Weteran
Buchów
15
a potem w tv beda pier***ic o UFO i znakach w polach...

R

Raz

Guest
takie pomysły krążą od dawna
jak byś miała własne pole kukurydzy to tak ale jak wbijasz w środek to zostawiasz za sobą ślad
zbiory odmian pod polski klimat mineły jakiś czas temu a kukurydza jeszcze rośnie
ja bym poszukał innej miejscówki na twoim miejscu

SID

Well-known member
Buchów
1
Shadow napisał:
a potem w tv beda pier******** o UFO i znakach w polach...
nie szkodzi.chodzi mi oto czy taka miejscówa bedzie dobra dla roslinki..?

R

Raz

Guest
Shadow napisał:
a potem w tv beda pier******** o UFO i znakach w polach...
oraz o zostawionej konopii, będą ich ścigać radiowozami

S

sdfsdf

Guest
niewiem czy w polsce jest taki sprzet ale jak policja leci helikopterem to moze sprawdzic specjalnym przyzadem temperature pola kukurydzy (bo czesto w kukurydzy sie sadzi) i wtedy gdy roznice temperatr breda wykazywane na przyzadzie to wtedy u naszych kochanych pałasow wzbudzi sie pomysl sprawdzenia takiej miejscowki... slyszalem op takich przypadkach bo czuytalem o tym. jednak bylo to na tyle dawno ze teraz nie pamietam czy to bylo w PL czy nie :scratch:
no chyba ze bedziesz sadzil pojedynczo ale to i tak utrudnienie by obejsc wszystkie krzaki w samym srodku pola kukurydzy. podlewanie i nawozenie bedzie utrudnieniem ze wzgledu na to ze liscie kukurydzy rania skure i potem wszystko swedzi :| no chyba ze to lubisz i chcesz do tego przywyknac :) ale to plany na nastepny sezon :)
pzdr!

[ Dodano: 2006-09-07, 15:53 ]
przypomnialo mi sie jeszcze ze jak jak kiedys z kuzynem weszlismy na pole kukurydzy gdy miala ona zaledwie 10cm i zaczelismy wyrywac sobie krzaczki to nagle polna droga wyjechal stary koles na rowerze (jakas ukraina) a my na goralach i nas wziol zlapal i chcuial dzwonic na palki ale sasiad go przekonal zeby nas puscil. apisze to dlatego ze jesli bedziesz chcial robic te "kółko" to bedziesz musial miec oczy wokoł glowy bo ze srodka pola kukurydzy nie tak szybko wrucic a na brzegu nie oplaca sie sadzic czego kolwiek ze wzgledu na bezposrednich łowcoc kukurydzy gdy juz owa jest gotowa do spozycia :p
pzdr!

R

Ryzio_RTK

Guest
to już lepiej na działeczce gdzieś skitrać roślinke :)

Shogo

Well-known member
Weteran
Buchów
1
w kukurydzy sie nie opyla sadzic, u mnie w Illinois jak wyjedziesz za chicago to masz tylko pola kukurydzy przez reszte stanu , a w Indiana to ku**a caly stan w polu kukurydzy, wiec lepiej znalesc jakas miejscowke w lesie...

quakemind

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Buchów
428
hmmm kukurydza scinana jest pod koniec wrzesnia lub te pozniejsze odmiany na poczatku października

mialem dwa ostatnie sezony planty przy kukurydzy to wiem ze sie nie oplaca :) niedojdą a rolnicy nagle ci zetną i dupa

heh a wracajac do policji śmieszna sprawa ale gdzie sadze często widziałem helikopter policyjny, latają bardzo nisko, raz jak bylem przy roslinkach przelecial kilkadziesiat metrow nademna i roslinkami :)

S

Sławuś z council estate.

Guest
kukurydza

znam jednego ziomka z moich dawnych okolic, ma wlasne pole kukurydzy wlasnie i tam co roku sadzil ziolo. Ale za jakis czas ktos z rodziny go sprzedal (tak) i dostal jakies zawiasy. A ziolo mial nedzniutkie BTW...

Degustator

Banned
Buchów
0
Kukurydza ma dośc długie korzenie a co za tym idzie.. Pobiera bardzo duzo wody z podłoża.. Musiałbys posadzic rosline w donicy i to dużej a dopiero potem w kukurydze.. Moim zdaniem chocby nie wiem co to poroniony pomysł z ta miejscówa...

bLaNtOnAtOr

Well-known member
Buchów
0
niewiem czy w polsce jest taki sprzet ale jak policja leci helikopterem to moze sprawdzic specjalnym przyzadem temperature pola kukurydzy (bo czesto w kukurydzy sie sadzi) i wtedy gdy roznice temperatr breda wykazywane na przyzadzie to wtedy u naszych kochanych pałasow wzbudzi sie pomysl sprawdzenia takiej miejscowki... slyszalem op takich przypadkach bo czuytalem o tym. jednak bylo to na tyle dawno ze teraz nie pamietam czy to bylo w PL czy nie :scratch:

Jaka roznica temperatur? Na polu? Nie wydaje mi sie!
Pole kukurydzy to nie najlepszy pomysl, ze wzgledu na szybkie scinanie.

Wiem ze w polsce maja sprzet do wykrywania cieploty z ziemi...
Kamera termowizyjna, uzywana przez straz pozarna, miedzy innymi do sprawdzania torfowisk i innych miejsc mogacych byc potencjalna przyczyna pozaru.
Do sedna. Niebiescy wykorzystuja ta kamere do wykrywania podziemnych plantacji. Wiadomo cieplota lamp na niewielkiej glebokosci, moze byc przyczyna nieproszonych odwiedzin :D
Takze jakby ktos cos takiego planowal, to wskazana jest budowa pod domem nie obok. :harvest:
pzdr

D

delete

Guest
A moim zdaniem to dobry pomysł :] Ale dla autofloweringów ;D

Tylko, że pole musiało by być mega duże, tak, żeby żadni szabrownicy nie ukradli Ci roślin, spotykając je przy zrywaniu kukurydzy. Sadzić najbardziej na środku.

Dobrym miejscem są też kwadratowe słupy elektryczne :d w nich i do okoła nich nie ma kukurydzy, kombajnem Ci nie skoszą. Tylko, jeśli rolnik będzie kumaty, to a je wyrwie ;d Chyba, że lowryder który zerwiesz najpóźniej w połowie sierpnia.

Sadzić tylko na polu, z którego Cię nie widać. Jak sadzi się nasze rośliny, to kukurydza ma max pół metra, więc widać by na było jak sk***ysyn ;D

Przekopać ziemię mocno, dość duże to koło by musiało być, żeby kukurydza nie robiła za dużo cienia. Albo w donicach :]

sektio

Member
Buchów
0
:smokee:Nie w polu nie sadzcie bo kiedys (ok 2 latka temu)ja byłem podlac moje sliczne panie i złapał mnie właściciel i zadzwonil na policje... Wlaśnie niedawno (miesiąc) wyszedłem z pierdla bo kiedys juz mialem zawiasy:D... ale co tam i tak i tak bede to sadzil do konca zycia chyba:)

Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół