nasiona marihuany

Miejscówka na drzewie??

Wyszukiwarka Forumowa:

dimartino

Well-known member
Rejestracja
Cze 1, 2006
Postów
163
Buchów
0
jak tak to spoko,powodzenia i daj foty :D:D
Doniczke można obkleić liśćmi... i obwiązać gałęziami ...
 

franzPL

Well-known member
Rejestracja
Sie 6, 2006
Postów
233
Buchów
1
obczajkadobra slonca rowniezduzo troszke problem zpodlewaniem ale pomysł fajny :) moze i ja sprobuje cos takiego :) zobaczymy donice [proponuje min 30L
 

dimartino

Well-known member
Rejestracja
Cze 1, 2006
Postów
163
Buchów
0
ja mam pomysł taki:
pompką rowerową wytwarzamy ciśnienie do wtłoczenia wody :)
 

Ende

Well-known member
Rejestracja
Sie 21, 2006
Postów
74
Buchów
0
:geek: No gratuluje pomyslowosci..za***ista metoda...Tylko trzeba bedzie duża pompka(doze ciśnienie) i dobry wężyk-dajmy na to że bedzie to tak do kroplówek:) :flower: mysle ze sie uda:)Mysle ze trzeba bedzie zrobic otwory w doniczce i jakas podstawke..jak bedzie za duzo wody to splynie do tej podstawki i jak roslina bedzie spragniona to wypije:)
Z nawożeniem trzeba pomyśleć...trzeba bedzie po prostu wchodzic:) :thumright: damy rade:)pozdrawiam
 

dlugi_as

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2006
Postów
191
Buchów
0
ale przeciez chyba bedzie widac, ze cos na drzewie jest, jak ktos zobaczy - kroplowke do drzewa, to szczegolnie tego kogos to zainteresuje ? Ogolnie pomysl mi sie podoba !! tylko trzeba bedzie zamaskowac to cale oprzyrządowanie
 

Ende

Well-known member
Rejestracja
Sie 21, 2006
Postów
74
Buchów
0
Powiedzmy ze na drzewie bedzie wiaderko takie 30 litrow...tj ok. 50 cm wysokosci wiaderka. Ja wiele razy byłem na takich drzewach i prawde powiem ze nie bedzie widac bo wewnąrz(tj na górze zazwyczaj jest tak ze gałęzie wyrastaja po bokach a w srodku nic nie rosnie..tam zbieraja sie liscie:) :jocolor: a co do kroplowki.. w tym drzewie kora jest gruba i popękana..z powodzeniem schowac mozna tam ten wężyk z kroplowki:) :thumleft: probojemy:D :queen:
 

dimartino

Well-known member
Rejestracja
Cze 1, 2006
Postów
163
Buchów
0
a pompki nie trzeba wcale dużej bo robiłem już rakiety na wode i hehe tą metodą z tym że pompowałemwentylem do dołu i jak wyjmowałem wentyl z pompką to butelka wypychała wode i leciała w góre :D najlepiej latają 0,5l na pompce rowerowej ale wogóle najlepiej lata baniak 5l ale miałem za małą pompke aby wystarczająco sprężyć w nim powietrze.. pompką rowerową wycisne 2 góra 3 atmosfery,tak mi się przynajmniej wydaje.Bardziej boje się o to,że zapowietrzenie tej rurki może popsuć plan.tzn wody musiało być conajmniej tyle co mieści się w wężu + 0,5l ...... trudno mi powiedzieć w tym momencie.
 

Ende

Well-known member
Rejestracja
Sie 21, 2006
Postów
74
Buchów
0
Nooo widze ze masz doświadczenie za***iste z tematem ciśnień. Czyli problem z podlewaniem zalatwi9ony:) i węzyka też nie bedzie widac bo jest przeźroczysty:) :bounce: Trzeba porostu sprobowac z samym tym systemem nawadniania, trzeba go sprawdzic zeby na outa i sadzenie byl gotowy:) po podlaniu przez wężyk trzeba natychmiast zakorkowac końcówke zeby ciśnienie nie ucieklo.. :flower: musze wyprobowac ten pomysl z tą pompką:)ale dalo mi to duoz do myslenia..w okolicy mam dużo takich drzew:) :pr: bedzie dobrze :santa:
 

white34

Active member
Rejestracja
Lut 8, 2007
Postów
28
Buchów
0
Na poczatku myślałem że jest to pomysł szaleńczy i mało realny... lecz teraz patrze na to z innej strony :queen: Ma to swoje plusy jak i minusy,ale myśle ze na drzewie jest to mniej zauwazalne niż gdzies na polu... bo kto w lecie łazi po drzewach :salut: a jak ładnie powycinamy w sródku drzewa i ładnie zamaskujemy to sukces murowany...Z wchodzeniem na drzewo nie mialbym problemu...
hmm myslicie że jakbym na orzechu takie coś wypróbował to by sie udalo ? mam kilka drzew orzechów i maja tak po 6-7 metrów i sa mocno rozgalezione... a jak wiadomo orzech ma duże liscie, wiec ladnie zamaskowany byłby nasz interesik.Na orzecha dosyć łatwo sie wchodzi... i jest gdzie postawic wiaderko itd... Orzechy mam na łace gdzie wokół sa drzewa wiec maskowanie jest super ! Jeszcze jednym plusem jest światlo bowiem latem nie ma cienia i słonko świeci od świtu do zmierzchu... Co wy na ten pomysl ??

pzdr :queen:
 

dlugi_as

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2006
Postów
191
Buchów
0
wszystko git, tylko jak przyjdzie wichura to masz zonka :)
 

white34

Active member
Rejestracja
Lut 8, 2007
Postów
28
Buchów
0
dlugi_as napisał:
wszystko git, tylko jak przyjdzie wichura to masz zonka :)

hmm... to można przed wichurą skitrać naszą roślinke gdzie inedziej ;-)
przeciez bedzie w wiadrze :queen:

pozdro :flower:
 

LOWRYDER

Well-known member
Rejestracja
Sie 21, 2006
Postów
203
Buchów
1
Dobre jajca sobie tutaj odstawiacie :D

white34 napisał:
to można przed wichurą skitrać naszą roślinke gdzie inedziej ;-)
przeciez bedzie w wiadrze
white34, pozdrawiam Ciebie :salut:
 

Ende

Well-known member
Rejestracja
Sie 21, 2006
Postów
74
Buchów
0
:scratch: na orzechu warto sprobowac chociaz nie jestem tak w 100% przekonany:)powodzenia zycze:) i kwestia ktora poruszyliscie-wiatr. Tu moze byc problem bo jak bedzie wichura albo burza szla i *****ała piorunami to nie bede biegl na drzewo zeby jakos zabezpieczac przed wiatrem..dlatego ta wlasnie brzoza..jest niska (piorun nie pierdzielnie) ma duzo gałęzi ktore wytłumia wiatr(a dodatkowo mozna wiatr wytumic przez dodanie dookola krzaka galezi...jak z podlewaniem kol.dimartino, wykombinowal(i to wypali) to moze rozwiazemy problem z wiatrem zeby nie polamal krzaczka:) :cat: do dzieła... :silent:
 

szybki lopez

Member
Rejestracja
Kwi 9, 2008
Postów
5
Buchów
0
przeciez mozna jeszcze porobic jakies wzmocnienia do mj..... sa takie bambusowe kijki w ogrodniczych powiązac poprzybijać i gitarka..... powinno przed mniejszymi wichurami ochronic....(bo i tak sa takie wichury ze lamia drzewa to co dopiero mj) ale to wtedy mamy pecha:):) a pomysł z hodowla mj na drzewie jest dobry....(wczesniej nim znalazłem ten temat to tez wpadłem na taki motyw) zobaczymy czy posadze te "sliwki na sosnie" czy zostane przy tradycyjnej metodzie....:jaraczz:
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
nie chciałbym żeby zabiło mnie spadające wiadro z chwastem
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół