nasiona marihuany

Miejscówka na drzewie??

Wyszukiwarka Forumowa:
S

sru

Guest
poszukajcie sobie w fotorelkach OUT z poprzedniego sezonu - był koleżka co trzymał automaty na szczycie drzewa w baniakach i bardzo sobie chwalił z tego co pamiętam w następnym sezonie planował całą platformę zakamuflowaną zamontować
 
G

Gość

Guest
poświęciłem kawałek swojego cennego czasu żeby coś wymyślić by cię nie zawieść ale... no ku**a przy tym kopara opada na zol a człowieka zatyka! :) Trzeba sobie zraszaczem język nawilżać żeby nie przylgnął do podniebienia - tak długo człowiek jest w szoku po przeczytaniu tego. wybacz - lecisz do perełek :D
czlowieku masz na***ane w bani weź ku**a nie nabija wszędzie offtopów bo gdzie się popatrzy tam biedroneczka
udziel jakiej sensowej odpowiedzi a nie pie**ol głupot żeby posty nabijać
 
G

Gość

Guest
czlowieku masz na***ane w bani weź ku**a nie nabija wszędzie offtopów bo gdzie się popatrzy tam biedroneczka
udziel jakiej sensowej odpowiedzi a nie pie**ol głupot żeby posty nabijać

Nie rozumiem, jak można kogoś opie****ać za Off Top a przy tym samemu go zrobić. To tak jakbym siedział z blantem w mordzie i pie****ił do kumpla żeby nie jarał bo trawa to zuo.

PS drzewo ch***wy pomysł. duży wiatr, trudny dostęp, ktoś by cie zobaczył, że wchodzisz na to samo drzewo 3 - 4 razy w tygodniu = przypał.
 

Yoshi

Well-known member
Rejestracja
Lis 6, 2011
Postów
88
Buchów
0
czlowieku masz na***ane w bani weź ku**a nie nabija wszędzie offtopów bo gdzie się popatrzy tam biedroneczka
udziel jakiej sensowej odpowiedzi a nie pie**ol głupot żeby posty nabijać

Hahahaha. Twój post natomiast był potrzebny jak drzazga w kut*sie.

Swędzi Cie enter synku, że musisz kryć swoje kompleksy buractwem?

Ja tutaj jestem burakiem więc won z mojego ogródka.

Aby nie robić offtopu, jutro zaczynam nawiercać każde drzewo w puszczy kampinoskiej i w maju wsadzę w każde drzewko nasiona. Fotorelacja na google maps w czerwcu.

rrreeeeee
proszę o usunięcie konta
__________________
LEGALIZE IT!

Dzięki. Przynajmniej słuchać potrafisz.
 
Ostatnia edycja:

puffin9

Well-known member
Rejestracja
Sie 10, 2011
Postów
115
Buchów
0
Cytat: Napisał white34: Ma to swoje plusy jak i minusy "Ale rozchodzi sie o to, zeby te plusy nie przyslonily wam minusow"


Czytalem sobie ten temat wczoraj i przypomnial mi sie film "Mis"- z tad odgrzew-
zupelnie nie kumam o co sie klocicie!?
BTW Poczekam az przestana padac deszcze i montuje donice na drzewie, bo mi to juz dawno chodzilo po glowie.Obiecuje fotki cokolwiek by z tego nie wyszlo.
 
C

chimichurri!

Guest
Hello!

Dodam od siebie ze 9lat temu poznalem typa chapi'ego ktory pod poznaniem zkorzystal z tego patentu podwieszajac 2 kosze/worki z Ikei i 2 po ziemniakach na drzewie... heh :) bez wiekszych problemow idea wypalila!
Problem z nawadnianiem moglbys rozwiazac majstrujac najprostszy kroplownik z butli 5L podwieszonej nieco wyzej i wszycho...jezeli pogoda dopisze i drzewko bedzie git powiniennes dac rade....swoja droga worki jako takie powinny rownierz pomoc w utrzymaniu wiglotnosci i utlenienia samej mieszanki z ktorej bedziesz korzystal.

peace.
 

bLaNtOnAtOr

Well-known member
Rejestracja
Mar 24, 2008
Postów
185
Buchów
0
A moze by tak obciac czubek drzewa, w gestym lesie i cos na ksztalt domku na drzewie zrobic, ale z sama podloga, co myslicie?
:spalony:
 

begin

Well-known member
Rejestracja
Cze 9, 2009
Postów
209
Buchów
1
A moze by tak obciac czubek drzewa, w gestym lesie i cos na ksztalt domku na drzewie zrobic, ale z sama podloga, co myslicie?
:spalony:

helikoptery latajace i sprawdzajace lasy moga sie troche zdziwic, ale dawaj, nie slyszalem o takim czyms jeszcze w wiadomosciach :jaraczz::jaraczz::jaraczz:
 

puffin9

Well-known member
Rejestracja
Sie 10, 2011
Postów
115
Buchów
0
Jakis totalnie zadupiasty zakatek, zarosniety jezynami plus niedaleki dostep do wody i az sie prosi zeby zasadzic :freak2:

Edit: A jak nie wyjdzie, to mozna inaczej zasadzic <sex> <lol2>
 

Herb

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 28, 2011
Postów
1,006
Buchów
5
Odświeżę trochę ponieważ mam w tym roku eksperymentalnie posadzić kilka roślin AF w 3-5 litrowych doniczkach właśnie na jakimś drzewie.
Aby ziemia nie wysychała aż tak dodam do niej hydrożelu.

Mam pytanie do was czy może wiecie jakie drzewo będzie odpowiednie do tego typu akcji ?

Znalazłem fotorelke gdzie użytkownik uprawia na jakimś iglastym drzewie:
https://www.forum.haszysz.com/ak-47-af-femi-pierwszy-raz-t63347.html
Ale mi zależy aby było to drzewo liściaste(mam już mniej więcej obszar w którym chce to robić i tam nie ma żadnego iglastego drzewa)

Najlepsze będzie takie drzewo które będzie miało jak najwyżej grube gałęzie do których mógł bym przymocować doniczki no i oczywiście żeby utrzymały mój ciężar.
Macie jakieś pomysły jakiej odmiany drzewa powinienem szukać ?

PS.Oczywiście wiem że najlepiej będzie jak po prostu pujde tam i sam znajdę odpowiednie drzewo ale narazie jest dość duży śnieg wiec wole sie wstrzymać aż stopnieje.
:bounce:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół