nasiona marihuany

Miejscówka na drzewie??

Wyszukiwarka Forumowa:

kamil846

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2006
Postów
168
Buchów
0
byłem niedawno w lesie w którym planowałem mój outdoor i jednak jak dłużej się przyjżałem to nie jest za dobre miejsce, poniewaz jest dosyc duży niedobór swiatła i dosyć dużo ludzi się tam przewija. Co myślicie o tym aby roslinke wsadzic do 20 litrowego wiaderka i odpowiednio powycinać i zamaskowac gałązkami.. . Co wogóle grozi roślince na drzewie czy ptaki mają jakiś wpływ i czy nie będzie tam za duży wiatr. Piszcie z gory dzieki
 
X

XnX

Guest
nie pamietam gdzie dokladnie ale chyba na hyperrealu jakis typ sadzil sobie kwiatek w wiadrze na drzewie... efekt byl jak najbardziej pozytywny tylko w ciagu calej uprawy zlamal sobie chyba jakas konczyne przez spadek z drzewa...

Greetz!
 
R

Rider

Guest
Wiem ze koles w USa sadził na drzewach w wiadrach ok 20L , jesli masz dobre drzewo i zrobisz to tak zeby roslina niebyła zasłonieta to jak najbardziej dobry pomysł.
 

kamil846

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2006
Postów
168
Buchów
0
spoko i dzieki za odpowiedzi a jak by ktoś mógł opisać co zagraża tam mojej roślince
 

swirek

Well-known member
Rejestracja
Mar 28, 2006
Postów
107
Buchów
0
moim zdaniem na drzewie bedzie szybko woda wyparowywala bo doniczka(wiadro) bedzie oswietlane. a niebezpieczenstwo moze tobie raczej grozic jak spadniesz :p
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Będzie musiał podlewać troche częściej niż zwykły out. Na drzewie nie będzie goręcej niż na ziemi. Nie wiele.
 

Byczek

Well-known member
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
162
Buchów
0
Heheh sleja, gratuluje pomysłu z tymi błędami ortograficznymi ;] Wreszcie ktoś podjął jakieś kroki, żeby walczyć z analfabetyzmem na tym forum.

Co do drzewa to u mnie pomysł odpada. Jestem za mało sprytny, żeby wejść na drzewo i zejść z niego i nic sobie nie zrobić...;p
 

hlor

Well-known member
Rejestracja
Mar 28, 2006
Postów
127
Buchów
2
Ja uwazam ze to dobry pomysl tylko twojej roslince moze grozic wiatr jesli jej odpowiednio nie zaslonisz. I uwazaj zeby czasem sie nie spie****ic szczegolnie po kilku buchach;P
 

kamil846

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2006
Postów
168
Buchów
0
a czy jakis user na tym forum juz wykonywał cos takiego. jezeli tak to podzielcie sie swoimi doswiadczeniami
 
D

delete

Guest
pomysl na drzewie ciekawie brzmi ale niewyobrazam sobie zebym mial taka uprawe troche to zbyt skomplikowane niechodzi tutaj o wejscie na drzewo bo to jest latwe ale inne rzeczy
 

kamil846

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2006
Postów
168
Buchów
0
np o co ci chodzi >>? ja juz wszystko obmysliłem mysle ze wyjdzie to ciekawie :p
 
R

Rider

Guest
To jest dobra sprawa tylko musi byc dobry komuflaz , przeciez nikt normalny niechodzi od tak sobie po drzewach :sunny:
 

kamil846

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2006
Postów
168
Buchów
0
no dokładnie to jest duzo bezpieczniejsze jak to wykonam tovwrzuce parę zdjęć to sami ocenicie <jakby ktoś mógł powiedzieć jak tu wstawić zdjęcie będę wdzięczny>
 

C4

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 28, 2006
Postów
591
Buchów
0
Widzialem na reality tv jak typa w anglii zgarniali i wpadli mu na chate. znalezli w ch*j topy i pare plantów na terenie posiadlosci. wpadly jeszcze specjalnie szkolone psy (zwierzęta :D ) no i typ wysrał, ze znajdą i sam powiedzial, ze ma jeszcze 20 krzakow na drzewach. potem policjant powiedzial, ze jakby nie powiedzial sam, za chu*a by nie znalezli.
:D :D :D :jocolor:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół